Results 1 to 4 of 4

Thread: Ndihme

 1. #1
  Senior Member aldo224's Avatar
  Join Date
  08-10-2008
  Posts
  301
  Uploads
  0

  Ndihme

  Ej cuna kam ne dore nje aparat EDISON 2620 CXCI nese ka ndonjeri ndonje dijeni shpejt per shpejt me duhet nje sw per kete model nese mundeni dhe kini info postojeni ketu.

 2. #2
  VIP Member supervisor91's Avatar
  Join Date
  06-12-2008
  Location
  Everywhere
  Posts
  2,877
  Uploads
  4

  Re: Ndihme


 3. #3
  Senior Member aldo224's Avatar
  Join Date
  08-10-2008
  Posts
  301
  Uploads
  0

  Re: Ndihme

  Ferrari me karten e D/Alb para se tia hedh a ka ndonje problem ky sw qe dergove. sepse nuk e di

 4. #4
  VIP Member supervisor91's Avatar
  Join Date
  06-12-2008
  Location
  Everywhere
  Posts
  2,877
  Uploads
  4

  Re: Ndihme

  Ferrari me karten e D/Alb para se tia hedh a ka ndonje problem ky sw qe dergove. sepse nuk e di
  as une nuk e di megjithate provoe njehere

Similar Threads

 1. Question Ndihme per SAT +
  By aldo224 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 17
  Last Post: 15-01-2011, 10:19:46
 2. ndihme
  By balaku in forum Albanian / Shqip
  Replies: 11
  Last Post: 13-09-2009, 12:51:38
 3. Ndihme!!
  By nicko1234 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 15-03-2009, 18:37:25
 4. ndihme
  By angelo_dr in forum Introductions
  Replies: 1
  Last Post: 09-02-2009, 00:54:39
 5. ndihme
  By extralloto in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 13-02-2008, 01:06:16

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •