Results 1 to 4 of 4

Thread: driverat per nje smart kart reader.

 1. #1
  Senior Member flor1's Avatar
  Join Date
  09-02-2009
  Location
  TIRANE;SHQIPERI
  Posts
  159
  Uploads
  1

  driverat per nje smart kart reader.

  kam nje smart card reader nepermjet se ciles mund te hedhesh soft. in e ri te abra per shembull por problemi qendron se une nuk kam diskun qe ka driverat e kesaj.nqs mund te me ndihmoje njeri me shkruni .ajo ka te shkrujtme scr335 me teper s ka info.

 2. #2
  VIP Member supervisor91's Avatar
  Join Date
  06-12-2008
  Location
  Everywhere
  Posts
  2,877
  Uploads
  4

  Re: driverat per nje smart kart reader.

  shiko njehere ketu. shpresoj te te mbaroje pune. si kjo ketu eshte ajo pajisja?

 3. #3
  Senior Member flor1's Avatar
  Join Date
  09-02-2009
  Location
  TIRANE;SHQIPERI
  Posts
  159
  Uploads
  1

  Re: driverat per nje smart kart reader.

  Quote Originally Posted by ferrari_666 View Post
  shiko njehere ketu. shpresoj te te mbaroje pune. si kjo ketu eshte ajo pajisja?
  kjo eshte .shum faleminderit per ndihmen.

 4. #4
  VIP Member supervisor91's Avatar
  Join Date
  06-12-2008
  Location
  Everywhere
  Posts
  2,877
  Uploads
  4

  Re: driverat per nje smart kart reader.

  flor1 nuk e di a te beri pune apo jo ai programi pasi une tani qe po provoj ta shkarkoj nuk po mundem.a arite ta shkarkosh ti nga ai link apo vetem une e kam kete problem. nqs nuk e ke shkarkuar dot po te jap nje link qe sapo e provova.
  KETU e ke,mjafton te zgjedhesh modelin dhe sistemin operativ qe perdor ne komjuter dhe nqs perdor vista 32 bit mos u lodh por sharkohe direkt ketu. sapo e provova.

Similar Threads

 1. Help Needed with USB smart card reader dvbs-pci
  By msujah27 in forum General Discussions: DVB-PCI Cards
  Replies: 0
  Last Post: 09-04-2009, 08:48:07
 2. Invalid smart card reader
  By BwtMagic in forum Clarke-Tech / Xtrend
  Replies: 0
  Last Post: 22-08-2008, 16:57:31
 3. Replies: 0
  Last Post: 25-10-2005, 22:40:37

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •