Digi TV Film: Program TV: 08-08-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


06:30 The tale of Despereaux
08:01 Changeling
10:31 The unborn
12:00 The last samurai
14:31 Frost Nixon
16:30 The tale of Despereaux
18:02 Changeling
20:30 The unborn
22:00 Far and away
00:31 Shout
02:00 Frost Nixon
04:00 The tale of Despereaux
05:31 Changeling

Digi Film 2

08:00 Shout
09:31 Frost Nixon
11:30 The tale of Despereaux
13:00 Changeling
15:31 The unborn
17:00 Out of Africa
20:00 Frost Nixon
22:01 The tale of Despereaux
23:32 Troy
02:31 Changeling
05:01 The unborn

AXN

07:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 19)
07:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 20)
08:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 21)
08:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 22)
09:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 1) (AP)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 2)
11:00 Mesaje de dincolo
sua, 2005, s, episodul 14) (AP)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 2
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 3)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 4)
15:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 19) (12)
16:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 20) (12)
17:00 Survivor - Fiji
(2000)
18:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 9)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 14) (AP)
21:00 CSI: New York
Criminalistii (sua-can., 2004,s,ep.22)
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 19)
23:00 Gattaca
(sua, 1997, S.F.) (15)
01:05 CSI: New York
Criminalistii (sua-can., 2004, s.ep 22)
02:05 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 9)
03:40 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 14) (AP)
05:20 Promo

Cinemax

07:00 Copilul de pe Marte
(sua, 2007, drama) (AP)
08:45 Singuratatea alergatorului de
cursa lunga
10:30 Bun venit la Farewell
Gutmann! (spa., 2008, com.) (AP)
12:25 Raza verde
(fra., 1986, dr. romantic.) (AP)
14:00 Novicele
(sua, 2006, drama) (12)
15:30 intarziati la cina
(sua, 1991, f. SF) (12)
17:05 Moarte la Venetia
(it.-fra., 1971, drama) (12)
19:15 Copilul de pe Marte
(sua, 2007, drama) (AP)
21:00 Ana si Saul
(sua, 2007, polit.) (12)
22:40 Nascut pe 4 iulie
(sua, 1989, dr. razb.) (12)
01:05 Cei doi Jake (
(sua, 1990, drama) (15)
03:20 Drumul spre nicaieri
(sua-engl.- aus., 2006, thrill.) (15)
04:50 Frati de sange
(hol., 2008, thrill.) (15)

HBO

06:00 Fosta mea super gagica
(sua, 2006, com.) (12)
07:35 Concert Rihanna
08:55 Numarul 2
nz., 2006, com.) (12)
10:30 Supercaine
(sua, 2007, avent.)
11:50 Permis de casatorie
(sua, 2007, com. rom.) (12)
13:20 Soldatul din Lumea Noua
(fra., 2008, drama) (AP)
14:55 Henry Poole
(sua, 2008, com.) (12)
16:30 ?n ritm de step
(sua, 2007, dr. muz.) (12)
18:25 Fosta mea super gagica
(sua, 2006, com.) (12)
20:00 Doi trubaduri la New York
Prim-ministrul
20:30 Little Britain USA
(engl.-sua, 2008, s. com., episodul 4) (15)
21:00 Vedetele mele
(fra., 2008) (12)
22:35 Australia
Documentar, Romania, 2009
23:45 Cartita
(sua, 2006, drama) (15)
02:15 Steaguri pline de glorie
(sua, 2006, actiune) (15)
04:25 O lupta personala
(sua, 2006, actiune) (15)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Direct in farfurie
06:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Specialitati sudiste
07:00 Megastructuri (2004, s. doc.)
Portul Rotterdam
08:00 Cand delfinii plang (doc.)
09:00 Armata delfinilor
10:00 Oceane trase in sticla (doc.)
11:00 O minune pe albastru (doc.)
12:00 Cum opresti un uragan (f. doc.)
13:00 Interceptarea tornadei (doc.)
14:00 Gheparzii: Lectii de supravietuire
15:00 Cobra regala (f. doc.)
16:00 Auschwitz: Fotografii din iad
(sua, 2008, f. doc.)
17:00 Cine l-a vrut pe Hitler mort? (doc.)
18:00 Hydro, secretul lui Hitler (doc.)
20:00 USS Nimitz (s. doc.)
Voiaj complet
21:00 Planeta carnivorelor (s. doc.)
Marele rechin alb
22:00 Planeta carnivorelor (s. doc.)
Leul
23:00 Planeta carnivorelor (s. doc.)
Ursul polar
00:00 Planeta carnivorelor (s. doc.)
Regele-urs
01:00 Pradatori la atac (doc.)
03:00 Animale feroce (f. s. doc.)
America de Nord
04:00 Animale feroce (f. s. doc.)
Australia
05:00 Animale feroce (f. s. doc.)
Africa

ProCinema

07:15 Pro Motor
2007, emis. sport) (reluare)
08:00 Batman
reluare
08:30 Captain Planet
reluare
09:00 La Servici
reluare
09:30 Dadaca
reluare
10:00 Sotul si sotia
reluare
10:30 Sotul si sotia
reluare
11:00 Descopera Romania
11:30 Bau Bau: Greseli din lumea filmului
12:00 Entertainment News
13:00 Razbunatorii
reluare
15:00 Prietenii tai
15:30 Prietenii tai
reluare
16:00 Din culisele Hollywood-ului
16:30 Paza de coasta
17:30 Burebista
19:00 Kung Fu: Legenda continua
20:00 Cu un pas inainte
21:00 Prietenii tai
21:30 Comedia in esenta tare: Anturaj
22:00 Viata mea e un infern (12)
Comedie romantica, Franta, 1991
00:15 Cobra 11 in alerta
01:15 Cu un pas inainte
reluare
02:15 Viata mea e un infern (12)
reluare
04:00 Lumea PRO CINEMA
reluare

Eurosport

09:30 Jocurile olimpice: Magazinul olimpic
10:00 Fotbal: Eurogoluri in weekend
10:15 Sarituri cu schiurile
Marele Premiu de vara Hinterzarten in Germania
11:15 Tenis: Circuitul feminin WTA
Turneul de la Los Angeles
12:00
12:15 Tenis: Circuitul feminin WTA
Turneul de la Los Angeles
13:00
13:30 Fotbal: Liga Campionilor UEFA
14:15 Fotbal: Liga Campionilor UEFA
15:00 Fotbal: Liga Europa
16:00 Sarituri cu schiurile
17:00 Fotbal:
Bolton Wanderers- Hibernian Football Club
19:00 Sarituri cu schiurile:
20:45 Handbal
Meci amical Kiel in Germania
22:00 Sporturi de contact
Fight Club
00:00 Tenis: Circuitul feminin WTA
Turneul de la Los Angeles
01:45 Sarituri cu schiurile
03:00


ELVIS