Results 1 to 8 of 8

Thread: feed

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  13-10-2008
  Posts
  338
  Uploads
  1

  feed

  kush di ndonje adrese per frekuencat feed qe te tregojne sa me shume frekuenca feed se rdi nuk jep dhe vetem ne liveonsat i shikoj por nuk ka dhe aq sac kishte rdi qe ishte e shkelqyer kur funksjononte rdi feed une shikoja shume ndeshje suedeze miqesore norvegjeze ndersa tani thuajse fare prandaj ju lutem me ndihmoni me njdonje adrese qe ka feed qe japin shume ndeshje

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  13-10-2008
  Posts
  338
  Uploads
  1

  Re: feed

  e ka ndonjeri haberin per kete teme qe mun te na ndihmoje

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  13-10-2008
  Posts
  338
  Uploads
  1

  Re: feed

  asnje nuk e ka idene se ku mund te gjej adresa me frekuenca feed se pigeone me dha nje po ajo nuk jep shume frekuenca

 4. #4

  Re: feed

  shiko ketu

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  30-06-2006
  Posts
  426
  Uploads
  8

  Re: feed

  Quote Originally Posted by geni_ko View Post
  asnje nuk e ka idene se ku mund te gjej adresa me frekuenca feed se pigeone me dha nje po ajo nuk jep shume frekuenca
  Pse ka patur ndonje adrese qe jepte me shume frekuenca, pasi edhe gogoli te njejten gje te ka sugjeruar.

 6. #6

  Re: feed

  Linku i gogolit dhe pigeones eshte shume i mire per feeds evropjan, dhe nuk ka faqe qe te jep me shume se kaq inforamcjon, po megjithate provo dhe kete njehere Ukdxers . Shpresoj te te pelqej

 7. #7
  VIP Member -dr-alb's Avatar
  Join Date
  02-05-2007
  Location
  plazh
  Posts
  893
  Uploads
  27

  Re: feed

  shikone edhe kto.

 8. #8
  Senior Member
  Join Date
  13-10-2008
  Posts
  338
  Uploads
  1

  Re: feed

  Quote Originally Posted by pigeone View Post
  Pse ka patur ndonje adrese qe jepte me shume frekuenca, pasi edhe gogoli te njejten gje te ka sugjeruar.
  po pigeone ka qene rdi ishte fantastike fare mund te shikije shume ndeshje futbolli ne vere nxirte frekuenca te kanaleve qe trasmetonin miqesore nga me te ndryshmet nxirte shume frekuenca per kampjonatin suedes irlandes danez pa llogaritur kampjonatet e njohura por po ben nje vit qe nuk funksjonon me

Similar Threads

 1. Feed mpeg-2
  By thunderroad in forum Italian / Italiano
  Replies: 1
  Last Post: 03-11-2009, 20:29:06
 2. Channel: DHA Feed
  By aguda in forum BISS
  Replies: 3
  Last Post: 25-10-2009, 10:00:26
 3. WWE Raw Feed?
  By Dodidi in forum Channels and Transponders
  Replies: 0
  Last Post: 25-05-2009, 23:00:44
 4. Info feed di servizio
  By yhoga in forum Italian / Italiano
  Replies: 1
  Last Post: 01-03-2009, 23:16:13

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •