Results 1 to 2 of 2

Thread: Nje pyetje

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  05-01-2009
  Posts
  373
  Uploads
  14

  Nje pyetje

  ME DREAMBOX DM 800 HD e hapen kanalet HD te sky italian.

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Nje pyetje

  Quote Originally Posted by milan- View Post
  ME DREAMBOX DM 800 HD e hapen kanalet HD te sky italian.
  po hapen me cdo dekoder hd, nje pjese e mire e tyre hapen. ndoshta disa prej tyre nuk hapen ose jane akoma ne faze testi, por un i kam privuar dhe shumica hapen.

Similar Threads

 1. Pyetje
  By bajern in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 16-11-2009, 14:27:57
 2. Question Tju bej nje pyetje kot
  By milan- in forum Albanian / Shqip
  Replies: 9
  Last Post: 09-06-2009, 12:42:13
 3. pyetje
  By nesti111 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 38
  Last Post: 01-06-2009, 15:14:39
 4. Question nje pyetje
  By milan- in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 28-02-2009, 14:53:25
 5. 1 pyetje
  By utente007 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 24-01-2009, 14:54:25

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •