Digi TV Film: Program TV: 07-08-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


07:00 Frost Nixon
09:00 The tale of Despereaux
10:31 Changeling
13:00 Troy
16:00 Frost Nixon
18:01 The tale of Despereaux
19:32 Changeling
22:00 Fear and loathing in Las Vegas
00:00 Unforgiven
02:30 The border
04:31 Frost Nixon

Digi Film 2

06:30 The border
08:31 Unforgiven
11:01 Frost Nixon
13:00 The tale of Despereaux
14:32 Changeling
17:00 Far and away
19:31 Shout
21:00 The last samurai
23:30 Bird on a whire
01:31 Changeling
04:00 The unborn
05:30 Something is gotta give

AXN

07:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 17)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman
Show (sua, 1993, s. com.)
09:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 4)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., ep 12/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 22)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., ep,5)
13:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., ep,3)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 15) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16) (12)
16:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 17)
16:55 Zoom
17:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 5) (AP)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 6)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
20:55 Zoom
21:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., episodul 3)
22:00 Naufragiati
(engl.-sua, 2002, com. rom.) (12)
23:45 David Letterman
Show (sua, 1993, s. com.)
00:45 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 22)
01:45 Naufragiati
(engl.-sua, 2002, com. rom.) (12)
03:30 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 22) (12)
05:20 Promo

Cinemax

06:20 Cafeneaua vedetelor
Geoffrey Rush
07:00 Interceptarea
(it., 2006, thrill.) (AP)
08:45 Scripcarul pe acoperis
(sua, 1971, f. muz.) (12)
11:40 Harper
(sua, 1966, drama) (AP)
13:40 Magicianul
(tur., 2006, com.) (12)
15:40 Cafeneaua vedetelor
Michael Moore / Harvey Weinstein
16:05 Arthur
(sua, 1981, com. rom.) (AP)
17:40 Pentru Roseanna
(sua, 1997, com.) (AP)
19:15 Interceptarea
(it., 2006, thrill.) (AP)
21:00 in pielea lui John Malkovich
(sua, 1999, com.) (15)
22:50 O dupa-amiaza de caine
(sua, 1975, polit.) (12)
00:50 Virusul
(sua, 2008, S.F.) (15)
02:20 Ploaie de vara
(spa.-engl., 2006, dr. romantic.) (15)
04:15 Gothic
(engl., 1986, horror) (15)
05:40 Adevarul de pe campul de lupta
(sua, 2006, f. doc.) (12)

HBO

06:00 Dragostea unui presedinte american
(sua, 1995, com. rom.) (12)
07:55 Zborul 93
(engl.-sua, 2005, drama)
09:25 Flicka
(sua-engl., 2006, avent.) (12)
11:00 ? rand cu lumea
(fra., 2008, com.) (12)
12:35 Imperiul magic al domnului Magorium
(sua, 2007, com.)
14:10 Comoara Nationala 2
Cartea secretelor
16:15 Povestea nasterii Domnului
(sua, 2006, drama)
17:55 Dansul dragostei 2
(sua, 2008, f. muz.) (12)
19:30 Cinema, cinema, cinema
(s. doc.)
20:00 United States of Tara
sua, 2009, s, episodul 1) (15) - Pilot
20:30 United States of Tara
(sua, 2009, s, episodul 2) (15) - Alice
21:30 Diamantul sangeriu
(sua-ger., 2006, avent.) (15)
23:55 Stand-Up Caf?br>(2008, s. com., episodul 4) (15)
00:25 Idiocratie
(sua, 2006, avent.) (15)
01:50 Alergand ca apucatii
(sua, 2006, com.) (15)
02:15 Steaguri pline de glorie
(sua, 2006, actiune) (15)
03:50 Apocalipsa androizilor
05:25 Cinema, cinema, cinema

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Oaxaca
06:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Hong Kong
07:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Oamenii in spatiu
08:00 Animale feroce (f. s. doc.)
Amazon
09:00 Aventurile lui Cousteau (s. doc.)
inapoi pe Amazon
10:00 Animale pe cale de disparitie
(f. doc.)
11:00 Megafish (f. doc.)
12:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Oamenii in spatiu
13:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Oaxaca
13:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Hong Kong
14:00 Aventurile lui Cousteau (s. doc.)
inapoi pe Amazon
15:00 Animale pe cale de disparitie
(f. doc.)
16:00 Legendele unei lumi de gheata
(doc.)
17:00 Planeta carnivorelor (s. doc.)
Marele rechin alb
18:00 Undeva in China (f. s. doc.)
Drumul matasii
19:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Explozibili
20:00 Ghid pentru gurmanzi
Direct in farfurie
20:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Specialitati sudiste
21:00 Calatorii periculoase (s. doc.)
Traversand Himalaya
22:00 Viata pe fluviu (f. s. doc.)
Nil
23:00 Interpol (s. doc.)
Veriga lipsa
00:00 Calatorii periculoase (s. doc.)
Traversand Himalaya
01:00 Viata pe fluviu (f. s. doc.)
Nil
02:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Direct in farfurie
02:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Specialitati sudiste
03:00 Calatorii periculoase (s. doc.)
Traversand Himalaya
04:00 Viata pe fluviu (f. s. doc.)
Nil
05:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Explozibili

ProCinema

07:45 Batman
reluare
08:15 La Servici (
reluare
08:45 Dadaca
reluare
09:15 Prietenii tai
reluare
09:45 Prietenii tai
reluare
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Batman
reluare
11:00 Captain Planet
11:30 Happy Hour (2007, divertisment
reluare
12:30 Teo (reluare
13:30 Teleshopping (recl.)
13:45 Lumea PRO CINEMA
reluare
14:15 Din culisele Hollywood-ului
reluare
14:45 Sotul si sotia
reluare
15:15 Sotul si sotia
reluare
15:30 Bau Bau: Greseli din lumea filmului
16:00 Razbunatorii
18:00 La Servici
18:30 Dadaca
19:00 Sotul si sotia
19:30 Sotul si sotia
20:00 E-Ring
21:00 Prietenii tai
21:30 Prietenii tai
01:00 Minti criminale
02:00 Tentatiile Jessicai Stein
reluare
03:30 Fetele bune se dezbraca (18)
reluare
04:15 Lumea PRO CINEMA

Eurosport

09:30 Raliuri: Campionatul Mondial
Raliul Finlandei, la Jyvaskyla
10:30 Fotbal: Liga Campionilor UEFA
11:15 Fotbal: Liga Campionilor UEFA
12:00 Fotbal: Liga Europa (live)
12:15
13:00
13:30
13:45 Snooker: Grand Prix Mondial
Sang Som Bangkok in Thailanda
14:30
15:00
15:45 Fotbal: Liga Campionilor UEFA
16:30 Fotbal: Liga Campionilor UEFA
16:45
17:00
17:15 Fotbal: Liga Europa
19:00 Fotbal: Eurogoluri in weekend
19:15 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara
20:00 Ciclism: Turul Poloniei
20:15
21:00 Bowling:
: Circuitul PBA in Statele Unite
22:00 Tenis: Circuitul feminin WTA
Turneul de la Los Angeles
01:45 Fotbal: Liga Europa (reluare)
Calificari
02:30


ELVIS