Digi TV Film: Program TV: 10-08-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


06:30 The unborn
08:00 Troy
11:01 Frost Nixon
13:00 The tale of Despereaux
14:31 Changeling
17:00 The unborn
18:31 Unforgiven
21:01 The border
23:01 The last samurai

Digi Film 2

06:31 The tale of Despereaux
08:02 Frost Nixon
10:01 Changeling
12:31 Something is gotta give
15:00 Shout
16:31 Frost Nixon
18:32 The tale of Despereaux
20:03 Changeling
22:31 The unborn

AXN

07:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 18)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.)
09:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 5) (AP)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 13/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 2) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 6) (AP)
13:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., episodul 4) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
16:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 18)
16:55 Zoom
17:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 6) (AP)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 7) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 19) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 20) (12)
20:55 Zoom
21:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., episodul 4) (12)
22:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 17) (12)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 19)
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 1) (12)
02:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 17) (12)
02:45 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 14) (AP)
03:30 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 1) (12)
04:25 Promo

Cinemax

07:00 Casatorie dorita
(fra., 1982, com. rom.) (AP)
08:40 Flori de cires
(ger.-fra., 2008, dr. romantic.)
10:50 Credinta gresita
(belg.-fra., 2006, com.) (AP)
12:15 Curiosul George
(sua, 2006, f. doc.)
13:40 Cafeneaua vedetelor
Geoffrey Rush
14:05 La bine si la rau
(sua, 2006, drama) (12)
15:45 Magicianul
(tur., 2006, com.) (12)
17:45 Colectionara
(fra., 1967, drama) (15)
19:10 Restaurantul
(sua, 1982, drama) (15)
21:00 Modernistii
(sua, 1988, drama) (12)
23:05 Lectii private
(belg.-fra., 2008, drama) (AP)
00:55 Simpatie
(sua, 2007, drama) (12)
02:40 Orasul lui Diggs
(sua, 1992, drama) (15)
04:15 Povestea unei fete
( aus., 1984, f. de scurt m.)
04:45 Cealalta femeie
(ger., 2006, drama) (12)

HBO

06:00 Distractie americana
(sua, 2007, drama) (12)
07:45 Cainele cu diamante
(sua, 2008, com.)
09:35 Omul de serviciu
(sua, 2008, com.) (12)
11:00 Podul catre Terabithia
(sua, 2007, f. avent.fam.)
12:35 Regasirea
(sua, 2005, drama) (AP)
14:25 Stele deasupra orasului
(sua, 1995, drama)
16:15 Singuri
(fra., 2008, com.) (12)
17:50 Wall- E
(sua, 2008, f. doc.)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Placinta americana 3 - Nunta
(sua-ger., 2003, com.) (18)
21:35 Doi trubaduri la New York
(sua, 2007, s, episodul 7)
22:05 Little Britain USA
(engl.-sua, 2008, s. com., episodul 4)
22:35 Tenacious D - Pana destinului
(sua-ger., 2006, com. muz.) (15)
00:10 Sarutul mortii
(sua, 1995, thrill. act.) (15)
01:50 Vantul groazei
(engl.-sua, 2007, horror) (15)
03:20 Dupa 28 de saptamani
(engl., 2007, horror) (18)
05:00 Doi trubaduri la New York
(sua, 2007, s, episodul 7) (12)
05:30 Little Britain USA
(engl.-sua, 2008, s. com., episodul 4)

National Geographic

06:00 Pradatori la atac
(doc.) Prima parte
07:00 Aventurile lui Cousteau
(s. doc.) - Inapoi pe Amazon - partea 1
08:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.) - Marele rechin alb
09:00 Superomul
(f. doc.) - Steroizii
10:00 Superomul
(f. doc.) - Forta umana
11:00 Regina salbatica
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Explozibili
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Direct in farfurie
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Specialitati sudiste
14:00 Superomul
(f. doc.) - Steroizii
15:00 Superomul
(f. doc.) - Forta umana
16:00 Prinsi in fapt
(f. doc.)
17:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.) - Ursul polar
18:00 Long Way Down
(engl., 2007, s. doc.) - Din Sudan in Etiopia
19:00 Planeta carnivorelor
(s. doc. nat.) - Amenintarea vulcanilor
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Coreea
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Critici online
21:00 Penitenciar
(sua, s. doc.) - Bande rivale
22:00 Culise: Legiunea Straina
23:00 Interpol
(s. doc.) - Rasarit de soare
00:00 Penitenciar
(sua, s. doc.) - Bande rivale
01:00 Culise: Legiunea Straina
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Coreea
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Critici online
03:00 Penitenciar
(sua, s. doc.) - Bande rivale
04:00 Culise: Legiunea Straina
05:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Amenintarea vulcanilor

ProCinema

07:30 Tom si Jerry:Aventuri buclucase
(sua, 2006, s. anim., episodul 11)(reluare)
08:00 Cleopatra
(sua-engl., 1963, dr. ist.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 3)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 10)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:30 Teo
(reluare)
13:30 Teleshopping (recl.)
13:45 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 16)(reluare)
14:45 Cine este seful? (AP)
Episodul 13
15:15 Cine este seful? (AP)
Episodul 14
15:45 Bau, bau
Greseli din lumea filmului
16:00 Crimele din Midsomer
(engl., 1997, s. politist) (AP)
18:00 La Servici
(s. com., episodul 52) (AP)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 3) (AP)
19:00 Serii fara limite:Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 27) (AP)
19:30 Serii fara limite:Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 28) (AP
20:00 Serii fara limite:Cititorii de oase
(sua, 2005, s. politist, episodul 14) (12)
21:00 Comedia in esenta tare:Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 2) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare:Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 3) (AP)
22:00 Filmul de 10: Revolta
(sua, 2003, avent. SF) (12)
00:00 Frumuseti din California
(sua, 2000, f. doc.) (18)
01:00 Jocuri mortale
(sua, 2000, thrill.) (15)
02:45 Frumuseti din California
(sua, 2000, f. doc.) (18) (reluare)
03:30 Revolta
(sua, 2003, avent. SF) (12) (reluare)
05:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:30 Apropo TV
(divertisment)

Eurosport

09:30 Jocurile olimpice:
Magazinul olimpic (reluare)
09:35
10:00 Tenis: Circuitul feminin WTA
Turneul de la Los Angeles (reluare)
11:30 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Hinterzarten (reluare)
12:30 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Hinterzarten (reluare)
13:30 Fotbal:
Preliminariile Cupei Mondiale (reluare)
14:30 Tenis: Circuitul feminin WTA
Turneul de la Los Angeles (reluare)
15:45 Handbal:
Meci amical Kiel in Germania (reluare)
16:00
17:00 Fotbal: (reluare)
Bolton W (Anglia) - Hibernian FC (Scotia)
18:00 Fotbal:
Preliminariile Cupei Mondiale (reluare)
19:00 Fotbal:
Eurogoluri
19:15 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Hinterzarten (reluare)
20:00 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Hinterzarten (reluare)
20:15
20:30
21:00 Fotbal:
Eurogoluri (reluare)
21:15 Omnisport:
Momentul luptei
21:20 Omnisport:
WATTS
21:30 Skandenberg: PAL/NAL
22:00 Lupte pro:
Saptamana aceasta, la WWE
22:30 Lupte pro:
Colectia de vechituri
23:25 Omnisport:
Momentul luptei
23:30 Sporturi de contact:
Total KO
00:30 Biliard:
Campionatul bila zece Predator Las Vegas
01:30 Fotbal:
Preliminariile Cupei Mondiale (reluare)
02:30


ELVIS