Digi TV Film: Program TV: 30-07-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


06:30 Troy
09:31 Changeling
12:00 Frost Nixon
14:00 Out of Africa
17:00 Fear and loathing in Las Vegas
19:00 Changeling
21:30 Frost Nixon
23:31 The last samurai

Digi Film 2

06:00 Frost Nixon
08:00 Fear and loathing in Las Vegas
10:00 Something is gotta give
12:31 The last samurai
15:01 Changeling
17:30 Frost Nixon
19:31 Far and away
22:00 The border

AXN

07:00 Ele spioneaza
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Eli Stone
10:00 Politia portuara
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stargate SG-1
16:00 Ele spioneaza
16:55 Zoom (12)
17:00 Eli Stone
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stargate SG-1
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Foc salbatic
22:00 CSI: New York - Criminalistii
23:00 Detectivii din Queensland
00:00 David Letterman Show
01:00 Schimbul trei
02:00 CSI: New York - Criminalistii
02:50 Detectivii din Queensland
03:40 Schimbul trei
04:40 Promo

Cinemax

07:00 O femeie invizibila
08:40 Fata de langa lac
10:20 Jean-Philippe
11:55 Cafeneaua vedetelor
12:20 Noptile cu luna plina
14:00 Drumul spre casa
15:40 Star Trek: Primul Contact
17:30 Pauline la plaja
19:05 Kamataki
21:00 Marele Lebowski
23:00 Colturi intunecate
00:30 Razbunare fara limite
02:15 Spaima si scarba in Las Vegas
04:10 Cursa de la miezul noptii

HBO

06:00 Harry Potter
08:15 Across the Universe
10:25 Singuri
12:00 Cinema, cinema, cinema
12:25 I-am dat de capat?
13:55 Minori fara insotitori
15:25 Nicaieri nu e ca acasa!
17:00 Mutandu-l pe McAllister
18:30 Scapati-ma de mama!
20:00 Maradona
21:35 Australia (12)
22:45 Michael Clayton
00:45 Baietii care fac istoria
02:35 Maradona
04:10 Australia
05:20 Pe platourile de filmare

National Geographic

06:00 Misterele crestinatatii
07:00 Planeta la control
08:00 Paradisuri naturale
09:00 Iisus (doc.)
10:00 Auschwitz: Fotografii
11:00 Valea lupilor
12:00 Planeta la control
13:00 Misterele crestinatatii
14:00 Iisus (doc.)
15:00 Auschwitz:
16:00 Mai destept ca o maimuta?
17:00 Paradisuri naturale
18:00 stiinta luptei
19:00 Planeta la control
20:00 intalniri periculoase
21:00 Animale feroce
22:00 Armata delfinilor
23:00 in situatie critica
00:00 Animale feroce
01:00 Armata delfinilor
02:00 intalniri periculoase
03:00 Animale feroce
04:00 Armata delfinilor
05:00 Planeta la control

ProCinema

07:45 venturile lui Don Coyote
08:15 La Servici (reluare)
08:45 Dadaca(reluare)
09:15 Prietenii tai(reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Aventurile lui Don Coyote
11:00 Captain Planet
11:30 Happy Hour(reluare)
12:30 Teo (reluare)
13:30 Teleshopping (recl.)
13:45 Raiul s-a prabusit intr-o noapte
15:45 Bau Bau: Greseli din lumea filmului
16:15 Pokemon: Cometa Milennium
18:00 La Servici
18:30 Dadaca
19:00 Serii fara limite: Sotul si sotia
19:30 Serii fara limite: Sotul si sotia
20:00 Serii fara limite: E-Ring
21:00 Prietenii tai
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10
22:00 Filmul de 10: Dosar de familie
00:15 Petrecaretele (18)
00:45 Petrecaretele (18)
01:15 Fugarii
02:15 Fata de 10 (2008, divertisment)
03:20 Dosar de familie
04:00 Petrecaretele (18) (reluare)
04:30 Petrecaretele (18) (reluare)
04:45 Fugarii(reluare)

Eurosport

09:30 inot: Campionatul
10:00 inot: Campionatul
10:30
12:30 inot: Campionatul
14:00 Atletism: Super Grand
15:30 Fotbal:
16:00
16:30 Fotbal: Campionatul
18:00
18:30 inot: Campionatul
18:45 inot: Campionatul Mondial
19:00
21:00 Fotbal: Campionatul
23:00 Raliuri: Campionatul
23:30 Circuitul feminin WTA
00:00
00:30
01:00
02:00 Raliuri: Campionatul Mondial
02:30


ELVIS