Digi TV Film: Program TV: 27-07-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


07:00 Changeling
09:30 Far and away
12:01 Troy
15:00 Frost Nixon
17:00 The border
19:01 Changeling
21:30 Out of Africang is gotta give
04:31 Troy

Digi Film 2

07:30 Shout
09:01 Fear and loathing in Las Vegas
11:00 Frost Nixon
13:01 Changeling
15:30 Bird on a whire
17:30 Unforgiven
20:00 Frost Nixon
22:00 Something is gotta give

AXN

07:00 Ele spioneaza
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Eli Stone
10:00 Politia portuara
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stargate SG-1
16:00 Ele spioneaza
16:55 Zoom
17:00 Ele spioneaza
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stargate SG-1
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Foc salbatic
22:00 Alias
23:00 Minti criminale
00:00 David Letterman Show
01:00 Schimbul trei
02:00 Alias reluare
02:45 Mesaje de dincolo
03:30 Schimbul trei
04:25 Promo

Cinemax

07:00 Competitia
09:05 Kamataki
10:55 Ore de vara
12:35 Misterul lui Watteau
13:55 Fara sex: Suntem englezi!
15:20 Cafeneaua vedetelor
15:45 Dragoste interzisa
17:30 Zambeste
19:20 Povestea unui soldat
21:00 Timecode
22:35 Nimic de pierdut
00:05 Suflete ratacite
02:00 Mlastina
03:30 Cum sa scapi de ceilalti
05:10 Cabana

HBO

06:00 Un sarut adevarat
07:45 Prestigiul
09:45 Data mortii
11:25 Powder
13:15 Printesa
14:40 Reteta dragostei
16:30 Vibratii
18:10 Micutul Dodo
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Orfelinatul
21:45 Stand-Up Caf?
22:20 Doi trubaduri
22:50 Little Britain USA
23:20 Ocean's 13
01:20 Strict sexual
01:30 Apocalipsa dupa soferi
03:05 Orfelinatul
04:50 Doi trubaduri
05:20 Little Britain USA

National Geographic

06:00 Am vazut moartea!
07:00 Cobra regala
08:00 Paradisuri naturale
09:00 Camera de garda
10:00 Culise (s. doc.)
11:00 Leoparzii din Bollywood
12:00 Planeta la control
13:00 Calatorii periculoase
14:00 Camera de garda:
15:00 Culise (s. doc.)
16:00 Valea lupilor
17:00 Paradisuri naturale
18:00 Long Way Down
19:00 Planeta la control
20:00 Dezastre in aer
21:00 Penitenciar
22:00 Cod Rosu
23:00 in situatie critica
00:00 Penitenciar
01:00 Cod Rosu
02:00 Dezastre in aer
03:00 Penitenciar
04:00 Cod Rosu
05:00 Planeta la control

Pro Cinema

06:00 Apropo TV (divertisment)
07:00 Tom si Jerry: Aventuri buclucase
07:30 Seniorii spatiului
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Aventurile lui Don Coyote
11:00 Hi Hi Puffy Amiyumi
11:30 Happy Hour
12:30 Teo (reluare)
13:30 Teleshopping (recl.)
13:45 Lumea PRO CINEMA
14:30 Cine este seful? (AP)
15:00 Cine este seful? (AP)
15:30 Bau, bau: Greseli din lumea filmului
15:45 Crimele din Midsomer
18:00 La Servici
18:30 Dadaca
19:00 Serii fara limite: Sotul si sotia
19:30 Serii fara limite: Sotul si sotia
20:00 Serii fara limite: Cititorii de oase
21:00 Prietenii tai
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10 (2008, divertisment)
22:00 Filmul de 10: Confuzia
00:00 Fetele vesele
00:30 Fetele vesele
01:00 Fugarii
02:00 Jocuri mortale
03:45 Fetele vesele (reluare)
04:15 Fetele vesele (reluare)
04:30 Fugarii
05:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:45 Apropo TV (divertisment)

Eurosport

09:30 Superbike: Campionatul Mondial
10:00 inot: Campionatul Mondia
12:30 inot: Campionatul Mondial
13:30
14:00 inot: Campionatul Mondial
14:30
15:00 Ciclism
15:30
16:00 Ciclism
16:15
17:00 Fotbal: Spania - Franta
18:30
19:00 inot: Campionatul Mondial
21:00 Fotbal:
21:15 Omnisport: Momentul luptei
21:20 Omnisport: WATTS
21:35 Skandenberg: PAL/NAL
22:00 Lupte pro
22:30 Lupte pro: U
23:25 Omnisport:
23:30 Sporturi de contact
00:30 Fotbal: Ucraina - Elvetia
02:00 Sporturi cu motor
02:15
02:30


ELVIS