Results 1 to 8 of 8

Thread: sateliti thor

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  25-01-2009
  Posts
  120
  Uploads
  2

  sateliti thor

  pershendetje miqte e mi si po kaloni.tek sateliti thor keni sinjal?se un nuk kam.flm

 2. #2

  Wink Re: sateliti thor

  Quote Originally Posted by dritan12 View Post
  pershendetje miqte e mi si po kaloni.tek sateliti thor keni sinjal?se un nuk kam.flm
  po ka sinjal

 3. #3
  VIP Member supervisor91's Avatar
  Join Date
  06-12-2008
  Location
  Everywhere
  Posts
  2,877
  Uploads
  4

  Re: sateliti thor

  po sinjali eshte ne regull. po ne satelitet e tjere ke sinjal apo jo?

 4. #4
  Senior Member
  Join Date
  25-01-2009
  Posts
  120
  Uploads
  2

  Re: sateliti thor

  po kam,vetem te thori nuk kam.nuk e di pse mbase eshte djegur koka...ndoshta

 5. #5
  VIP Member supervisor91's Avatar
  Join Date
  06-12-2008
  Location
  Everywhere
  Posts
  2,877
  Uploads
  4

  Re: sateliti thor

  Quote Originally Posted by dritan12 View Post
  po kam,vetem te thori nuk kam.nuk e di pse mbase eshte djegur koka...ndoshta
  po kur ke tek satelitet e tjere si mund te te jete djegur koka !!! kontrollo njehere diseqcet.

 6. #6
  Senior Member
  Join Date
  14-12-2008
  Location
  Denmark
  Posts
  293
  Uploads
  0

  Re: sateliti thor

  Quote Originally Posted by dritan12 View Post
  po kam,vetem te thori nuk kam.nuk e di pse mbase eshte djegur koka...ndoshta
  Provo ndro kokat me njera tjetren dhe ndro konfiguracionin ne aparat qe te mos lodhesh me kabllot. Sinjali i thor edhe mua me vjen shume mire

 7. #7
  Senior Member
  Join Date
  25-01-2009
  Posts
  120
  Uploads
  2

  Re: sateliti thor

  m.mbrema.E gjeta sinjalin pasi me kishte levizur sateliti i thorit se une kam 2 satelit njerin me tre lnb ndersa tjeterin kam thorin.ky i fundit kish levizur po nuk e kisha vene re dhe me pas e gjeta.flm ferrari 666 dhe best ven

 8. #8
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: sateliti thor

  edhe une si ty jam, kam nje tas me 3 koka dhe nje ke thor, ky ke thor ngaqe eshte tas i vogel skam sinjal forte te mire ne disa frekuenca... por sinjal sateliti ka patur, por meqe ra fjala cne qe te ka levizur se ska patur as ere keto dit? apo ja ka fut nai kalama me top?

  me vjen mire qe e paske gjetur sinjalin.

  per her tjeter gjithmone kije parasysh te paren qe mund te kete levizur pjata, dy! mund te kete levizur kendi e fundit koka... mos bej ndryshime pa u siguruar qe keto 3 jane ne rregull, se po bere ndryshime ke pune ke tasi pastaj qe historine e di vete :)

Similar Threads

 1. au inchis sateliti.org
  By vasilescudaniel in forum Romanian / Romānă
  Replies: 39
  Last Post: 27-11-2009, 01:52:43
 2. Question sateliti thor
  By ELISGJYLAMETI in forum Albanian / Shqip
  Replies: 16
  Last Post: 10-06-2009, 23:03:53
 3. New Cfar sateliti me pa
  By tironci in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 15-10-2008, 00:50:57
 4. New sateliti.org
  By vasilescudaniel in forum Romanian / Romānă
  Replies: 23
  Last Post: 13-10-2008, 08:48:32
 5. Shtim sateliti ne liste
  By SkinArt in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 17-03-2008, 10:34:04

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •