Digi TV Film: Program TV: 06-08-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


08:30 Frost Nixon
10:30 The tale of Despereaux
12:00 Changeling
14:31 Troy
17:30 Frost Nixon
19:31 The tale of Despereaux
21:01 Changeling
23:31 Bird on a whire

Digi Film 2

06:31 Changeling
09:01 The border
11:00 Unforgiven
13:32 Frost Nixon
15:31 The tale of Despereaux
17:01 Changeling
19:31 The last samurai
22:01 Far and awa

AXN

07:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 16)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman
Show (sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 3) (AP)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 11/84
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 21) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 4) (AP)
13:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., episodul 2) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 13) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 14) (12)
16:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 16)
16:55 Zoom (12)
17:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 4) (AP)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 5)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 15) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16) (12)
20:55 Zoom
21:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., episodul 2) (12)
22:00 CSI: New York
Criminalistii (sua-can., 2004, s,ep.22)
23:00 Detectivii din
Queensland ( aus., 2008, s,ep.13)
00:00 David Letterman
Show (sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 21) (12)
02:00 CSI: New York
Criminalistii (sua-can., 2004,s,ep.22)
02:50 Detectivii din
Queensland ( aus., 2008, s.ep.13)
03:40 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 21) (12)
04:40 Promo

Cinemax

07:00 Presimtirea
(fra., 2006, drama) (AP)
08:45 La bine si la rau
(sua, 2006, drama) (12)
10:25 Cafeneaua vedetelor
- Kevin Costner, Prima parte
10:50 Colectionara
(fra., 1967, drama) (15)
12:15 O inima simpla
(fra., 2008, drama) (15)
13:55 Cafeneaua vedetelor
Kevin Costner, Partea a doua
14:20 Scripcarul pe acoperis
(sua, 1971, f. muz.) (12)
17:15 Presimtirea
(fra., 2006, drama) (AP)
19:00 Harper
(sua, 1966, drama) (AP)
21:00 Copiii tatalui
(engl.-sua, 2006, S.F.) (15)
22:55 Suflete ratacite
(sua, 1992, polit.) (12)
00:50 Expresul de la miezul noptii
(engl.-sua, 1978, drama) (18)
02:55 Cinci povesti
(sua, 2005, drama) (AP)
04:20 Viata mea in Idlewild
(sua, 2006, dr. muz.) (15)

HBO

06:00 Micutul Dodo
(ger., 2008, f. doc.)
07:20 Se mai schimba lucrurile
09:00 Eragon
sua-engl.-ung., 2006, f. avent.fam.) (12)
10:45 Pe platourile de filmare
11:15 Regasirea
(sua, 2005, drama) (AP)
13:05 Dragostea unui presedinte american
(sua, 1995, com. rom.) (12)
15:00 Zborul 93
(engl.-sua, 2005, drama)
16:30 Megatron
(rom., 2008, f. de scurt m.) (12)
16:50 Flicka
(sua-engl., 2006, avent.) (12)
18:25 ? rand cu lumea
(fra., 2008, com.) (12)
20:00 Freebird
(engl., 2008, com.) (15)
21:35 Gorila
(it., 2006, com.) (15)
23:20 Sporturi extreme 2
(can., 2008, com.) (15)
00:55 Iscoada
(sua, 2007, polit.) (15)
02:35 Stiu cine m-a ucis
(sua, 2007, thrill.) (18)
04:20 Freebird
(engl., 2008, com.) (15)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Traditii
06:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Painea cea de toate zilele
07:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Alunecari de teren
08:00 Animale feroce (f. s. doc.)
Asia Pacific
09:00 Misterele crestinatatii (f. s. doc.)
Mormantul lui Iisus
10:00 Procesul francmasonilor (f. doc.)
11:00 Vulturii: Priveghi (doc.)
12:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Contact extraterestru
13:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Traditii
13:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Painea cea de toate zilele
14:00 Misterele crestinatatii (f. s. doc.)
Mormantul lui Iisus
15:00 Procesul francmasonilor (f. doc.)
16:00 Puterea jocului (doc.)
17:00 Animale feroce (f. s. doc.)
Amazon
18:00 Balena cu picioare (f. doc.)
19:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Oamenii in spatiu
20:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Oaxaca
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Hong Kong
21:00 Aventurile lui Cousteau (s. doc.)
inapoi pe Amazon
22:00 Animale pe cale de disparitie
23:00 Interpol (s. doc.)
Fara cale de intoarcere
00:00 Aventurile lui Cousteau (s. doc.)
inapoi pe Amazon
01:00 Animale pe cale de disparitie
(f. doc.)
02:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Oaxaca
02:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Hong Kong
03:00 Aventurile lui Cousteau (s. doc.)
inapoi pe Amazon
04:00 Animale pe cale de disparitie
(f. doc.)
05:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Oamenii in spatiu

ProCinema

06:00 Apropo TV
(divertisment)
07:45 Aventurile lui Don Coyote
08:15 La Servici
reluare
08:45 Dadaca
reluare
09:15 Prietenii tai
reluare
09:45 Prietenii tai
reluare
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Batman
11:00 Captain Planet
11:30 Happy Hour (2007, divertisment)
reluare
12:30 Teo (reluare
13:30 Teleshopping (recl.)
13:45 Cine este seful? (AP)
reluare
14:15 Cine este seful? (AP)
reluare
14:45 Sotul si sotia
reluare
15:15 Sotul si sotia
reluare
15:45 Bau Bau: Greseli din lumea filmului
16:30 Filmul lui Clifford
18:00 La Servici
18:30 Dadaca
19:00 Serii fara limite: Sotul si sotia
19:30 Serii fara limite: Sotul si sotia
20:00 Serii fara limite: E-Ring
21:00 Prietenii tai
21:30 Prietenii tai
22:00 Filmul de 10: Regasirea
00:00 Fetele bune se dezbraca (18)
00:15 chipa de fotbal Playboy (18)
01:15 Regasirea
reluare
03:00 Echipa de fotbal Playboy (18)
reluare
03:45 E-Ring
reluare
05:00 Apropo TV
divertisment

Eurosport

09:30 Mountain bike
Cupa Mondiala Bromont in Canada
10:05 Calarie: Seria Cupei
Natiunilor Hickstead in Regatul Unit
10:30
11:00 Snooker: Grand Prix Mondial
Sang Som Bangkok in Thailanda
13:00 Fotbal: Liga Campionilor UEFA
13:45 Fotbal: Liga Campionilor UEFA
14:30 Cel mai puternic om
Liga Campionilor in Slovacia (reluare)
15:00
15:30 Snooker: Grand Prix Mondial
Sang Som Bangkok in Thailanda (reluare)
16:00
17:00
17:30 Fotbal: Liga Campionilor UEFA
18:15 Fotbal: Liga Campionilor UEFA
19:00 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
19:15 Fotbal: Liga Europa in (live)
Calificari
20:15
21:00 Sporturi de contact: Fight Club
21:15
23:15
00:00 Lupte pro:
Colectia de vechituri (reluare)
00:15
00:45
01:00 Lupte pro
Saptamana aceasta, la WWE
01:15
01:30 Sporturi de contact
Total KO (reluare)
02:15
02:30


ELVIS