Digi TV Film: Program TV: 05-08-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


07:01 Unforgiven
09:31 The tale of Despereaux
11:02 Frost Nixon
13:01 Shout
14:30 Changeling
17:00 Far and away
19:31 Frost Nixon
21:30 The tale of Despereaux
23:01 The border
01:00 Something is gotta give
03:30 Fear and loathing in Las Vegas
05:30 Out of Africa

Digi Film 2

06:30 Frost Nixon
08:31 Changeling
11:00 Troy
14:01 The tale of Despereaux
15:31 Frost Nixon
17:31 Out of Africa
20:31 Changeling
23:00 The last samurai
01:31 Shout
03:00 Frost Nixon
05:00 The tale of Despereaux

AXN

07:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 15)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman
Show (sua, 1993, s. com.)
09:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 2)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act.ep.10/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 20)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill,ep.3)
13:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., ep 1)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 11)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 12)
16:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., ep 15)
16:55 Zoom
17:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, ep 3)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 4)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 13) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 14) (12)
20:55 Zoom
21:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., episodul 1
22:00 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 2
23:00 Frica (16)
Horror, Canada-SUA, 2008
00:00 David Letterman
Show (sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 20) (12)
02:00 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 2
02:50 Frica (16)
Horror, Canada-SUA, 2008
03:35 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 20) (12)
04:35 Promo

Cinemax

07:00 Magicianu
(tur., 2006, com.) (12)
09:05 Vacanta
(sua, 2006, com. rom.) (12)
11:20 Scoala pentru toti
(fra., 2006, com.) (AP)
13:00 Colectionara
(fra., 1967, drama) (15)
14:25 Orbire
(hol.-belg.-bulg., 2007, drama) (AP)
16:00 O inima simpla
(fra., 2008, drama) (15)
17:40 Drumul spre casa
(chi.-hongk., 2007, com.) (12)
19:20 La bine si la rau
(sua, 2006, drama) (12)
21:00 Intarziati la cina
(sua, 1991, f. SF) (12)
22:30 Gabriel
( aus., 2007, actiune) (12)
00:20 O viata In puscarie
(sua, 2006, com.) (12)
01:50 Cer nesfarsit
( aus., 2007, dr. romantic.) (AP)
03:20 Artele martiale in filme
(sua, 2002, f. doc.) (15)
04:55 Dragonul rosu
(sua-ger., 2002, thrill.) (15)

HBO

06:00 Wall- E
(sua, 2008, f. doc.)
07:40 Noi suntem Marshall
(sua, 2006, drama) (12)
09:50 Podul catre Terabithia
(sua, 2007, f. avent.fam.)
11:25 Filme si vedete
11:50 Soldatul din Lumea Noua
(fra., 2008, drama) (AP)
13:25 Micutul Dodo
(ger., 2008, f. doc.)
14:45 Se mai schimba lucrurile
(sua, 1988, com.) (12)
16:25 Eragon
(sua-engl.-ung., 2006, f. avent.fam.) (12)
18:10 Regasirea
(sua, 2005, drama) (AP)
20:00 Insula din vis
(sua, 2008, s. avent. fant.)
21:35 Misterele Berlinului
(sua, 2006, thrill., a-n) (15)
23:20 Inima ne?ricata
(sua, 1995, dr. ist.) (15)
02:15 Dupa 28 de saptamani
(engl., 2007, horror) (18)
03:55 Rasarit de soare
(sua, 1993, thrill. act.) (15)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Drumul condimentelor
06:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Noua Zeelanda
07:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Pamant sub ape
08:00 Animale feroce (f. s. doc.)
America Centrala
09:00 Megastructuri antice (f. s. doc.)
Catedrala St. Paul
10:00 Megastructuri antice (f. s. doc.)
Portul Rotterdam
11:00 Cele sapte secrete ale Africii
12:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Moartea Soarelui
13:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Drumul condimentelor
13:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Noua Zeelanda
14:00 Megastructuri antice (f. s. doc.)
Catedrala St. Paul
15:00 Megastructuri antice (f. s. doc.)
Portul Rotterdam
16:00 Regina salbatica
17:00 Animale feroce (f. s. doc.)
Asia Pacific
18:00 Egipt: Secretele mortilor
19:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
20:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Traditii
20:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Painea cea de toate
21:00 Misterele crestinatatii (f. s. doc.)
Mormantul lui Iisus
22:00 Procesul francmasonilor (f. doc.)
23:00 Interpol (s. doc.)
Urmele unui ucigas
00:00 Misterele crestinatatii (f. s. doc.)
Mormantul lui Iisus
01:00 Procesul francmasonilor (f. doc.)
02:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Traditii
02:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Painea cea de toate zilele
03:00 Misterele crestinatatii (f. s. doc.)
04:00 Procesul francmasonilor (f. doc.)
05:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Contact extraterestru

ProCinema

07:45 Aventurile lui Don Coyote
08:15 La Servici
reluare
08:45 Dadaca
reluare
09:15 Prietenii tai
reluare
09:45 Prietenii tai
(reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Aventurile lui Don Coyote
11:00 Captain Planet
11:30 Happy Hour (2007, divertisment
reluare
12:30 Teo (reluare
13:30 Teleshopping (recl.)
13:45 Descopera Romania
reluare
14:00 Sotul si sotia
reluare
14:30 Sotul si sotia
reluare
15:00 Cine este seful?
Comedie, Rusia, 2006
15:30 Cine este seful?
Comedie, Rusia, 2006
16:00 Bau, Bau: Greseli din lumea filmului
16:15 Detectivii de la Second Sight
18:00 La Servici
18:30 Dadaca
19:00 Serii fara limite: Sotul si sotia
19:30 Serii fara limite: Sotul si sotia
20:00 Serii fara limite: Supernatural
21:00 Prietenii tai
21:30 Prietenii tai
22:00 Filmul de 10: Necrutatorul
00:30 Petrecaretele (18)
00:45 Petrecaretele (18)
01:00 Fugarii
Ultimul episod
02:00 Necrutatorul
(reluare)
04:00 Petrecaretele (18) (reluare)
04:30 Petrecaretele (18) (reluare)
04:45 Fugarii
Ultimul episod
05:30 Lumea PRO CINEMA

Eurosport

09:30 Barci cu motor: Campionatul Mondial
P1 San Benedetto del Tronto in Italia
10:00 Raliuri: Campionatul Mondial
Raliul Finlandei, la Jyvaskyla
11:00 Atletism
Mitingul DLV Wattenscheid in Germania
12:00
12:30 Fotbal: Campionatul European UEFA
U-19 Donetsk in Ucraina
13:00
14:00 inot
Campionatul Mondial Roma in Italia
14:15
15:15
16:00 Atletism
Mitingul DLV Wattenscheid in Germania
17:00
17:30 Fotbal: Campionatul European UEFA
U-19 Donetsk in Ucraina
18:30
19:00 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
19:15 Jocurile olimpice: Magazinul olimpic
19:25
19:30
19:45 Omnisport: Alegerea de miercuri
19:55 Calarie
Sarituri peste obstacole in Portugalia
20:25
20:55 Calarie: Clubul de echitatie
21:00 Golf
Circuitul American P.G.A. - Openul Buick
22:00 Golf
Circuitul European P.G.A. - Openul Cehiei
22:30 Golf
Mastersul Evian, la Evian, Franta
23:30 Golf: Clubul de Golf
23:35 Navigatie
Mondialele Rolex Farr 40, la Miami
00:05 Navigatie
Circuitul Mondial sistem meci
00:35 Navigatie: Clubul de iahting
00:55 Atletism
Mitingul DLV Wattenscheid in Germania
01:30 Calarie
Sarituri peste obstacole in Portugalia
02:30


ELVIS