Digi TV Film: Program TV: 11-08-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


07:00 Changeling
09:31 The unborn
11:01 Far and away
13:30 Frost Nixon
15:31 The tale of Despereaux
17:02 Changeling
19:30 The unborn
21:00 Shout
22:31 Out of Africa
01:31 Bird on a whire
03:31 The last samurai

Digi Film 2

06:00 Something is gotta give
08:31 Frost Nixon
10:30 The tale of Despereaux
12:01 Changeling
14:32 The unborn
16:00 The border
18:00 Troy
21:00 The tale of Despereaux
22:31 Frost Nixon
00:30 Changeling
03:00 The tale of Despereaux
04:31 Shout

AXN

07:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 19)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 6) (AP)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 14/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 3) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 7) (AP)
13:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., episodul 5) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 19) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 20) (12)
16:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 19)
16:55 Zoom
17:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 7) (AP)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 8) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 21) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 22) (12)
20:55 Zoom
21:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., episodul 5) (12)
22:00 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 1) (AP)
23:25 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
00:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 2) (12)
01:25 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 1) (AP)
02:50 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 2) (12)
04:45 Promo

Cinemax

06:30 Cafeneaua vedetelor
Kate Winslet
07:00 Un strop de ciocolata
(spa., 2008, drama) (12)
08:35 Drumul spre casa
(chi.-hongk., 2007, com.) (12)
10:15 Cafeneaua vedetelor
Kevin Costner
10:40 La bine si la rau
(sua, 2006, drama) (12)
12:20 Restaurantul
(sua, 1982, drama) (15)
14:10 Cafeneaua vedetelor
Kevin Costner
14:35 Prietenul prietenei mele
(fra., 1987, com. rom.) (AP)
16:15 53 de zile de iarna
(spa., 2006, drama) (12)
17:45 Arthur
(sua, 1981, com. rom.) (AP)
19:20 Un strop de ciocolata
(spa., 2008, drama) (12)
21:00 Orasul sperantei
(sua, 1991, drama) (AP)
23:10 Epuizare
(fra., 2005, drama) (15)
00:40 Urasc filmele muzicale
(sua, 2007, f. de scurt m.) (AP)
01:05 Sarutul care ucide
(sua, 1997, thrill.) (15)
03:00 Cum sa scapi de ceilalti
(dan., 2007, com.)
04:40 Salvador
(sua, 1986, dr. razb.) (12)

HBO

06:00 Regasirea
(sua, 2005, drama)
07:50 Stele deasupra orasului
(sua, 1995, drama)
09:40 Singuri
(fra., 2008, com.) (12)
11:20 Wall- E
(sua, 2008, f. doc.)
14:30 Permis de casatorie
(sua, 2007, com. rom.) (12)
15:00 In rand cu lumea
(fra., 2008, com.) (12)
16:35 Fosta mea super gagica
(sua, 2006, com.) (12)
18:10 Ratatouille
(sua, 2007, f. doc.)
20:00 In cautarea semnelor
Taramul intunericului
21:40 Megatron
rom., 2008, f. de scurt m.) (12)
22:00 Generatia mortii
(sua, 2008, s, episodul 3) Pericolul
23:00 Generatia mortii
(sua, 2008, s, episodul 4)- Atacul
00:10 Asediul
(sua, 1998, thrill. act.) (15)
02:05 Apocalipsa androizilor
(sua-can., 2006, S.F.) (15)
03:40 Dragostea in vremea holerei
(sua, 2007, dr. romantic.) (15)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Coreea
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Critici online
07:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Contact extraterestru
08:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.) - Ursul polar
09:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Explozia din Puerto Rico
10:00 Culise: Legiunea Straina
11:00 Puterea jocului
(doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Amenintarea vulcanilor
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Coreea
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Critici online
14:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Explozia din Puerto Rico
15:00 Culise: Legiunea Straina
16:00 Prinsi in fapt II
(f. doc.)
17:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.) - Regele-urs
18:00 Buni la rele
(s. doc.) - Capcana mortii
19:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Loch Ness
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Gust de Tasmania
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Baja California
21:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Hagia Sophia
22:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Elicopter extrem
23:00 Interpol
(s. doc.) - Moartea alba
00:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Hagia Sophia
01:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Elicopter extrem
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Gust de Tasmania
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Baja California
03:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Hagia Sophia
04:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Elicopter extrem
05:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Loch Ness

ProCinema

07:45 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 3) (reluare)
08:15 La Servici
(s. com., episodul 52) (AP) (reluare)
08:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 3)(reluare)
09:15 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 2) (AP) (reluare)
09:45 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 3) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 4)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 11)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:30 Teo
(reluare)
13:30 Teleshopping (recl.)
13:45 Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 27)(reluare)
14:15 Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 28)(reluare)
14:45 Cine este seful? (AP)
Episodul 15
15:15 Cine este seful? (AP)
Episodul 16
15:45 Cum sa-ti omori sotia
(sua, 1965, com.) (AP)
18:00 La Servici
(s. com., episodul 53) (AP) - Ultimul episod
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 4) (AP)
19:00 Serii fara limite:Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 29) (AP)
19:30 Serii fara limite:Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 30) (AP)
20:00 Serii fara limite:
Supernatural: Aventuri in lumea intunericului
21:00 Comedia in esenta tare: Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 4) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 5) (AP)
22:00 Filmul de 10:Sange nevinovat
(sua, 1992, horror) (15)
00:15 Clubul lenjeriei
(sua, 2000, f. doc.) (18)
01:15 Sange nevinovat
(sua, 1992, horror) (15) (reluare)
01:30 Femei in viteza
(sua, 1996, f. doc.) (18)
02:30 Postasul
(sua, 1997, avent.) (15) (reluare)
03:00 Clubul lenjeriei
(sua, 2000, f. doc.) (18) (reluare)
03:45 Supernatural:
Aventuri in lumea intunericului
04:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:00 Apropo TV
(divertisment)

Eurosport

09:30 Omnisport:
WATTS (reluare)
09:45 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Hinterzarten (reluare)
10:45 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Hinterzarten (reluare)
11:45 Handbal:
Meci amical Kiel in Germania (reluare)
13:00 Atletism:
Marele Premiu IAAF Ostrava (reluare)
14:15 Fotbal:
Eurogoluri (reluare)
14:30 Snooker:
Grand Prix Mondial Sang Som Bangkok (reluare)
16:30 Fotbal:
Preliminariile Cupei Mondiale (reluare)
17:30 Atletism:
Campionatul European pe echipe Porto (reluare)
19:00 Fotbal:
Eurogoluri pe scurt
19:15 Fotbal:
Preliminariile Cupei Mondiale (reluare)
20:15 Biliard:
Campionatul bila zece Predator Las Vegas
21:15 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Hinterzarten (reluare)
22:00 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Pragelato (live)
23:00 Box:
M. Bouziane (Franta) - C. Ballone (Belgia)
00:00 Fotbal:
Preliminariile Cupei Mondiale (reluare)
00:15
01:00 Fotbal:
Eurogoluri (reluare)
01:15 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Pragelato (reluare)
01:45
02:15 Omnisport:
WATTS (reluare)
02:30


ELVIS