Digi TV Film: Program TV: 13-08-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


07:30 Frost Nixon
09:31 The tale of Despereaux
11:02 Changeling
13:30 The unborn
15:01 Fear and loathing in Las Vegas
17:00 Frost Nixon
19:00 The tale of Despereaux
20:31 Changeling
23:00 The unborn

Digi Film 2

06:32 The unborn
08:00 The last samurai
10:30 Shout
12:01 Frost Nixon
14:00 The tale of Despereaux
15:31 Changeling
18:00 The unborn
19:30 Bird on a whire
21:30 Frost Nixon
23:31 Out of Africa

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 1)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 8) (AP)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 16/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 5) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 9) (AP)
13:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., episodul 7) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 1) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 1)
17:00 Zoom
17:05 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 9) (AP)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 10) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 3) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 4) (12)
20:55 Zoom
21:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., episodul 7) (12)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 23)
23:00 The Shield: Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 1)(AP)
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 4) (12)
02:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 23)
02:50 The Shield: Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 1) (AP)
03:40 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 4) (12)
04:40 Promo

Cinemax

06:25 Cafeneaua vedetelor
Rin Meyer / J. Drake / J. King
07:00 De azi pe maine
(fra., 2006, com.) (AP)
08:30 Credinta gresita
(belg.-fra., 2006, com.) (AP)
09:55 Moll Flanders
(sua, 1996, f. ist. avent.) (12)
11:55 Orbire
(hol.-belg.-bulg., 2007, drama)
13:30 Novicele
(sua, 2006, drama) (12)
15:00 Tom si Jerry
Povestea spargatorului de nuci
15:50 De azi pe maine
(fra., 2006, com.) (AP)
17:20 Vacanta
(sua, 2006, com. rom.) (12)
19:35 Credinta gresita
(belg.-fra., 2006, com.) (AP)
21:00 Oleanna
(engl.-sua, 1994, drama)
22:30 Animalul
(fra.-por.-engl., 2005, thrill.) (15)
00:10 Inimi pure
(dan., 2006, drama, col., a-n) (15)
01:30 Razbunare fara limite
(sua, 2007, polit.) (12)
03:10 Dragonul rosu
(sua-ger., 2002, thrill.) (15)
05:15 Canibal! The Musical!
(sua, 1996, com. muz.) (15)

HBO

06:00 Dansul dragostei 2
(sua, 2008, f. muz.) (12)
07:40 Cum sa mananci viermi prajiti
(sua, 2006, com.) (12)
09:05 Comoara Nationala 2
Cartea secretelor
11:10 Numarul 2
(nz., 2006, com.)
12:45 Se mai schimba lucrurile
(sua, 1988, com.) (12)
14:25 Stratagema
(engl.-can.-sua, 2007, com.) (15)
15:55 Abisul
(sua, 1989, s. avent. fant.) (12)
18:20 Ultimele dorinte
(sua, 2007, drama) (12)
20:00 Invazia
(sua, 2007, thrill.) (12)
21:45 Australia
Documentar, Rom?nia, 2009
22:55 O lupta personala
(sua, 2006, actiune) (15)
00:25 Diamantul sangeriu
(sua-ger., 2006, avent.) (15)
02:45 Hank si Mike
(can.-sua, 2008, com.) (15)
04:10 Ducesa
(engl.-fra.-it., 2008, dr. ist.)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Delicii turcesti
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Specialitati de vita
07:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Sonde spatiale
08:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.) - Leul
09:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Templierii
10:00 Craniile de cristal
Dincolo de legenda (f. doc.)
11:00 Prinsi in fapt
(f. doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Dezghetul
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Delicii turcesti
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Specialitati de vita
14:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Templierii
15:00 Craniile de cristal
Dincolo de legenda (f. doc.)
16:00 Uriasii din Denali
(doc.)
17:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - In padure
18:00 Evolutie
Dino-curcanul (f. doc.)
19:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Pericol de tsunami
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Gura lumii
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Magie culinara
21:00 Aventurile lui Cousteau
(s. doc.) - Inapoi pe Amazon - partea a 2-a
22:00 Gheparzii
Lectii de supravietuire
23:00 Interpol
(s. doc.) - Impuls fatal
00:00 Aventurile lui Cousteau
(s. doc.) - Inapoi pe Amazon - partea a 2-a
01:00 Gheparzii
Lectii de supravietuire
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Gura lumii
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Magie culinara
03:00 Aventurile lui Cousteau
(s. doc.) - Inapoi pe Amazon - partea a 2-a
04:00 Gheparzii
Lectii de supravietuire
05:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Pericol de tsunami

ProCinema

07:45 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 5) (reluare)
08:15 Cine este seful?
(reluare)Episodul 17
08:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 5)(reluare)
09:15 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 6) (AP) (reluare)
09:45 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 7) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 6)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 13)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:30 Teo
(reluare)
13:30 Teleshopping (recl.)
13:45 Micutii eroi
(sua, 1997) (reluare)
15:15 Cine este seful? (AP)
(reluare)Episodul 18
15:45 Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 31)(reluare)
16:15 Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 32)(reluare)
16:45 Bau, bau
Greseli din lumea filmului
17:00 Scooby Doo si monstrul din Loch Ness
(sua, 2004, f. doc.)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 6) (AP)
19:00 Serii fara limite:Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 33) (AP)
19:30 Serii fara limite:Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 34) (AP)
20:00 Serii fara limite: E-Ring
(sua, 2005, f.s. de act., episodul 15)
21:00 Comedia in esenta tare: Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 8) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 1) (AP)
22:00 Filmul de 10: Tequila Sunrise
(sua, 1988, thrill. act.) (15)
00:30 Fetele de la Hooters
(sua, 1994, f. doc.) (18)
01:30 Tequilla Sunrise
(sua, 1988, thrill. act.) (15) (reluare)
03:30 Fetele de la Hooters
(sua, 1994, f. doc.) (18) (reluare)
04:15 E-Ring
(sua, 2005, f.s. de act., episodul 15)
05:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:30 Apropo TV
(divertisment)

Eurosport

Calarie:
Seria Cupei Natiunilor Dublin (reluare)
10:30 Fotbal:
Elvetia - Italia
11:15 Fotbal:
Polonia - Grecia
12:00 Fotbal:
Rusia - Argentina
13:00 Atletism:
Marele Premiu IAAF Atena in Grecia (reluare)
13:10
14:30 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Pragelato (reluare)
16:00 Fotbal:
Elvetia - Italia (reluare)
16:45 Fotbal:
Polonia - Grecia (reluare)
17:30 Atletism:
Super Grand Prix-ul IAAF Monaco (reluare)
19:00 Fotbal:
Eurogoluri pe scurt
19:15 Tenis: Circuitul feminin WTA
Turneul de la Cincinnati, Statele Unite (live)
00:15 Sporturi de contact:
Fight Club (reluare)
00:30
01:30 Fotbal:
Preliminariile Cupei Mondiale (reluare)
02:30


ELVIS