Page 1 of 8 1236 ... LastLast
Results 1 to 10 of 74

Thread: Gamma Card update..

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  12-04-2009
  Posts
  152
  Uploads
  0

  Thumbs down Gamma Card update..

  Kam kartelen gamma card a mund te me ndihmoje dikush per te gjetur nje file per Noven grke pasi qe dje ne darke eshte mbyllur.faleminderit

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  12-04-2009
  Posts
  152
  Uploads
  0

  Re: Gamma Card update..

  Pas nje kerkimi munda te gjej nje file per Noven 100% ok..

 3. #3
  VIP Member supervisor91's Avatar
  Join Date
  06-12-2008
  Location
  Everywhere
  Posts
  2,877
  Uploads
  4

  Re: Gamma Card update..

  gerti mund te me thush se ne cfare aparate punon gamma card dhe pervec noves cfare paketa te tjere hap kjo karte?

 4. #4
  Senior Member
  Join Date
  12-04-2009
  Posts
  152
  Uploads
  0

  Re: Gamma Card update..

  Quote Originally Posted by ferrari_666 View Post
  gerti mund te me thush se ne cfare aparate punon gamma card dhe pervec noves cfare paketa te tjere hap kjo karte?
  Po kjo pakete punon ne shume recivera si Echolink, Starsat, Opticum,Irdeto Modul,ne dt 470 sat+ i testuar shume mire ndersa per sasi paketash nuk ka shume por ato qe ka jane paketa qe vlejne madje ka vite qe nuk i shkeput ose te nderprese nga update si Nova,Pink,Art & Showtime,Blusat ne hellas sat qe per mua eshte kartela me e mire dhe me serioze qe ka existuar.

 5. #5

  Re: Gamma Card update..

  DJEMA ju lutem me ndihmoni, me ra ne dore nje gamacard por eshte bosh ose me sakte pa update e fundit, qe nga data 31 07 2009, une kam nje echolink 5060 2causb si te veproj per ta mbushur karten.

 6. #6

  Re: Gamma Card update..

  Quote Originally Posted by balaku View Post
  DJEMA ju lutem me ndihmoni, me ra ne dore nje gamacard por eshte bosh ose me sakte pa update e fundit, qe nga data 31 07 2009, une kam nje echolink 5060 2causb si te veproj per ta mbushur karten.

  Gamma Card nuk karikohet si ABRA CARD me ane te aparatit
  por te duhet mos u gabosha nje karikues UNIVERSAL CAS studio,qe kushton diku te 60 euro

 7. #7
  Senior Member
  Join Date
  12-04-2009
  Posts
  152
  Uploads
  0

  Re: Gamma Card update..

  Quote Originally Posted by balaku View Post
  DJEMA ju lutem me ndihmoni, me ra ne dore nje gamacard por eshte bosh ose me sakte pa update e fundit, qe nga data 31 07 2009, une kam nje echolink 5060 2causb si te veproj per ta mbushur karten.
  Te duhet nje Cas Interface 3 plus ose nje card righter smargo per te bere update karten me kete file qe kam postuar une eshte nje kartele me te vertet interesante ..

 8. #8
  Senior Member
  Join Date
  12-04-2009
  Posts
  152
  Uploads
  0

  Re: Gamma Card update..

  nova_update_2009

  ανοίγει σφαίρα και χωρίς log
  it opens like bullit and with out log

  ORIGINAL GAM FILE
  THANKS THE TEAM AND WELCOME BACK

 9. #9
  Senior Member
  Join Date
  13-10-2008
  Posts
  338
  Uploads
  1

  Re: Gamma Card update..

  ku mund ta gjejme kete karte dhe sa kushton

 10. #10
  VIP Member supervisor91's Avatar
  Join Date
  06-12-2008
  Location
  Everywhere
  Posts
  2,877
  Uploads
  4

  Re: Gamma Card update..

  Quote Originally Posted by geni_ko View Post
  ku mund ta gjejme kete karte dhe sa kushton
  mund te gjendet dhe ne ebay por per momentin me sa pashe nuk kishte.kam vene re qe nuk i lene shume te publikuara atje, i heqin dhe i vene perseri. sa per cmimin nuk e mbaj mend me saktesi por ishin mbi 150$

  gerti-83 mund te te informoje me shume

Page 1 of 8 1236 ... LastLast

Similar Threads

 1. Question update gamma card
  By apolo6 in forum Gamma Card
  Replies: 10
  Last Post: 30-07-2009, 16:43:56
 2. Gamma Card Art & Showtime Update - New
  By kingo512 in forum Gamma Card
  Replies: 24
  Last Post: 16-07-2009, 19:42:55
 3. New update for gamma card 02.04.2009
  By Ramzen in forum Gamma Card
  Replies: 7
  Last Post: 15-04-2009, 21:36:30
 4. Update update gamma card all ok
  By evagelos1968 in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 5
  Last Post: 25-02-2009, 20:41:18

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •