Digi TV Film: Program TV: 04-08-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


07:30 Frost Nixon
09:30 Changeling
12:00 The tale of Despereaux
13:32 Fear and loathing in Las Vegas
15:30 Frost Nixon
17:31 Changeling
20:00 Something is gotta give
22:31 Shout
00:00 Changeling
02:31 The last samurai
05:00 Bird on a whire

Digi Film 2

07:01 The last samurai
09:31 Bird on a whire
11:31 Frost Nixon
13:30 Changeling
16:00 Unforgiven
18:31 Far and away
21:00 The tale of Despereaux
22:31 Frost Nixon
00:30 Fear and loathing in Las Vegas
02:31 The tale of Despereaux
04:02 Something is gotta give

AXN

07:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act.,ep.14)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman
Show (sua, 1993, s. com.
09:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, ep.1)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act,ep.9/84
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 19) (12
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill,ep.2)
13:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 13)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 9)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 10) (12)
16:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act,ep.14)
16:55 Zoom
17:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s,,ep.2)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill.,ep.3)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 11)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 12)
20:55 Zoom
21:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 13)
22:00 Trimisul Satanei
(sua-can., 1999, s, episodul 3)
23:45 David Letterman
Show (sua, 1993, s. com.)
00:45 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 19)
01:45 Trimisul Satanei
(sua-can., 1999, s, episodul 3)
03:30 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 19
04:45 Promo

Cinemax

07:00 Paradisul
(sua, 1972, drama) (12)
08:35 Kamataki
(can.-jap., 2005, drama) (15)
10:30 Singuratatea alergatorului de
cursa lunga
12:15 In cautarea leacului
(sua, 1995, drama)
13:50 Raza verde
(fra., 1986, dr. romantic.) (AP)
15:30 Vacanta
(sua, 2006, com. rom.) (12)
17:45 Orbire
(hol.-belg.-bulg., 2007, drama) (AP)
19:20 Scoala pentru toti
(fra., 2006, com.) (AP)
21:00 Rebelul
(viet., 2006, actiune) (AP)
22:45 O cauza arzatoare
fra.-engl.-sud afr., 2006, drama) (15)
00:25 Inviati
(can., 2007, horror) (15)
01:50 Cursa de noapte
(it., 2007, com.) (12)
03:40 Inauntru
(fra., 2007, horror) (15)
05:00 Lectii private
(belg.-fra., 2008, drama) (AP)

HBO

06:00 De la capat
(it., 2008, com.) (12)
07:35 Cei patru fantastici
Ascensiunea lui Silver Surfer
09:10 Norocosul
(sua, 2007, com.) (12)
11:10 Prin baruri
(can., 2008, com.) (12)
12:55 Maria Antoaneta
(jap.-fra.-sua, 2006, dram. Bio.) (12)
14:55 Hannah Montana & Miley Cyrus
Best of Both Worlds
16:10 Wall- E
(sua, 2008, f. doc.)
17:50 Noi suntem Marshall
20:00 Ruptura
(sua, 2007, polit.) (15
21:50 O zi buna de plaja
(rom., 2008, drama) (12)
22:00 Generatia mortii
(sua, 2008, s, episodul 1) (15)
23:05 Generatia mortii
(sua, 2008, s, episodul 2) (15)
00:15 Maradona
(spa.-fra., 2008, f. doc.) (12)
01:55 Australia
Documentar, Romania, 2009
03:05 Mici copii
(sua, 2006, dr. romantic.) (15)
05:20 Pe platourile de filmare

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Hawaii
06:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
India
07:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Piramidele
08:00 Animale feroce (f. s. doc.)
Asia
09:00 Clipe de cosmar (s. doc.)
Explozie in Marea Nordului
10:00 Cod Rosu (s. doc.)
Operatiunea The Haven
11:00 Maimuta ca omul
12:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Lumi extraterestre
13:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Hawaii
13:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
India
14:00 Clipe de cosmar (s. doc.)
Explozie in Marea Nordului
15:00 Cod Rosu (s. doc.)
Operatiunea The Haven
16:00 Megafish (f. doc.)
17:00 Animale feroce (f. s. doc.)
America Centrala
18:00 Buni la rele (s. doc.)
Explozii
19:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Moartea Soarelui
20:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Drumul condimentelor
20:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Noua Zeelanda
21:00 Megastructuri antice (f. s. doc.)
Catedrala St. Paul
22:00 Megastructuri (2004, s. doc.)
Portul Rotterdam
23:00 Interpol (s. doc.) - Dublura
00:00 Megastructuri antice (f. s. doc.)
Catedrala St. Paul
01:00 Megastructuri (2004, s. doc.)
Portul Rotterdam
02:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.) (15)
Drumul condimentelo
02:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Noua Zeelanda
03:00 Megastructuri antice (f. s. doc.)
Catedrala St. Paul
04:00 Megastructuri antice (f. s. doc.)
Portul Rotterdam
05:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Moartea Soarelui

ProCinema

07:45 Aventurile lui Don Coyote
08:15 La Servici
reluare
08:45 Dadaca
reluare
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Aventurile lui Don Coyote
11:00 Captain Planet
11:30 Happy Hour (2007, divertisment)
(reluare)
12:30 Teo (reluare)
13:30 Teleshopping (recl.)
13:45 Sotul si sotia
(reluare)
14:15 Sotul si sotia
(reluare)
14:45 Cine este seful? (AP)
Comedie, Rusia, 2006
15:45 Bau, Bau: Greseli din lumea filmului
16:15 Parisul vesel
18:00 La Servici
18:30 Dadaca
19:00 Serii fara limite: Sotul si sotia
19:30 Serii fara limite: Sotul si sotia
20:00 Serii fara limite: Supernatural
21:00 Comedia in esenta tare
21:30 Comedia in esenta tare
22:00 Filmul de 10: Spune ca nu-i asa!
01:00 Fugarii
episodul 8) (12)
02:00 Spune ca nu-i asa!
reluare
03:30 Petrecaretele (18)
reluare
04:00 Petrecaretele (18)
reluare
04:15 Fugarii
(reluare)
05:00 Lumea PRO CINEMA
reluare
05:30 Apropo TV
divertisment

Eurosport

09:30 Mountain bike:
Cupa Mondiala Bromont in Canada
10:00 Fotbal de plaja:
Spania - Polonia
10:30
11:00 Fotbal: Campionatul European
UEFA U-19 Donetsk in Ucraina (reluare)
11:30
12:30 inot:
Campionatul Mondial Roma in Italia (reluare)
13:00
14:00
14:30 Atletism
Mitingul DLV Wattenscheid in Germania
15:30
16:00 Fotbal: Campionatul European
UEFA U-19 Donetsk in Ucraina (reluare)
17:00
17:30 inot
Campionatul Mondial Roma in Italia
18:00
18:30 Atletism
Mitingul DLV Wattenscheid in Germania
19:00 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
19:15 Atletism
Mitingul DLV Wattenscheid in Germania
20:15 Biliard: Campionatul bila zece
Predator Las Vegas in Statele Unite
21:00
21:15 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
21:30 Box
Abraham (Germania) - M. Oral (Germania)
23:30 Raliuri
International Rally Challenge
00:00 Raliuri: Campionatul Mondial
Raliul Finlandei, la Jyvaskyla
01:00 Curse de masini:
Seria Mondiala Renault Portimao in Portugalia
01:30 Curse de masini:
Circuitul de anduranta Le Mans in Portugalia
02:00 Sporturi cu motor:
Weekendul sporturilor cu motor (reluare)
02:15 Omnisport: WATTS (reluare)
02:30


ELVIS