Results 1 to 5 of 5

Thread: Nje pyetje, ju lutem me ndihmoni

 1. #1

  Nje pyetje, ju lutem me ndihmoni

  Pershendetje te gjithe cunave te forumit

  Doja tju beja nje pyejte rreth nje aparati pak te njohur sic eshte ai panasat i noves ne greqi.Sipas jush ia vlen te blihet si aparat pasi pashe qe kishte dhe modemin e brendshem per tu lidhur me internetin.Kjo do te hote qe mund te perdoret per cardsharing?Ju lutem ai qe ka ndonje informacion me shume dhe qe mund te me thote qe ky aparat ia vlen per hapjen e ndonje pakete si dhe nese mund te perdoret per cardsharing te lutem te ma jape.

  Ju pergezoj te gjitheve per punen qe beni cdo dite ne kete forum.
  Faleminderit

 2. #2

  Wink Re: Nje pyetje, ju lutem me ndihmoni

  Quote Originally Posted by kristo83 View Post
  Pershendetje te gjithe cunave te forumit

  Doja tju beja nje pyejte rreth nje aparati pak te njohur sic eshte ai panasat i noves ne greqi.Sipas jush ia vlen te blihet si aparat pasi pashe qe kishte dhe modemin e brendshem per tu lidhur me internetin.Kjo do te hote qe mund te perdoret per cardsharing?Ju lutem ai qe ka ndonje informacion me shume dhe qe mund te me thote qe ky aparat ia vlen per hapjen e ndonje pakete si dhe nese mund te perdoret per cardsharing te lutem te ma jape.

  Ju pergezoj te gjitheve per punen qe beni cdo dite ne kete forum.
  Faleminderit

  pershendetje Kristo83
  nuk e njoh fare kete lloj apartati PANASAT qe perdorka NOVA
  por une gjithemone jame i mendimit qe kurre te mos blihet aparati i kompanise qe ABONOHESH
  ke aparate qe kane dhene prova per CS dhe jane sume cilesore
  per kete pune besoj se do kete dhe te tjere qe do te japin lloje dhe cmime interesante per kerkese tende
  gjithe te mirat HALLOW

 3. #3
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Nje pyetje, ju lutem me ndihmoni

  Quote Originally Posted by kristo83 View Post
  Pershendetje te gjithe cunave te forumit

  Doja tju beja nje pyejte rreth nje aparati pak te njohur sic eshte ai panasat i noves ne greqi.Sipas jush ia vlen te blihet si aparat pasi pashe qe kishte dhe modemin e brendshem per tu lidhur me internetin.Kjo do te hote qe mund te perdoret per cardsharing?Ju lutem ai qe ka ndonje informacion me shume dhe qe mund te me thote qe ky aparat ia vlen per hapjen e ndonje pakete si dhe nese mund te perdoret per cardsharing te lutem te ma jape.

  Ju pergezoj te gjitheve per punen qe beni cdo dite ne kete forum.
  Faleminderit
  Jo nuk ja vlen modemi i brendshem nuk eshte per cardsharng por eshte per te prenotuar filmat ppv qe jep nova dhe jo per cardsharing.

  pastaj aparatet qe shperndahen nga keto kompani si nova apo digitalbi etj mendon se i kane bere gati per sharing?

 4. #4
  Contributing Member Neim20's Avatar
  Join Date
  07-06-2009
  Posts
  389
  Uploads
  10

  Post Re: Nje pyetje, ju lutem me ndihmoni

  ...shtoj jo vetem qe nuk punojne sha...r..,por normalisht nuk mund te agornohet sofwar-i, sepse kane sistem mbrojtje(seriale mbyllur ose ne soft)pasi jane programuar per kompanine ne fjale.

 5. #5

  Re: Nje pyetje, ju lutem me ndihmoni

  Faleminderit te gjitheve per pergjigjet dhe seriozitetin tuaj.
  Ju pershendes

Similar Threads

 1. ju lutem me ndihmoni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 19-01-2009, 12:40:31
 2. ju lutem me ndihmoni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 17-01-2009, 18:21:17
 3. ju lutem me ndihmoni
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 22-12-2008, 15:26:24

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •