Digi TV Film: Program TV: 01-08-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


08:01 Frost Nixon
10:02 Changeling
12:30 The tale of Despereaux
14:00 Unforgiven
16:31 Frost Nixon
18:30 Changeling
21:00 The tale of Despereaux
22:31 Bird on a whire
00:30 Troy
03:31 Shout
05:00 The border

Digi Film 2

07:32 Troy
10:31 Shout
12:00 Frost Nixon
14:00 Changeling
16:31 The tale of Despereaux
18:02 Something is gotta give
20:31 Out of Africa
23:30 The border
01:31 Changeling
04:01 The tale of Despereaux
05:32 Frost Nixon

AXN

07:00 Poza la minut
07:30 Poza la minut
08:00 Poza la minut
08:30 Poza la minut
09:00 Stargate: Atlantis
10:00 Stargate: Atlantis
11:00 Mesaje de dincolo
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Spitalul All Saints
14:00 Spitalul All Saints
15:00 Schimbul trei
16:00 Schimbul trei
17:00 Survivor - Fiji (2000)
18:05 Oamenii lui Paco
20:00 Mesaje de dincolo
21:00 CSI: New York-Criminalistii
22:00 Minti criminale
23:00 28 de zile
01:05 CSI:New York-Criminalistii
02:05 Oamenii lui Paco
03:40 Mesaje de dincolo
05:20 Promo

Cinemax

07:00 Majoretele: Totul sau nimic
08:35 53 de zile de iarna
10:05 Cafeneaua vedetelor
10:30 La asfintit
12:35 scoala pentru toti
14:10 Magicianul
16:10 Pentru Roseanna
17:45 Interpreta
19:20 Majoretele: Totul sau nimic
21:00 Vacanta
23:15 Povestea unei fete
23:45 Sarutul care ucide
01:40 Inimi pure
03:00 Joe nebunul
04:40 Simpatie

HBO

06:00 Maria Antoaneta
08:05 Doamna Doubtfire
10:10 Regasirea
12:05 Noi suntem Marshall
14:15 Dragostea unui
16:10 Ratatouille
18:30 Maria Antoaneta
20:00 Doi trubaduri
20:30 Little Britain USA
21:00 Dragostea in
23:15 Vantul groazei
00:45 Gorila
02:25 JOI
03:00 Motelul groazei
04:25 Adolescenti normali

National Geographic

06:00 Charley Boorman:
07:00 Megastructuri
08:00 Diavoli
09:00 Pe urmele rechinilo
10:00 Prinsi in fapt
11:00 Prinsi in fapt II
12:00 in pantec: Sarcina multipla
14:00 Creaturile tunetului
15:00 Fortele aeriene pasaresti
16:00 Evolutie:
17:00 Dino-curcanul
18:00 Evolutie: Ursul
19:00 Voiajul uitat al
20:00 USS Nimitz
21:00 Kung Fu: Trecut,
22:00 Armele Kung Fu
23:00 Maestrii luptei
00:00 Maestrii luptei
01:00 Maestrii luptei
02:00 stiinta luptei
04:00 Armele Kung Fu
05:00 Kung Fu: Trecut

ProCinema

07:15 Pro Motor
08:00 Aventurile lui Don Coyote
08:30 Captain Planet
09:00 La Servici
10:00 Sotul si sotia (reluare)
10:30 otul si sotia (reluare)
11:00 Descopera Romania
11:30 Bau Bau: Greseli din lumea filmului
11:45 Entertainment News (episodul 42)
12:45 Cum sa furi un milion
15:00 Prietenii tai (reluare)
15:30 Prietenii tai (reluare)
16:00 Din culisele Hollywood-ului
16:30 Paza de coasta
17:30 Burebista Prima parte
19:00 Kung Fu - Legenda continua
20:00 Cu un pas inaint
21:00 Prietenii tai
21:30 Prietenii tai
22:00 Lucruri pamantesti
00:15 Cobra 11 in alerta
02:15 Cu un pas inainte
03:00 Lucruri pamantesti
04:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)

Eurosport

09:30 inot: Campionatul
Mondial Roma in Italia (reluare)
10:00 inot: Campionatul
Mondial Roma in Italia (live)
13:30 inot: Campionatul Mondial
Roma in Italia (reluare)
14:00 Curse de masini: Seria
Mondiala Renault Portimao in Portugalia(live)
15:00 Tenis: Circuitul
feminin WTA - Turneul de la Stanford
16:00 Polo pe iarba
La Dolfina (Argentina)(live)
18:00 inot: Campionatul
Mondial Roma in Italia (reluare)
18:45 inot: Campionatul
Mondial Roma in Italia (live)
21:00 Curse de masini:
Circuitul de anduranta in Portugalia (live)
22:30 Calarie: Circuitul
Campionilor Global Rio de Janeiro (live)
00:00 Raliuri
International Rally Challenge (live)
00:30 Raliuri: Campionatul
Mondial - Raliul Finlandei, la Jyvaskyla
01:00 Curse de masini:
Seria Mondiala Renault Portimao in Portugalia
01:45 Curse de masini:
Circuitul de anduranta in Portugalia (live)
03:15


ELVIS