Digi TV Film: Program TV: 12-08-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


06:01 Frost Nixon
08:00 The tale of Despereaux
09:31 Changeling
12:00 The unborn
13:31 Something is gotta give
16:00 Frost Nixon
18:01 The tale of Despereaux
19:31 Changeling
22:02 The unborn
23:30 Troy
02:31 Far and away
05:00 Unforgiven

Digi Film 2

06:00 The unborn
07:31 Out of Africa
10:30 Frost Nixon
12:31 The tale of Despereaux
14:01 Changeling
16:32 The unborn
18:00 Fear and loathing in Las Vegas
20:00 Frost Nixon
22:01 The border
00:01 Something is gotta give
02:30 The tale of Despereaux
04:01 Changeling

AXN

07:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 20)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 7) (AP)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 15/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 4) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 8) (AP)
13:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., episodul 6) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 21) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 22) (12)
16:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 20)
17:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 8) (AP)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 9) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 1) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2) (12)
20:55 Zoom
21:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., episodul 6) (12)
22:00 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 3) (AP)
23:00 Frica (16)
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 3) (12)
02:00 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 3) (AP)
02:50 Frica (16)
03:35 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 3) (12)
04:35 Promo

Cinemax

07:00 53 de zile de iarna
(spa., 2006, drama) (12)
08:30 Presimtirea
(fra., 2006, drama) (AP)
10:15 Arthur
(sua, 1981, com. rom.) (AP)
11:50 In cautarea leacului
(sua, 1995, drama)
13:25 Kamataki
(can.-jap., 2005, drama) (15)
15:20 Cafeneaua vedetelor
Clint Eastwood / Paul Haggis
15:45 Presimtirea
(fra., 2006, drama) (AP)
17:30 Novicele
(sua, 2006, drama)
19:00 Moll Flanders
(sua, 1996, f. ist. avent.) (12)
21:00 Transfer de captivi
(sua-sud afr., 2007, drama) (12)
23:00 Ultima noapte
(spa., 2007, f. de scurt m.) (AP)
23:20 Un bilet pentru Korsor
(dan., 2008, com. rom.) (AP)
01:05 Abatorul cinci
(sua, 1972, dr. razb.) (12)
02:50 Corp/anticorp
(sua, 2008, com.) (AP)
04:30 Ploaie de vara
(spa.-engl., 2006, dr. romantic.)

HBO

06:00 Permis de casatorie
(sua, 2007, com. rom.) (12)
07:30 Filme si vedete
07:55 In rand cu lumea
(fra., 2008, com.) (12)
09:30 Fosta mea super gagica
(sua, 2006, com.) (12)
11:00 Ratatouille
(sua, 2007, f. doc.)
12:55 Cinema, cinema, cinema
13:20 Dansul dragostei 2
(sua, 2008, f. muz.) (12)
14:55 Cum sa mananci viermi prajiti
(sua, 2006, com.) (12)
16:20 Comoara Nationala 2:
Cartea secretelor
18:25 Numarul 2
(nz., 2006, com.) (12)
20:00 Ducesa
(engl.-fra.-it., 2008, dr. ist.)
21:50 Iscoada
(sua, 2007, polit.) (15)
23:30 Ruptura
(sua, 2007, polit.) (15)
01:20 Mici copii
(sua, 2006, dr. romantic.) (15)
03:35 Joi
Drama, Romania, 2008
04:10 Ducesa
(engl.-fra.-it., 2008, dr. ist.)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Gust de Tasmania
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Baja California
07:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Moartea Soarelui
08:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.) - Regele-urs
09:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Hagia Sophia
10:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Elicopter extrem
11:00 Legendele unei lumi de gheata
(doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Loch Ness
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Gust de Tasmania
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Baja California
14:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Hagia Sophia
15:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Elicopter extrem
16:00 Rechinul Nicole
(f. doc.)
17:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.) - Leul
18:00 Blestemul lui Tutankamon
(doc.)
19:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Dezghetul
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Delicii turcesti
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Specialitati de vita
21:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Templierii
22:00 Craniile de cristal
(f. doc.)Dincolo de legenda
23:00 Interpol
(s. doc.) - Furt de antichitatii
00:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Templierii
01:00 Craniile de cristal
Dincolo de legenda (f. doc.)
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Delicii turcesti
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Specialitati de vita
03:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Templierii
04:00 Craniile de cristal
Dincolo de legenda (f. doc.)
05:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Dezghetul

ProCinema

07:45 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 4) (reluare)
08:15 La Servici
(s. com., episodul 53)(reluare)-Ultimul episod
08:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 4)(reluare)
09:15 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 4) (AP) (reluare)
09:45 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 5) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 5)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 12)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:30 Teo
(reluare)
13:30 Teleshopping (recl.)
13:45 Descopera Romania
(AP) (reluare)
14:15 Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 29)(reluare)
14:45 Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 30)(reluare)
15:15 Cine este seful? (AP)
Episodul 17
15:45 Cine este seful? (AP)
Episodul 18
16:15 Bau, bau
Greseli din lumea filmului
16:45 Micutii eroi
(sua, 1997)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 5) (AP)
19:00 Serii fara limite:Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 31) (AP)
19:30 Serii fara limite:Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 32) (AP)
20:00 Serii fara limite:
Disparuti fara urma
21:00 Comedia in esenta tare: Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 6) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 7) (AP)
22:00 Filmul de 10: Postasul
(sua, 1997, avent.) (15)
01:30 Femei in viteza
(sua, 1996, f. doc.) (18)
02:30 Postasul
(sua, 1997, avent.) (15) (reluare)
05:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:30 Apropo TV
(divertisment)

Eurosport

09:30 Fotbal:
Eurogoluri (reluare)
09:45 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Pragelato (reluare)
10:45 Snooker:
Grand Prix Mondial Sang Som Bangkok (reluare)
12:45 Fotbal:
Eurogoluri pe scurt (reluare)
13:00 Atletism:
Campionatul European pe echipe Porto (reluare)
14:30 Biliard:
Campionatul bila zece Predator Las Vegas
15:30 Fotbal:
Preliminariile Cupei Mondiale (reluare)
16:30 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Pragelato (reluare)
17:15 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Pragelato (live)
19:00 Fotbal:
Eurogoluri pe scurt
19:10
19:15 Omnisport:
WATTS (reluare)
19:30 Omnisport:
Alegerea de miercuri
19:35
19:40 Calarie:
Seria Cupei Natiunilor Dublin
20:40 Polo pe iarba:
Cupa Whitney
21:40 Calarie:
Clubul de echitatie
21:45 Golf: Campionatul Mondial
Turneul cu invitatii Bridgestone
22:45 Golf: Circuitul American P.G.A.
Reno Tahoe
23:45 Golf: Clubul de Golf
23:50 Navigatie:
Clubul de iahting
00:00 Fotbal:
Preliminariile Cupei Mondiale
01:00 Lupte pro:
Colectia de vechituri (reluare)
02:00 Lupte pro:
Saptamana aceasta, la WWE (reluare)
02:30


ELVIS