Results 1 to 10 of 10

Thread: goldmaster 57000s fta yardım

New Member
    Uploads
    0

goldmaster 57000s fta yardım

arkadaslar goldmaster 57000s fta için güncel yazılım ve ykleme loader' ı nerden bulabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim

Re: goldmaster 57000s fta yardım

dostum 57000 s dediğin 9400 e benziyormu arkasında s-video çıkışı varmı onu söle

dostum goldmaster 9400 fta yazılımını yükleyebilirsin
    Zaten goldmaster ın bir yazılımı bir çok modele uyuyor sadece dış görünüşü değiştiriyorlar

New Member
    Uploads
    0

yardımın için teşekkürler arkadaşım. Yalnız bu programın aynısını yüklemeye çalıştım daha önce tüm uyum modlarını ve bağlantı hızlarını denedim yinede her seferinde e-03 (external error occured) hatası veriyor. Belki farklı bir şey vardır diye sormuştum.

o zaman dostum 57000s olan buna uyuyor valla bir şey diyemicem

dostum 57000s fta ya 9400 fta yazılımı uyar yazıyor makinan fta değil mi çünkü 57000 cı yada 9400v cı olur yazıyor ama E-03 hatası yazılım uymuyor hatsıdır onun için bir şey diyemicem diğer yazılımları denemeni tavsiye ederim siteye ekledim belki biri olur

New Member
    Uploads
    0

çok teşekkürler en kısa zamanda deneyeceğim. Kolay gelsin

Quote Originally Posted by LeOnaSHeRMie
    dostum 57000s fta ya 9400 fta yazılımı uyar yazıyor makinan fta değil mi çünkü 57000 cı yada 9400v cı olur yazıyor ama E-03 hatası yazılım uymuyor hatsıdır onun için bir şey diyemicem diğer yazılımları denemeni tavsiye ederim siteye ekledim belki biri olur
    golmaster yüklemede E-03 E-06 hata kesin çözum

bazı anakarlarda tf loader çalışmamaktadır bunun için aşağıdaki işlemleri yapın!!!

Hyper-Threading özellikli anakartlarda TF loader çalışmıyor bunun için kapatılması gerekiyor bu özellik.. Biostan Hyper-Threading bu özelliği kapatıp tekrar yükleme yapınız..yine yükleme yapamıyorsanız bilgisayarım,dan C içindeki WİNDOWS dosya içindeki TEMP DOSYAsını silin veya içini silerek boş konuma getirin

Hyper-Threading özellikli olduğunu anlamak için .....

Bilgisayarı Hyper-Threading özelliğini anlamak için masa üzerindeki bilgisayarımı sağ tuş ile tıklayarak özellikler daha sonra karşınıza çıkan pencereden Donanım ---- aygıt yöneticisi daha sonra işlemcilerin üzerinde çift tıklayarak anlayabiliriz eğer 2 adet işlemci modeli yazıyorsa Hyper-Threading anakart kullanılıyorsunuz anlamına geliyor...
    kolay gelsin

Thumbs up Re: goldmaster 57000s fta yardım

Quote Originally Posted by abbaas
    yardımın için teşekkürler arkadaşım. Yalnız bu programın aynısını yüklemeye çalıştım daha önce tüm uyum modlarını ve bağlantı hızlarını denedim yinede her seferinde e-03 (external error occured) hatası veriyor. Belki farklı bir şey vardır diye sormuştum.

golmaster yüklemede E-03 E-06 hata kesin çözum

bazı anakarlarda tf loader çalışmamaktadır bunun için aşağıdaki işlemleri yapın!!!

Hyper-Threading özellikli anakartlarda TF loader çalışmıyor bunun için kapatılması gerekiyor bu özellik.. Biostan Hyper-Threading bu özelliği kapatıp tekrar yükleme yapınız..yine yükleme yapamıyorsanız bilgisayarım,dan C içindeki WİNDOWS dosya içindeki TEMP DOSYAsını silin veya içini silerek boş konuma getirin

Hyper-Threading özellikli olduğunu anlamak için .....

Bilgisayarı Hyper-Threading özelliğini anlamak için masa üzerindeki bilgisayarımı sağ tuş ile tıklayarak özellikler daha sonra karşınıza çıkan pencereden Donanım ---- aygıt yöneticisi daha sonra işlemcilerin üzerinde çift tıklayarak anlayabiliriz eğer 2 adet işlemci modeli yazıyorsa Hyper-Threading anakart kullanılıyorsunuz anlamına geliyor...
    kolay gelsin
    Attached Images Attached Images

New Member
    Uploads
    0

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Sorunu başka bir pc kullanarak çözdüm. Muhtemelen benim anakartın gerizekalılığından oluyor denemediğim ayar kalmadı ama onunla olmadı.