Digi TV Film: Program TV: 03-08-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


07:31 The tale of Despereaux
09:02 Frost Nixon
11:00 Changeling
13:31 The border
15:31 The tale of Despereaux
17:02 Frost Nixon
19:00 The last samurai
21:31 Changeling

Digi Film 2

08:01 Shout
09:31 Out of Africa
12:30 The tale of Despereaux
14:00 Frost Nixon
16:00 Bird on a whire
18:02 Changeling
20:30 Fear and loathing in Las Vegas
22:30 Unforgiven

AXN

07:00 Ele spioneaza
07:55 Zoom
08:00 David Letterman
09:00 Eli Stone
10:00 Politia portuara
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
12:00 Spitalul All Saints
13:00 Foc salbatic
14:00 Stargate SG-1
15:00 Stargate SG-1
16:00 Ele spioneaza
16:55 Zoom
17:00 Stapanul fiarelor
18:00 Spitalul All Saints
19:00 Stargate SG-1
20:00 Stargate SG-1
20:55 Zoom
21:00 Foc salbatic
22:00 Alias
23:00 Minti criminale
00:00 David Letterman
01:00 Schimbul trei
02:00 Alias
02:45 Mesaje de dincolo
03:30 Schimbul trei
04:25 Promo
04:30 Schimbul trei

Cinemax

07:00 Arthur
08:35 Novicele
10:05 Un strop de ciocolata
11:40 Bun venit la Farewell
13:25 Cafeneaua vedetelor
13:50 Interceptarea
15:30 Kamataki
17:25 Moll Flanders
19:25 Paradisul
21:00 In cautarea leacului
22:40 N-am chef de nimic
00:15 Corp/anticorp
02:00 Melissa P.
03:45 O scurta calatorie in Paradis
05:15 Podul spre nicaieri

HBO

06:00 Domnul Woodcock
07:25 Jiltul sirenei
08:55 Zborul 93
10:25 Diavolul se ?mbraca de la Prada
12:15 Cinema, cinema, cinema
12:40 De la capat
14:15 Cei patru fantastici
15:45 Norocosul
17:45 Prin baruri
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Route 30
21:25 Doi trubaduri la New York
21:55 Little Britain USA
22:20 Pescuit sportiv
23:45 Hank si Mike
01:10 Cartita
03:40 Idiocratie
05:05 Doi trubaduri la New York
05:35 Little Britain USA

National Geographic

06:00 Culise (s. doc.) - Kung Fu
07:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - Sub ape
08:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)
09:00 Puiul de mamut
inghetat in timp (f. doc.)
10:00 Dinozauri polari (f. doc.)
11:00 O viata cu balenele (f. doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Dezghetul
13:00 Charley Boorman: Cu orice pret
(f. s. doc.)
14:00 Puiul de mamut
inghetat in timp (f. doc.)
15:00 Dinozauri polari (f. doc.)
16:00 Vulturii: Priveghi (doc.)
17:00 Animale feroce (f. s. doc.) - Asia
18:00 Long Way Down
(engl., 2007, s. doc.)
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Hawaii
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - India
21:00 Penitenciar USA (s. doc.)
Raii din Alaska
22:00 Cod Rosu (s. doc.)
Operatiunea The Haven
23:00 Interpol (s. doc.) - Sarpele
00:00 Penitenciar USA (s. doc.)
Raii din Alaska
01:00 Cod Rosu (s. doc.)
Operatiunea The Haven
02:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Hawaii
02:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
India
03:00 Penitenciar USA (s. doc.)
Raii din Alaska
04:00 Cod Rosu (s. doc.)
Operatiunea The Haven
05:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Lumi extraterestre

ProCinema

07:00 Apropo TV
07:30 Tom si Jerry: Aventuri buclucase
08:00 Cleopatra
(sua-engl., 1963, dr. ist.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Aventurile lui Don Coyote
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 5)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:30 Teo (reluare)
Talkshow cu Teo Trandafir
13:30 Teleshopping (recl.)
13:45 Paza de coasta
episodul 14) (AP) (reluare)
14:45 Cine este seful? (AP)
Comedie, Rusia, 2006
15:15 Cine este seful? (AP)
Episodul 8
15:45 Bau, bau: Greseli din lumea filmului
16:00 Crimele din Midsomer
Gradina mortii
18:00 La Servici
episodul 47
18:30 Dadaca
episodul 22
19:00 Serii fara limite: Sotul si sotia
19:30 Serii fara limite: Sotul si sotia
20:00 Serii fara limite: Cititorii de oase
21:00 omedia in esenta tare: Prietenii tai
22:00 Filmul de 10: Ambulanta
00:00 Petrecaretele (18)
01:00 Fugarii
02:00 Invincibilul
03:45 Petrecaretele (18)
(reluare)
04:15 Petrecaretele (18)
(reluare)
04:30 Fugarii
reluare
05:45 Apropo TV (divertisment)

Eurosport

09:30 Sporturi cu motor:
Weekendul sporturilor cu motor (reluare)
09:45 Raliuri: Campionatul Mondial
Raliul Finlandei, la Jyvaskyla (reluare)
10:15 inot:
Campionatul Mondial Roma in Italia (reluare)
11:45 Atletism
Mitingul DLV Wattenscheid in Germania
13:15 Polo pe iarba
La Dolfina, Ellerstina
14:15 Fotbal: Campionatul European UEFA
U-19 Donetsk in Ucraina (reluare)
15:45 inot:
Campionatul Mondial Roma in Italia
16:00
17:15 Atletism:
Mitingul DLV Wattenscheid in Germania
17:30
18:45 Fotbal: Campionatul European UEFA
U-19 Donetsk in Ucraina
19:00
20:15 inot:
Campionatul Mondial Roma in Italia
21:15 Omnisport: Momentul luptei
21:20 Omnisport: WATTS
21:30 Skandenberg: PAL/NAL
22:00 Lupte pro:
Saptamana aceasta, la WWE
22:30 Lupte pro:
Colectia de vechituri
23:25 Omnisport: Momentul luptei
23:30 Sporturi de contact: Total KO
00:30 Biliard: Campionatul bila
zece Predator Las Vegas in Statele Unite
01:30 inot:
Campionatul Mondial Roma in Italia (reluare)
02:15
02:30


ELVIS