Page 1 of 12 123611 ... LastLast
Results 1 to 10 of 111

Thread: crypto продължение

Junior Member k-700's Avatar
    Uploads
    0

crypto продължение

днес ми остана малко повече врме та по въпроса с itv ако сте в българия или картата която имате е на името на ваш роднина или приятел по добре не правете проба с промяна на датата ще гледате месец два и ще ви заболи главата дали вас или по точно човека на чието име е картата (не от гледане а от гостите които ще ви навестят хора от itv )itv следи трафика към картата ви и като види че има такъв а в сметката ви няма нищо се сещаите.на колегите с карти попаднали от някъде или купени в чужбина успех.
    между другото има радост за опос 1.05 от вчера има софтза dt които работи търсете на техния сайт. поздрави

Re: crypto продължение

Добре, аз май съм ламер, но реда на мисълта ми е такъв - по какъв начин става обратната връзка към itv, ако имаш само карта, модул и приемник? Техния приемник в интернет ли се включва, едва ли сателитната им връзка е двупосочна. Това за карта с абонамент ли е, нали досега се говореше за предплатената карта, като и изтече годината (защото на мен само годишни се опитват да ми продадат), после да си върнеш датата... поне аз така го разбрах. Поправяйте ме ако съм в голямата заблуда.

Uploads
    0

за обратна връзка прсто ъпсурт .за мен обяснението е следното няма значение дали картата е предплатена или е такава закупена с цялото оборудване датата не се връша азаписваш по нова .чудя се дали да не отворим една тема и за ирдето bulsatcom та да видим и там как стоят нещата.на времето имаше също една гимнастика с ирдето1 и премиерите имах карта до1.1.2012 година с аутоъпдейт работеше без проблем( до вече не помня кога смениха системата на кодиране)

Добре като ти свърши предплатената карта и тя става неизползваема, нали не се връща пак в магазина като амбалаж? То преди да ти свърши си цъкаш новата дата и би трябвало да щракаме с пръсти Лек ден!

Uploads
    0

никои не казва че ще връщаш картата .преди бях написал какви са проблемните изисквания за да се притесняваш.ако има някои който ги изпълнява и гледа по този начин2-3 месеца да пише.и на мен ми се иска да пробвам но на времето изгорях с 2нокии и 2 д2мак декодера карти и кво ли не още .

Junior Member
    Uploads
    0

Quote Originally Posted by k-700
    за обратна връзка прсто ъпсурт .за мен обяснението е следното няма значение дали картата е предплатена или е такава закупена с цялото оборудване датата не се връша азаписваш по нова .чудя се дали да не отворим една тема и за ирдето bulsatcom та да видим и там как стоят нещата.на времето имаше също една гимнастика с ирдето1 и премиерите имах карта до1.1.2012 година с аутоъпдейт работеше без проблем( до вече не помня кога смениха системата на кодиране)
    i kato zapi6e6 po nowa data kakwo stawa? nali trjabwa da ima obratna wrazka za da razberat 4e kartata e s iztekla godnost taka da se kage.izwinjawam se ako e tap waprosa ama kak 6te se razbere 4e sroka na polzwane e iztekal

New Member
    Uploads
    0

Според мен, така както се активира картата, така се дезактивира - от ITV или Bulsat пускат някакъв код през спътника. Като и дойде времето, картата се заключвачва. Поне при мен, когато си купувах карта, след обаждане на продавача в офиса на Булсат, картата се активира.

Ако някой има опит с Булсат карти, нека го сподели - как да се хакне и удължи периода на гледане.

New Member
    Uploads
    0

Здравейте,имам следния въпрос имам ПП карта на ИТВ и скоро триабва да спре мога ли да пипна датата в самата карта и с коя програма става.Пробвах с Brutto 1.09,но не знам каде се пипа.Иначе картата се разчита със тази програмка и със phoenix програматор.Моля ако някои може да ми помогне.

Junior Member
    Uploads
    0

pi4owe pomagajte
    imam phoenix programator, iztekla karta. programatora e nastroen na phoenix 3.57 mhz. s brutto 1.09 otwarjam kartata no e nastroeno za digiturk/ mioge i da barkam/. s cwtools ne moga da otworja kartata izpiswa- 3B-unknown card type

Senior Member
    Uploads
    0

Koe ti e nastroeno na digiturk.Opi6i malko po podrobno.A ypitva li da q pro4ete6 predi da izde4e,i ako si q otvarql predi a sega ne moje6,zna4i trqbva da se smenq datata predi da izte4e.Nqkoi koito ima rabote6ta moje da se opita da q pro4ete i da ni informira da se znae sus sigyrnost,4e trqbva de se raboti po neq predi da izte4e.

Page 1 of 12 123611 ... LastLast