Digi TV Film: Program TV: 28-07-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


07:31 Something is gotta give
10:01 Frost Nixon
12:00 Shout
13:31 Bird on a whire
15:31 Changeling
18:00 Far and away
20:31 Frost Nixon
22:30 Troy
01:30 Out of Africa
04:30 The border

Digi Film 2

07:00 Troy
10:00 Changeling
12:30 The border
14:31 Unforgiven
17:01 Frost Nixon
19:00 Fear and loathing in Las Vegas
21:01 Changeling
23:30 Bird on a whire
01:30 Far and away
04:01 The last samurai

AXN

07:00 Ele spioneaza
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Eli Stone
10:00 Politia portuara
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stargate SG-1
16:00 Ele spioneaza
16:55 Zoom
17:00 Eli Stone
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stargate SG-1
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Foc salbatic
22:00 Trimisul Satanei
23:45 David Letterman Show
00:45 Schimbul trei
01:45 Trimisul Satanei
03:25 Schimbul trei
04:45 Promo

Cinemax

06:35 Cafeneaua vedetelor
07:00 Povestea unui soldat
08:40 Raza verde
10:15 Zambeste
12:05 Nevasta aviatorului
13:50 La asfintit
16:05 Genunchiul lui Claire
17:50 Babylon 5: Legenda cavalerilor
19:20 Dragoste de dupa-amiaza
21:00 O viata in puscarie
22:30 Nascut pe 4 iulie
00:50 Suflete nelinistite
02:20 Incest
03:40 Salvador
05:40 Dragoste neimplinita

HBO

06:00 Printesa
07:30 Reteta dragostei
09:20 Vibratii
11:00 Micutul Dodo
12:20 Cronicile din Narnia
14:45 Dragostea unui presedinte
16:40 Prin baruri
18:25 Ultimul Mimzy
20:00 Curaj nebanuit
22:00 Pe val
23:25 inainte sa afle
00:40 Cei trei purcelusi
01:30 Apocalipsa dupa soferi
02:25 Curaj nebanuit
04:25 Pe val

National Geographic

06:00 Dezastre in aer
07:00 Planeta la control
08:00 Paradisuri naturale
09:00 Clipe de cosmar
10:00 Cod Rosu
11:00 Zona mortii
12:00 Planeta la control
13:00 Dezastre in aer
14:00 Clipe de cosmar
15:00 Cod Rosu
16:00 Ghearele Amazonului
17:00 Paradisuri naturale
18:00 Cataclisme
19:00 Reciclarea uriasilor
20:00 Reciclarea uriasilor
21:00 Megastructuri antice
22:00 Megastructuri
23:00 in situatie critica
00:00 Megastructuri antice
01:00 Megastructuri
02:00 Dedesubturi
03:00 Megastructuri antice
04:00 Megastructuri
05:00 Planeta la control

Pro Cinema

07:45 Aventurile lui Don Coyote
08:15 La Servici (reluare)
08:45 Dadaca (reluare)
09:15 Prietenii tai (reluare)
09:45 Prietenii tai (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Aventurile lui Don Coyote
11:00 Captain Planet
11:30 Happy Hour (reluare)
12:30 Teo (reluare)
13:30 Teleshopping (recl.)
13:45 Icstrim TiVi (reluare)
14:15 Cine este seful? (AP)
14:45 Cine este seful? (AP)
15:15 Bau, Bau: Greseli din lumea filmului
15:30 Pierduti in spatiu
18:00 La Servici
18:30 Dadaca
19:00 Serii fara limite: Sotul si sotia
19:30 Serii fara limite: Sotul si sotia
20:00 Serii fara limite: Supernatural
21:00 Prietenii tai
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10 (2008, divertisment)
22:00 Filmul de 10: Academia FBI
23:45 Fetele vesele-Ultimul episod
00:15 Petrecaretele (18)
00:45 Fugarii
01:30 Fata de 10 (reluare)
01:35 Academia FBI (reluare)
03:00 Fetele vesele (reluare)
03:30 Petrecaretele (18) (reluare)
04:00 Fugarii(reluare)
04:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:15 Apropo TV (divertisment)

Eurosport

09:30 Mountain bike:
10:00 inot: Campionatul Mondial
12:30 inot: Campionatul Mondial
14:00 Fotbal: Ucraina - Elvetia
15:00
15:45 Fotbal: Spania - Franta
16:00
17:30 inot: Campionatul Mondial
18:45 inot: Campionatul Mondial
19:00
21:00 Atletism: Super Grand
23:30 Ciclism:
00:00 Sporturi cu motor
00:15
00:30 Barci cu motor
00:45
01:00 inot: Campionatul Mondial
02:30


ELVIS