Results 1 to 3 of 3

Thread: ndhim humax

 1. #1

  Unhappy ndhim humax

  ndhim reth humax va5200

  si mundeni te me ndhimoni rethe humax va 5200

  e kam problemin se nuk mundem me shiku digi tv

  ne nagravizon nuk e kam provaiderin e digi tv
  me ndhimoni per naj softwer ose firmware per kete dhoj

  dhe ashtu e kam dhe tjter problemin e kam nje technosat 5800 ci
  aji ka punuar mir por prej nje here mu ka shume dhe me dilke eroor
  dhe tash nuk po dhez fare
  po e provoj me ja fut softwerin por nuk po e pranon ase softwerin ase firmware si tja boj me ndhimoni ju lutem

  po prese naj ndhim rehte kesaj problemit
  Attached Images Attached Images

 2. #2

  Re: ndhim humax

  dhe ju lutem ku mundem te kerkoj

  dumpflash ...per technosat 5800 ci

  dhe a mundeni te me ndhimoni rethe ksaj pune nuk ju kisha aruar kur per ndhim

  prej te dyate resivera nuk mundem me shiku fare ashgje

  ju lutem njoni prej ktyre besoj se dote me ndhimoni

 3. #3
  VIP Member <<fredi111>>'s Avatar
  Join Date
  16-03-2009
  Location
  Sat-television forum
  Posts
  1,757
  Uploads
  0

  Re: ndhim humax

  Ekziston nje teme tjeter per Humax mund te besh atje kerkesen per ndihme ose per dicka tjeter.

  http://www.satsupreme.com/showthread...395#post416395

  Gjithashtu nuk po e bashkoje ne temen ku eshte per humax sepse po e shoh qe ke perfshi dhe probleme te tjera qe nuk i perkasin humax-it.


  Tema Mbyllet

Similar Threads

 1. ndhim ndhim 21 plus mbydhur
  By veronarama in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 20-12-2009, 09:56:11
 2. Ndhim ...humax va5200
  By veronarama in forum Humax Software and Tools
  Replies: 1
  Last Post: 19-10-2009, 11:52:10
 3. Ndhim ...humax va5200
  By veronarama in forum Humax Software and Tools
  Replies: 0
  Last Post: 19-10-2009, 11:49:06
 4. ju lutem ndhim
  By blerimrama in forum Albanian / Shqip
  Replies: 8
  Last Post: 20-07-2009, 17:01:09

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •