Digi TV Film: Program TV: 16-08-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


06:00 Frost Nixon
08:01 The tale of Despereaux
09:33 Changeling
12:01 The unborn
13:30 The border
15:30 Frost Nixon
17:30 The tale of Despereaux
19:02 Changeling
21:30 The unborn
23:00 Troy
02:00 Something is gotta give
04:30 The last samurai

Digi Film 2

07:30 Shout
09:00 Fear and loathing in Las Vegas
11:00 Frost Nixon
13:01 The tale of Despereaux
14:33 Changeling
17:01 The unborn
18:32 The last samurai
21:02 Frost Nixon
23:00 The tale of Despereaux
00:31 Out of Africa
03:32 The tale of Despereaux
05:03 The unborn

AXN

07:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 6)
07:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 7)
08:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 8)
08:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 9)
09:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 7) (AP)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 8) (AP)
11:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 10) (AP)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 10)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 11)
14:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 5) (12)
15:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 6) (12)
16:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 7) (12)
17:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 5)
18:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 9) (AP)
19:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 10) (AP)
20:00 Fara vorbe
(sua, 1994, com. rom.) (12)
22:00 Frica (16)
23:00 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 3) (AP)
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 22)
01:30 Fara vorbe
(sua, 1994, com. rom.) (12)
03:30 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 3) (AP)

Cinemax

07:00 In cautarea leacului
(sua, 1995, drama)
08:40 Interpreta
(elv.-rus., 2006, drama) (15)
10:15 Presimtirea
(fra., 2006, drama) (AP)
12:00 Cafeneaua vedetelor
Kate Winslet
12:25 Drumul spre casa
(chi.-hongk., 2007, com.) (12)
14:05 Star Trek
Primul Contact
15:55 Scoala pentru toti
(fra., 2006, com.) (AP)
17:30 In cautarea leacului
(sua, 1995, drama)
19:05 In pielea lui John Malkovich
(sua, 1999, com.) (15)
21:00 Momente vesnice
(dan.-fin.-nor., 2008, drama) (15)
23:10 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 7) (15)
00:05 Copiii tatalui
(engl.-sua, 2006, S.F.) (15)
02:00 Supraveghere
(hongk., 2007, polit.) (12)
03:35 Turbulente
(sua, 1997, thrill. act.) (15)

HBO

06:00 Flicka
(sua-engl., 2006, avent.) (12)
07:35 Ratatouille
(sua, 2007, f. doc.)
09:25 Hannah Montana & Miley Cyrus
Best of Both Worlds (sua, 2008, f. muz.)
10:40 De la capat
(it., 2008, com.) (12)
12:15 Povestea nasterii Domnului
(sua, 2006, drama)
13:55 Phoebe in Tara Minunilor
(sua, 2008, drama) (12)
15:35 Noi suntem Marshall
(sua, 2006, drama) (12)
17:45 Vise americane
(sua, 2006, com.) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 10.000 i.Hr.
(sua-nz., 2008, avent.) (12)
21:50 United States of Tara
(sua, 2009, s, episodul 4) (15)
22:20 United States of Tara
(sua, 2009, s, episodul 5) (15)
22:50 United States of Tara
(sua, 2009, s, episodul 6) (15)
23:30 Australia
Documentar, Romania, 2009
00:40 Stand-Up Cafe
2008, s. com., episodul 4) (15)
01:10 Freebird
(engl., 2008, com.) (15)
02:45 Inima neinfricata
(sua, 1995, dr. ist.) (15)

National Geographic

06:00 Demolatorii
(engl., f. s. doc.) - Centrala electrica
06:30 Demolatorii
(engl., f. s. doc.) - Santierul naval
07:00 Demolari de top
(sua, f. s. doc.) - Afacere de familie
09:00 Demolari de top
(sua, f. s. doc.) - Las Vegas �n aer
10:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Un pod istoric
11:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Stadionul Orange Bowl
12:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Boeing 747
13:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Trenul-epava
14:00 Inginerie exploziva
(s. doc.) - Explozie nucleara
15:00 Inginerie exploziva
(s. doc.) - Cazinou de Vegas
16:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Submarinul sovietic
17:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Baraje
18:00 Inginerie exploziva
(s. doc.) - Cape Canaveral
19:00 Inginerie exploziva
(s. doc.) - Misiune in Miami
20:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Cadere libera
21:00 Megauzine
(s. doc.) - Harley-Davidson
22:00 Culise
(s. doc.) - Jaguar
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Viitorul Terrei
00:00 Megauzine
(s. doc.) - Harley-Davidson
01:00 Culise
(s. doc.) - Jaguar
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Viitorul Terrei
03:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Boeing 747

ProCinema

07:30 Kung Fu: Legenda continua
(sua-can., 1992, s, episodul 17)(reluare)
08:15 Icstrim TiVi
(actiune-reality)
08:45 Tom si Jerry:Aventuri buclucase
(sua, 2006, s. anim., episodul 12)
09:15 Pro Motor
(2007, emis. sport)
10:00 Hollywood Buzz
Episodul 20
10:30 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
10:45 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 17)(reluare)
11:45 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 4) (AP) (reluare)
12:15 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 5) (AP) (reluare)
12:45 Festivalul International
Festivalul International de Circ de la Verona
13:45 Gloria nu canta
(rom., 1976) (reluare)
15:30 Lumea PRO CINEMA
16:00 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 18) (AP)
17:00 Rivalitate
(sua, 1993, com.) (AP
19:00 Kung Fu: Legenda continua
(sua-can., 1992, s, episodul 18) (12)
20:00 Cu un pas inainte
(rom., s, episodul 7) (AP)
21:00 Triunghiul mortii
(rom., 1999) (AP)
22:45 Kung Fu: Legenda continua
(sua-can., 1992, s) (12)
00:45 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, episodul 9) (15)
01:45 Triunghiul mortii
(rom., 1999) (AP) (reluare)
03:15 Kung Fu: Legenda continua
(sua-can., 1992, s) (12) (reluare)

Eurosport

09:30 Tenis: Circuitul feminin WTA
Turneul de la Cincinnati, Statele Unite
11:00 Atletism:
Campionatul Mondial IAAF Berlin (live)
15:00 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Einsiedeln (live)
16:45 Ciclism:
CyClasic Hamburg, in Germania (live)
17:45 Caiac-Canoe: Campionatele Mondiale
Caiac-Canoe Dartmouth in Canada
19:00 Atletism:
Campionatul Mondial IAAF Berlin (live)
22:45 Atletism:
Berlin fotofinis (live)
23:15 Tenis: Circuitul feminin WTA
Turneul de la Cincinnati, Statele Unite (live)
00:00 Tenis: Circuitul feminin
WTA - Turneul de la Toronto
01:00 Atletism:
Berlin fotofinis (reluare)
01:30 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Einsiedeln (reluare)
02:30 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Einsiedeln (reluare)


ELVIS