Digi TV Film: Program TV: 09-08-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


08:00 The unborn
09:31 Out of Africa
12:30 Frost Nixon
14:31 The tale of Despereaux
16:03 Changeling
18:30 The unborn
20:01 Bird on a whire
22:00 Something is gotta give
00:30 Frost Nixon
02:30 The tale of Despereaux
04:01 Changeling

Digi Film 2

06:30 Frost Nixon
08:31 The tale of Despereaux
10:02 Fear and loathing in Las Vegas
12:00 Changeling
14:31 The unborn
16:01 The last samurai
18:31 Frost Nixon
20:30 The tale of Despereaux
22:02 Unforgiven
00:30 The unborn
02:00 Far and away
04:31 Fear and loathing in Las Vegas

AXN

07:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 23)
07:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 24)
08:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 25)
08:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 1)
09:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 3) (AP)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 4) (AP)
11:00 in slujba diavolulu
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 9) (AP)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 5)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 6)
14:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 21) (12)
15:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 22) (12)
16:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 2) (12)
17:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 4)
18:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 7) (AP)
19:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 8) (AP)
20:00 Promisiuni
(sua, 1991, com. rom.) (AP)
22:00 Frica (16)
Horror, Canada-SUA, 2008
23:00 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 2) (AP)
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 21)
01:45 Promisiuni
(sua, 1991, com. rom.) (AP)
03:35 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 2) (AP)

Cinemax

06:30 Cafeneaua vedetelor
Clint Eastwood / Paul Haggis
07:00 Competitia
(sua, 1980, dr. romantic.) (AP)
09:05 Orbire
(hol.-belg.-bulg., 2007, drama) (AP)
10:45 Tom si Jerry:
Povestea spargatorului de nuci
11:35 Flori de cires
(ger.-fra., 2008, dr. romantic.) (AP)
13:40 Cei doi Jake
(sua, 1990, drama) (15)
15:55 Casatorie dorita
(fra., 1982, com. rom.) (AP)
17:30 Curiosul George
(sua, 2006, f. doc.)
18:55 Competitia
(sua, 1980, dr. romantic.) (AP)
21:00 Credinta gresita
(belg.-fra., 2006, com.) (AP)
22:30 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 6) (15)
23:20 Momente lipsite de pasiune
aus., 1983, f. de scurt m., a-n) (AP)
23:35 Zborul United 93
(engl.-sua, 2006, drama) (12)
01:25 O scurta calatorie in Paradis
(isl.-sua, 2005, drama) (AP)
03:05 Afaceri interne
(sua, 1990, polit.) (18)
05:00 Harta Barcelonei
(spa., 2007, drama) (AP)

HBO

06:00 Cum sa mananci viermi prajiti
(sua, 2006, com.) (12)
07:25 Matematica sufletului
(can., 2007, drama) (12)
09:10 Nunti, muzici si casete video
(rom., 2008, f. doc.) (12)
10:10 Garfield 2
(engl.-sua, 2006, com. de fam.)
11:30 Stratagema
(engl.-can.-sua, 2007, com.) (15)
13:00 Distractie americana
(sua, 2007, drama) (12)
14:45 Cainele cu diamante
(sua, 2008, com.)
16:30 Omul de serviciu
(sua, 2008, com.) (12)
17:55 Podul catre Terabithia
(sua, 2007, f. avent.fam.)
19:30 Filme si vedete
20:00 Ducesa
(engl.-fra.-it., 2008, dr. ist.)
21:50 United States of Tara
(sua, 2009, s, episodul 1) (15) - Pilot
22:20 United States of Tara
Alice
22:50 United States of Tara
Ca ?ntre barbati
01:20 Scrisori din Iwo Jima
(sua, 2006, dr. razb.) (15)
03:35 Abisul
(sua, 1989, s. avent. fant.) (12)

National Geographic

06:00 Animale feroce (f. s. doc.)
Asia
07:00 Animale feroce (f. s. doc.)
Din savana in desert
08:00 Animale feroce (f. s. doc.)
Sub ape
09:00 Predator CSI (f. s. doc.)
Zombi-aligatori
10:00 Predator CSI (f. s. doc.)
Balena exploziva
11:00 Predator CSI (f. s. doc.)
Balene sub atac
12:00 Predator CSI (f. s. doc.)
Diavol mutant
13:00 Predator CSI (f. s. doc.)
Razbunarea elefantilor
14:00 Predator CSI (f. s. doc.)
Un fel de urs
15:00 Rechinul Nicole (f. doc.)
16:00 Planeta carnivorelor (s. doc.)
Marele rechin alb
17:00 Planeta carnivorelor (s. doc.)
Leul
18:00 Pradatori la atac (doc.)
20:00 Dezastre in aer (f. s. doc.)
Fals inamic
21:00 Culise (s. doc.)
Traficul de organe
22:00 Culise (s. doc.)
Lumea interlopa
23:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Furtuni solare
00:00 Culise (s. doc.)
Traficul de organe
01:00 Culise (s. doc.)
Lumea interlopa
02:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Furtuni solare
03:00 Predator CSI (f. s. doc.)
Diavol mutant
04:00 Culise
(s. doc.) - Traficul de organe
05:00 Culise
(s. doc.) - Lumea interlopa

ProCinema

08:00 ung Fu: Legenda continua
reluare
08:45 Icstrim TiVi
(actiune-reality)
09:15 om si Jerry: Aventuri buclucase
09:45 Pro Motor
(2007, emis. sport)
10:30 Hollywood Buzz
11:00 Zoom in 10
divertisment
11:15 Prietenii tai
Ultimul episod
11:45 Anturaj
reluare
12:15 Paza de coasta
reluare
13:15 Burebista
reluare
14:45 Lumea PRO CINEMA
15:15 Paza de coasta
16:15 Cleopatra
partea a doua
19:00 Kung Fu: Legenda continua
20:00 Cu un pas inainte
21:00 Pentru patrie
partea a doua
23:15 Arta simturilor
(sua, 1986, avent.) (12)
01:00 Prietenie pe muchie de cutit
02:00 Arta simturilor
reluare
03:30 Lumea PRO CINEMA
reluare

Eurosport

09:30 Sarituri cu schiurile
10:15 Ciclism: Turul Poloniei
11:15 Handbal
Meci amical Kiel in Germania
12:30 Tenis: Circuitul feminin WTA
Turneul de la Los Angeles
14:00 Sarituri cu schiurile
15:00 Sarituri cu schiurile
16:45 Snooker: Grand Prix Mondial
Sang Som Bangkok in Thailanda
18:45 Handbal
Meci amical Kiel in Germania
20:00 Sarituri cu schiurile
21:00 Fotbal:
Bolton Wanderers - Hibernian Football Club
22:00 Box:
G. Fragomeni-K. Wlodarczyk
23:30 Tenis: Circuitul feminin WTA
00:00 Tenis: Circuitul feminin WTA
01:45 Sarituri cu schiurile
02:30


ELVIS