Results 1 to 9 of 9

Thread: Soft ose clon te Botech CA-9500 IRCI

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  06-09-2005
  Posts
  166
  Uploads
  0

  Soft ose clon te Botech CA-9500 IRCI

  Kush mund te me ndihmoje per nje soft te ri ose clone te ketij aparati i cili aktualisht lexon karten e digitalbit por me shume ngecje
  Botech CA-9500 IRCI
  2x CI, 1x Irdeto Cardreader
  Receiver Type:CI, IrdetoManufacturer - Hersteller:BotechProduction - Produktion: 2004 Faleminderi.

 2. #2
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Soft ose clon te Botech CA-9500 IRCI

  Ah sa me ka munduar mua ky aparat. Eshte i mire por ska shume te dhena per kete. Vetem neper faqe turke.
  Un i kam gjetur dhe do ti postoj me vone programet. Ok?

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  06-09-2005
  Posts
  166
  Uploads
  0

  Re: Soft ose clon te Botech CA-9500 IRCI

  Durresi faleminderit per vemendjen qe i ke kushtuar mesazhit tim.
  Disa softe igjeta edhe une ne nje faqe turke ketu por nuk gjeta dor loader ose me mire programin qe ti hedh sotin aparatit nga kompjuteri.Ishte nje program ketu e mora por nuk me funksiononte.
  Gjithsesi faleminderit

 4. #4
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Soft ose clon te Botech CA-9500 IRCI

  ska problem se do ti shtoj un ketu,por ngaqe jam fut nga telefoni ne internet e si shtoj dot. Skam internet per momentin. Mos u lodh se do ti jap dhd ta spjegoj une.

 5. #5
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Soft ose clon te Botech CA-9500 IRCI

  Alfonsodilo, po ti shtoj progranmet qe te duhen. Ky Firmware qe po shtoj eshte me EMU.
  Ke dhe Loader Dhe Keymaker. Ishalla te bejne pune.
  Me njofto

 6. #6
  Senior Member
  Join Date
  06-09-2005
  Posts
  166
  Uploads
  0

  Re: Soft ose clon te Botech CA-9500 IRCI

  Faleminderit durresi po i provoj dhe do te njoftoj

 7. #7
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Soft ose clon te Botech CA-9500 IRCI

  Nqs don te shohesh DigiTv Duhet te besh active Emu me pare.
  Menu - Languages - Save - 2528 - Emu Active. Save (Butoni Kuq)
  Per Key manual: Menu - Languages - 9999 - Nagravision - KeyEdit

 8. #8
  Senior Member
  Join Date
  06-09-2005
  Posts
  166
  Uploads
  0

  Re: Soft ose clon te Botech CA-9500 IRCI

  edhe njehere shume faleminderit DURRESI gjithcka ne regull.
  Gjithe te mirat .

 9. #9
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Soft ose clon te Botech CA-9500 IRCI

  Asgje. Eshte kenaqesi kur ke mundesi te ndihmosh.

Similar Threads

 1. Ndihme Per Botech 9500 irci
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 04-06-2009, 11:55:25
 2. Ndihme per botech ca 9500 irci
  By geni_ko in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 07-02-2009, 21:11:42
 3. de cual es clon
  By livernat in forum Spanish / Español
  Replies: 0
  Last Post: 10-05-2007, 18:46:34
 4. Clon of MASTERBOX
  By zipporro in forum General Discussions: Satellite Receivers
  Replies: 0
  Last Post: 23-09-2006, 01:08:45

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •