Digi TV Film: Program TV: 31-07-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


07:30 Out of Africa
10:31 Frost Nixon
12:30 Changeling
15:01 Bird on a whire
17:01 Shout
18:30 The border
20:30 Frost Nixon
22:30 Changeling
01:00 Far and away
03:31 Fear and loathing in Las Vegas
05:30 The last samurai

Digi Film 2

07:00 Shout
08:31 Unforgiven
11:00 Fear and loathing in Las Vegas
13:01 Far and away
15:30 Frost Nixon
17:31 Changeling
20:01 Troy
23:00 Something is gotta give
01:30 The tale of Despereaux
03:01 Frost Nixon
05:00 Changeling

AXN

07:00 Ele spioneaza
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
09:00 Eli Stone
10:00 Politia portuara
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stargate SG-1
16:00 Ele spioneaza
16:55 Zoom
17:00 Eli Stone
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stargate SG-1
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Foc salbatic
22:00 Actiune
22:30 Lunetistul 2
00:15 David Letterman Show
01:15 Schimbul trei
02:15 Actiune
02:40 Lunetistul 2
04:10 Schimbul trei
05:20 Promo

Cinemax

06:15 Cafeneaua vedetelor
07:00 Kamataki
08:55 Picasso, artist si demon
11:00 Cafeneaua vedetelor
11:30 Star Trek: Primul Contact
13:20 Inimile barbatilor
15:15 Cafeneaua vedetelor
15:40 Dragoste de dupa-amiaza
17:15 Robert Zimmermann e indragostit
18:55 Picasso, artist si demon
21:00 Fetita din capatul strazii
22:35 Copiii tatalui
00:30 Joc dublu
01:40 Joc dublu
02:10 O viata in puscarie
03:40 Woodstock

HBO

06:00 Minori fara insotitori
07:30 Nicaieri nu e ca acasa!
09:10 Mutandu-l pe McAllister
10:40 Scapati-ma de mama!
12:10 Cainele cu diamante
14:00 intalnire de gradul trei
16:15 Scotianul zburator
17:55 Ultimele dorinte
19:30 Cinema, cinema, cinema
20:00 Prabusirea casei Saddam
21:00 Zece semne rele
22:40 The Omen: Profetia
00:30 Va curge sange
03:05 Casa
04:40 Existenta

National Geographic

06:00 intalniri periculoase
07:00 Planeta la control
08:00 Paradisuri naturale
09:00 Animale feroce
10:00 Armata delfinilor
11:00 Ghearele Amazonului
12:00 Planeta la control
13:00 intalniri periculoase
14:00 Animale feroce
15:00 Armata delfinilor
16:00 Cele sapte secrete
17:00 Paradisuri naturale
18:00 Tunel spre o lume pierduta
19:00 Planeta la control
20:00 Charley Boorman:
21:00 Sa nu-i spui mamei
22:00 Viata pe fluviu
23:00 in situatie critica
00:00 Sa nu-i spui mamei
01:00 Viata pe fluviu
02:00 Charley Boorman
03:00 Sa nu-i spui mamei
04:00 Viata pe fluviu
05:00 Planeta la control

ProCinema

06:00 Apropo TV (divertisment)
07:45 Aventurile lui Don Coyote
08:15 La Servici
08:45 Dadaca (reluare)
09:15 Prietenii tai (reluare)
09:45 Prietenii tai (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Aventurile lui Don Coyote
11:00 Captain Planet
11:30 Happy Hour
12:30 Teo (reluare)
13:30 Teleshopping (recl.)
13:45 Pokemon: Cometa Milennium
15:30 Cum sa furi un milion
18:00 La Servici
18:30 Dadaca
19:00 Serii fara limite: Sotul si sotia
19:30 Serii fara limite: Sotul si sotia
20:00 E-Ring
21:00 Prietenii tai
21:30 Prietenii tai
21:55 Fata de 10 (2008, divertisment)
22:00 Filmul de 10: Frati
00:15 Petrecaretele (18)
00:45 Petrecaretele (18)
01:15 Minti criminale
02:15 Fata de 10 (2008, divertisment)
02:20 Fratii
04:00 Petrecaretele (18) (reluare)
04:30 Petrecaretele (18) (reluare)
04:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)

Eurosport

09:30 inot: Campionatul Mondial
10:00 inot: Campionatul
12:30
14:00 Campionatul European
16:00 Campionatul European
17:45 inot: Campionatul
18:45 inot: Campionatul
19:00
21:00 Cel mai puternic om
22:00 Poker:
22:30
23:00 Raliuri:
23:30 Raliuri: Campionatul
00:00 Tenis: Circuitul
00:30
02:00 Raliuri: Campionatul
02:30


ELVIS