Digi TV Film: Program TV: 14-08-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


06:02 Changeling
08:30 The unborn
10:01 Troy
13:00 Frost Nixon
15:01 The tale of Despereaux
16:31 Changeling
19:00 The unborn
20:30 Something is gotta give
23:00 The last samurai
01:30 Shout
03:01 Fear and loathing in Las Vegas
05:01 Frost Nixon

Digi Film 2

06:30 Unforgiven
09:01 Frost Nixon
11:00 The tale of Despereaux
12:32 Changeling
15:00 The unborn
16:30 Fear and loathing in Las Vegas
18:31 Frost Nixon
20:30 The tale of Despereaux
22:02 Bird on a whire
00:01 Changeling
02:31 The unborn
04:00 Troy

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 2)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.)
09:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 9) (AP)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 17/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 6) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 10) (AP)
13:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., episodul 8)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 3) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 4) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 2)
16:55 Zoom
17:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 10) (AP)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 11) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 5) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 6) (12)
20:55 Zoom
21:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., episodul 8) (12)
22:00 Diavolul in rochie albastra
(sua, 1995, thrill.) (15)
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.)
01:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 5) (12)
02:00 Diavolul in rochie albastra
(sua, 1995, thrill.) (15)
03:30 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 5) (12)
05:20 Promo

Cinemax

07:00 Orbire
(hol.-belg.-bulg., 2007, drama) (AP)
08:40 Oleanna
(engl.-sua, 1994, drama)
10:10 Cafeneaua vedetelor
Sir Howard Stringer
10:35 O inimă simplă
12:20 Flori de cires
(ger.-fra., 2008, dr. romantic.) (AP)
14:25 Cafeneaua vedetelor
Kate Winslet
14:50 Vacanta
(sua, 2006, com. rom.) (12)
17:05 Bun venit la Farewell
Gutmann! (spa., 2008, com.)
18:50 Flori de cires
(ger.-fra., 2008, dr. romantic.)
21:00 Intalnire cu Joe Black
(sua, 1998, dr. romantic.)
00:00 Portocala mecanica
(engl., 1971, dramă, col., a-n)
02:15 Corpul
(spa., 2005, f. de scurt m.) (AP)
02:35 Viata mea in Idlewild
(sua, 2006, dr. muz.) (15)
04:35 Suflete ratacite
(sua, 1992, polit.) (12)

HBO

06:00 Dansul dragostei 2
(sua, 2008, f. muz.) (12)
07:40 Cum sa mananci viermi prajiti
(sua, 2006, com.) (12)
09:05 Comoara Nationala 2
Cartea secretelor
11:10 Numarul 2
(nz., 2006, com.) (12)
12:45 Se mai schimba lucrurile
(sua, 1988, com.) (12)
14:25 Stratagema
(engl.-can.-sua, 2007, com.) (15)
15:55 Abisul
(sua, 1989, s. avent. fant.) (12)
18:20 Ultimele dorinte
(sua, 2007, drama) (12)
20:00 Invazia
(sua, 2007, thrill.) (12)
21:45 Australia
Documentar, Rom?a, 2009
22:55 O lupta personala
(sua, 2006, actiune) (15)
00:25 Diamantul sangeriu
(sua-ger., 2006, avent.) (15)
02:45 Hank si Mike
(can.-sua, 2008, com.) (15)
04:20 Sporturi extreme
(can., 2008, com.) (15)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Gura lumii
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Magie culinara
07:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Contact extraterestru
08:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - In padure
09:00 Aventurile lui Cousteau
(s. doc.) - Inapoi pe Amazon - partea a 2-a
10:00 Gheparzii
Lectii de supravietuire
11:00 Prinsi in fapt II
(f. doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Pericol de tsunami
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Gura lumii
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Magie culinara
14:00 Aventurile lui Cousteau
(s. doc.) - Inapoi pe Amazon - partea a 2-a
15:00 Gheparzii
Lectii de supravietuire
16:00 Striker!
(f. doc.)
17:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - Din savana in desert
18:00 Undeva in China
(f. s. doc.) - Barajul Sanxia
19:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Ciocniri cu asteroizi
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Toscana
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Maestri la gratar
21:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - Pe drumuri de gheata
22:00 Drumul lui Iacob
(s. doc.) - Catre acelasi vis
22:30 Drumul lui Iacob
(s. doc.) - Pelerinul
23:00 Interpol
(s. doc., episodul 2) - Teroare in aer
00:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - Pe drumuri de gheata
01:00 Drumul lui Iacob
(s. doc.) - Catre acelasi vis
01:30 Drumul lui Iacob
s. doc.) - Pelerinul
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Toscana
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Maestri la gratar
03:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - Pe drumuri de gheata
04:00 Drumul lui Iacob
(s. doc.) - Catre acelasi vis
04:30 Drumul lui Iacob
(s. doc.) - Pelerinul
05:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Ciocniri cu asteroizi

ProCinema

07:45 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 6) (reluare)
08:15 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 13) (reluare)
08:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 6)(reluare)
09:15 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 8) (AP) (reluare)
09:45 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 1) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Batman
sua, 2004, s. anim., episodul 7)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 14)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:30 Teo
(reluare)
13:30 Teleshopping (recl.)
13:45 Scooby Doo si monstrul din Loch Ness
(sua, 2004, f. doc.) (reluare)
15:30 Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 33)(reluare)
16:00 Megastar
( aus., 2003, episodul 7) - Clint Eastwood
16:30 Bau, bau
Greseli din lumea filmului
16:45 Jaful
(sua, 1990, act. com.) (AP)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 7) (AP)
19:00 Serii fara limite:Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 35) (AP)
19:30 Serii fara limite:Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 36) (AP)
20:00 E-Ring
(sua, 2005, f.s. de act., episodul 16) (12)
21:00 Comedia in esenta tare: Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 2) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 3) (AP)
22:00 Filmul de 10: Palmetto
(ger.-sua, 1998, thrill.) (15)
00:15 Fetele de la tropice
(sua, 1995, f. doc.) (18)
01:15 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 8)
02:15 Palmetto
(ger.-sua, 1998, thrill.) (15) (reluare)
04:00 Fetele de la tropice
(sua, 1995, f. doc.) (18) (reluare)
04:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)

Eurosport

09:35 Fotbal:
Elvetia - Italia (reluare)
10:15 Fotbal:
Polonia - Grecia (reluare)
11:00 Fotbal:
Preliminariile Cupei Mondiale (reluare)
12:00 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Pragelato (reluare)
13:00 Atletism:
Super Grand Prix-ul IAAF Monaco (reluare)
14:30 Fotbal:
Elvetia - Italia (reluare)
15:15 Fotbal:
Polonia - Grecia (reluare)
16:00 Fotbal:
Rusia - Argentina (reluare)
17:00 Fotbal:
Preliminariile Cupei Mondiale (reluare)
18:00 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Pragelato (reluare)
19:00 Fotbal:
Eurogoluri in weekend
19:15 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Courchevel (live)
20:00 Fotbal:
Eurogoluri in weekend
20:15 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Courchevel (live)
20:45 Tenis: Circuitul feminin WTA
Turneul de la Cincinnati, Statele Unite (live)
21:30
00:30 Tenis: Circuitul feminin WTA
Turneul de la Cincinnati, Statele Unite
00:45
01:30 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Courchevel (reluare)
02:15
02:30


ELVIS