Digi TV Film: Program TV: 15-08-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


07:00 The tale of Despereaux
08:31 Changeling
11:00 The unborn
12:31 Bird on a whire
14:31 Frost Nixon
16:30 The tale of Despereaux
18:02 Changeling
20:30 The unborn
22:00 Unforgiven
00:30 Far and away
03:01 Out of Africa

Digi Film 2

07:00 Out of Africa
10:00 Frost Nixon
12:01 The tale of Despereaux
13:32 Changeling
16:01 The unborn
17:31 The border
19:31 Frost Nixon
21:31 The tale of Despereaux
23:02 Something is gotta give
01:30 Changeling
04:01 The unborn
05:31 Bird on a whire

AXN

07:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 2)
07:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 3)
08:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 4)
08:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 5)
09:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 5) (AP)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 6) (AP)
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 15) (AP)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 7) (AP)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 8) (AP)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 9) (AP)
15:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 3) (12)
16:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 4) (12)
17:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality)
18:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 10)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 15) (AP)
21:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 23)
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 20)
23:00 Camera de refugiu
(sua, 2002, thrill.) (16)
01:10 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 23)
02:10 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 10)
03:45 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 15) (AP)
05:20 Promo

Cinemax

06:30 Cafeneaua vedetelor
Danny DeVito
07:00 La bine si la rau
(sua, 2006, drama) (12)
08:40 Un strop de ciocolata
(spa., 2008, drama) (12)
10:15 Viata si epoca
Viata si epoca judecatorului Roy Bean
12:30 Paradisul
(sua, 1972, drama) (12)
14:05 Colectionara
(fra., 1967, drama) (15)
15:30 Escapade
(isr.-ger.-fra., 2008, drama)
17:10 La bine si la rau
(sua, 2006, drama) (12)
18:50 Taramul umbrelor
(engl., 1993, dram. Bio.) (12)
21:00 O poveste americana
(sua, 2009, drama) (12)
22:30 Rebelul
viet., 2006, actiune) (AP)
00:25 Inauntru
(fra., 2007, horror) (15)
01:50 Artele martiale in filme
(sua, 2002, f. doc.) (15)
03:30 N-am chef de nimic
(can.-sua, 2007, com.) (12)
05:05 Orasul lui Diggs
(sua, 1992, drama) (15)

HBO

06:00 Norocosul
(sua, 2007, com.) (12)
08:00 Jiltul sirenei
(sua-can., 2006, dr. romantic.)
09:30 Cinema, cinema, cinema
10:00 Un gentleman la New York
(sua, 1988, com.) (15)
11:35 In cautarea semnelor
Taramul intunericului
13:15 Prin baruri
(can., 2008, com.) (12)
15:00 Mincinosul mincinosilor
(sua, 1997, com.) (AP)
16:25 Insula din vis
(sua, 2008, s. avent. fant.)
18:00 Norocosul
(sua, 2007, com.) (12)
20:00 Doi trubaduri la New York
(sua, 2007, s, episodul 8) (12) - Gelul
20:30 Little Britain USA
(engl.-sua, 2008, s. com., episodul 5)
21:00 P.S. I Love You
(sua, 2007, com.) (12)
23:00 True Blood
(sua, 2007, s, episodul 7) (18) -
23:55 True Blood
(sua, 2007, s, episodul 8) (18)
00:50 True Blood
(sua, 2007, s, episodul 9) (18)
01:40 True Blood
(sua, 2007, s, episodul 10) (18)
02:30 True Blood
(sua, 2007, s, episodul 11) (18)
03:20 True Blood
(sua, 2007, s, episodul 12) (18)
04:15 Sporturi extreme
(can., 2008, com.) (15)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Toscana
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Maestri la gratar
07:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Elicopter extrem
08:00 Animale sclipitoare
(s. doc.) - Porcii
09:00 Animale sclipitoare
(s. doc.) - Cainii
10:00 Animale sclipitoare
(s. doc.) - Porumbeii
11:00 Superfelinele
(doc.)
12:00 Incredibila masinarie umana
(sua, 2007, doc.)
13:00 Omul-robot
(f. doc.)
14:00 Sobolanul genial
(f. doc.)
15:00 Maimute de geniu
(f. doc.)
16:00 Eruptia din Santorini
(doc.)
17:00 Pompei redescoperit
(doc.)
18:00 Leopardul
(doc. nat.)
20:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - Traversand Himalaya
21:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Baraje
22:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Submarinul sovietic
23:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Trenul-epava
00:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Boeing 747
01:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Stadionul Orange Bowl
02:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Un pod istoric
03:00 Facut pentru a distruge
(f. s. doc.) - Tornadele
04:00 Facut pentru a distruge
(f. s. doc.) - Incendii
05:00 Demolatorii
(engl., f. s. doc.) - Londra
05:30 Demolatorii
(engl., f. s. doc.)Casa provinciala Bradford

ProCinema

07:15 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
08:00 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 7) (reluare)
08:30 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 14) (reluare)
09:00 Megastar
(aus,2003,episodul 1)(reluare)-Mike Meyers
09:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 7)(reluare)
10:00 Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 35)(reluare)
10:30 Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 36)(reluare)
11:00 Descopera Romania
11:30 Bau, bau
Greseli din lumea filmului
11:45 Entertainment News
(episodul 44
12:45 Festivalul Circul de Aur
Ediţia a 22-a
14:30 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 2)(AP)(reluare)
15:00 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 3)(AP)(reluare)
15:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 32)
16:00 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 17) (AP)
17:00 Gloria nu canta
(rom., 1976) (AP)
19:00 Kung Fu: Legenda continua
(sua-can., 1992, s, episodul 17) (12)
20:00 Cu un pas inainte
(rom., s, episodul 6) (AP)
21:00 Comedia in esenta tare: Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 4) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 5) (AP)
22:00 Misiune mortala
(sua, 1989, thrill.) (15)
00:00 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 3) (12)
01:00 Dragoste si razboi
(engl.-ger.-ung., 2006, dr. razb.) (15)
02:45 Cu un pas inainte
(rom., s, episodul 6) (AP) (reluare)
03:30 Misiune mortala
(sua, 1989, thrill.) (15) (reluare)
05:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)

Eurosport

09:35 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Courchevel (reluare)
11:00 Atletism:
Campionatul Mondial IAAF Berlin (live)
15:15 Caiac-Canoe: Campionatele Mondiale
Caiac-Canoe Dartmouth in Canada (live)
15:30
16:30 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Courchevel (reluare)
16:45
17:30 Atletism:
Campionatul Mondial IAAF Berlin (reluare)
19:00
19:15 Atletism:
Campionatul Mondial IAAF Berlin (live)
22:15 Atletism:
Berlin fotofinis (live)
22:30
22:45 Sporturi de contact:
Fight Club (reluare)
23:00
00:45
01:00 Atletism:
Campionatul Mondial IAAF Berlin (reluare)
02:30 Atletism:
Berlin fotofinis (reluare)
03:00


ELVIS