Digi TV Film: Program TV: 17-08-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


07:00 Frost Nixon
09:01 The tale of Despereaux
10:32 The unborn
12:00 Changeling
14:31 Fear and loathing in Las Vegas
16:31 Frost Nixon
18:30 The tale of Despereaux
20:02 The unborn
21:30 Changeling

Digi Film 2

06:30 Changeling
09:01 Far and away
11:30 Frost Nixon
13:30 The tale of Despereaux
15:01 The unborn
16:30 Changeling
19:00 Shout
20:31 Frost Nixon
22:30 The border

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 3)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.)
09:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 10) (AP)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 18/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 7) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 11)
13:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., episodul 9)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 5) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 6) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 3)
16:55 Zoom
17:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 11)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 12)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 7) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 8) (12)
20:55 Zoom
21:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., episodul 9)
22:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 1)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 20)
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 6) (12)
02:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 1)
02:50 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 15) (AP)
03:40 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 6) (12) Sezonul III
04:25 Promo

Cinemax

07:00 Interpreta
(elv.-rus., 2006, drama) (15)
08:35 Star Trek:
Primul Contact
10:25 Cafeaneaua vedetelor
Nikki Blonsky / Craig Zadan / Neil Meron
10:50 Prietenul prietenei mele
(fra., 1987, com. rom.) (AP)
12:30 53 de zile de iarna
(spa., 2006, drama) (12)
14:00 Scoala pentru toti
(fra., 2006, com.) (AP)
15:40 Cafeneaua vedetelor
Festivalul de film de la Karlovy Vary
16:05 Orbire
(hol.-belg.-bulg., 2007, drama) (AP)
17:40 Copilul de pe Marte
(sua, 2007, drama) (AP)
19:25 Intarziati la cina
(sua, 1991, f. SF) (12)
21:00 Pink Floyd: The Wall
(engl., 1982, dr. muz.) (15)
22:30 Ultimul vals
(sua, 1978, f. doc.) (AP)
00:25 Specii II
(sua, 1998, S.F.)
01:55 California franceza
(fra., 2006, drama) (AP)
03:40 Gothic
(engl., 1986, horror)
05:05 Afaceri interne
(sua, 1990, polit.) (18)

HBO

06:00 Povestea nasterii Domnului
(sua, 2006, drama)
07:40 Phoebe in Tara Minunilor
(sua, 2008, drama) (12)
09:20 Noi suntem Marshall
(sua, 2006, drama) (12)
11:25 Vise americane
(sua, 2006, com.) (12)
13:10 Cum sa mananci viermi prajiti
(sua, 2006, com.) (12)
14:35 Ducesa
(engl.-fra.-it., 2008, dr. ist.)
16:25 Supercaine
(sua, 2007, avent.)
17:45 Mumble, cel mai tare dansator
( aus.-sua, 2006, f. doc.)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Titanic
(sua, 1997, dr. romantic.) (12)
23:10 Doi trubaduri la New York
(sua, 2007, s, episodul 8) (12) - Gelul
23:35 Little Britain USA
(engl.-sua, 2008, s. com., episodul 5)
00:05 Marti
(engl., 2008, thrill.)
01:30 Invazia
(sua, 2007, thrill.)
03:10 Misterele Berlinului
(sua, 2006, thrill., a-n) (15)
04:55 Doi trubaduri la New York
(sua, 2007, s, episodul 8)
05:20 Little Britain USA
(engl.-sua, 2008, s. com., episodul 5)

National Geographic

06:00 Inginerie exploziva (s. doc.)
Cape Canaveral
07:00 Aventurile lui Cousteau (s. doc.)
inapoi pe Amazon - partea a 2-a
08:00 Animale feroce (f. s. doc.)
Din savana in desert
09:00 Megauzine (s. doc.)
Harley-Davidson
10:00 Culise (s. doc.)
Jaguar
11:00 Rechinul Nicole (f. doc.)
12:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Ciocniri cu asteroizi
13:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Toscana
13:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Maestri la gratar
14:00 Megauzine (s. doc.)
Harley-Davidson
15:00 Culise (s. doc.)
Jaguar
16:00 Jurnal explorator
Pradatori in pericol
17:00 Animale feroce (f. s. doc.)
Sub ape
18:00 Long Way Down (engl., 2007, s. doc.)
in inima Kenyei
19:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Sonde spatiale
20:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Lumea ardeilor
20:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
O noua revolutie franceza
21:00 Penitenciar USA (s. doc.)
Fete rele
22:00 Culise: Legiunea Straina
23:00 Interpol (s. doc., episodul 3)
Obsesie letala
00:00 Penitenciar usa (s. doc.)
Fete rele
01:00 Culise: Legiunea Straina
02:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Lumea ardeilor
02:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
O noua revolutie franceza
03:00 Penitenciar USA (s. doc.)
Fete rele
04:00 Culise: Legiunea Straina
05:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Sonde spatiale

ProCinema

08:00 Tom si Jerry: Aventuri buclucase
(sua, 2006, s. anim., episodul 12) (reluare)
08:30 Rivalitate
(sua, 1993, com.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 8)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 15)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:30 Teo (reluare)
Talkshow cu Teo Trandafir
13:30 Teleshopping (recl.)
13:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
14:15 Teleshopping (recl.)
14:45 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 18)
15:45 Cine este seful? (AP)
Comedie, Rusia, 2006
16:15 Cine este seful? (AP)
Comedie, Rusia, 2006
16:45 Crimele din Midsomer
(engl., 1997, s. politist) (AP)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 8) (AP)
19:00 Serii fara limite: Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 37)
19:30 Serii fara limite: Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 38)
20:00 Serii fara limite: Cititorii de oase
(sua, 2005, s. politist, episodul 15)
21:00 Comedia in esenta tare: Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 6) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 7) (AP)
22:00 Filmul de 10: Pe urmele mafiei
(sua, 1989, actiune) (15)
00:15 Neveste fierbinti
(sua, 2005, f. doc.) (18)
01:30 Revizie Tehnica

Eurosport

09:30 Atletism: Berlin fotofinis
(reluare)
10:00 Sarituri cu schiurile
reluare
11:00 Atletism
Campionatul Mondial IAAF Berlin in Germania
13:30 Sarituri cu schiurile
(reluare)
15:00 Ciclism
CyClasic Hamburg, in Germania reluare
16:00 Atletism: Campionatul Mondial
reluare
18:30 Fotbal: Eurogoluri unu la unu
reluare
18:45 Fotbal: Eurogoluri
19:00 Atletism: Campionatul Mondial
live ziua a 3-a
22:45 Atletism: Berlin fotofinis
live
23:15 Tenis: Circuitul feminin
WTA - Turneul de la Toronto
00:00 Tenis: Circuitul feminin
WTA - Turneul de la Toronto, Canada
01:00 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (reluare)
02:00 Atletism: Berlin fotofinis
(reluare)
02:30 Atletism: Berlin fotofinis
(reluare)


ELVIS