Page 1 of 91 1236112651 ... LastLast
Results 1 to 10 of 905

Thread: Chat i pergjithshem-respektoni temat egsistuese-vetem pyetje te veçanta ketu

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  30-06-2006
  Posts
  403
  Uploads
  7

  Arrow Chat i pergjithshem-respektoni temat egsistuese-vetem pyetje te veçanta ketu

  A mund te karikohet karta irdeto e Sat+ ?

 2. #2
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  294
  Uploads
  0

  Re: Pyetje

  Quote Originally Posted by pigeone View Post
  A mund te karikohet karta irdeto e Sat+ ?
  E te karikohet nuk besoj se do te thote kush eshte nje cik pune specifike dhe sekrete ndoshta.

 3. #3

  Re: Pyetje

  a punon karta e dga me abonim hd ne aparatet e tjere hd....az box, technomate, dream, qbox, darkbox.... i hapin te gjitha kanalet si kaoni i dga. FLM

 4. #4
  VIP Member <<Supervisor™>>'s Avatar
  Join Date
  06-12-2008
  Location
  Everywhere
  Posts
  2,878
  Uploads
  4

  Re: Pyetje

  Quote Originally Posted by balaku View Post
  a punon karta e dga me abonim hd ne aparatet e tjere hd....az box, technomate, dream, qbox, darkbox.... i hapin te gjitha kanalet si kaoni i dga. FLM
  jo shoku ato kanale dmth kanalet hd nuk i shikon dot ne aparate te tjere vetem ne kaon.

 5. #5

  Re: Pyetje

  kaoinit i kan montuar nje cip qe i trasmenton skedes leximin e hd, me pak fjale eshte nje vjedhje qe ben digitalb te shete skeden me abonim te plot por ti shikosh te shet dhe aparatin

 6. #6

  Re: Pyetje

  sa per skeden e sat+ esht irdeto 1 dhe ne irdeto 1 nuk ka as edhe nje kanal te kodifikuar cdo kodifikim irdeto esht te 2

 7. #7

  Re: Pyetje

  Quote Originally Posted by balaku View Post
  a punon karta e dga me abonim hd ne aparatet e tjere hd....az box, technomate, dream, qbox, darkbox.... i hapin te gjitha kanalet si kaoni i dga. FLM
  1.Ke ngaterru temen

  2.Kartela e DigitAlb tash per tash nuk punon ne asnje dekoder tjeter pervec Kaon DGA te cilit eshte kriju sistemi peer to peer,po punon nji TEAM me thy ket pairingun e DigitAlb ne nji dekoder te ri me sharing AZ-box dhe me tej do kete dekodera te tjera qe do imitojne ket hakim te ri.

 8. #8

  Re: Pyetje

  kush mund te na ndihmoje ???
  sa ben nje dream box 800 nje cmim i perafert ...... di gje njeri??

 9. #9

  Re: Pyetje

  Quote Originally Posted by cicobelo View Post
  kush mund te na ndihmoje ???
  sa ben nje dream box 800 nje cmim i perafert ...... di gje njeri??
  hap nji teme te re se kjo eshte per tjeter gjo

  dm800 ke klone dhe original,shif njihere ketu ne forum se jan bo disa diskutime per dekodera se mos ndryshosh menje per dekoder tjeter

 10. #10
  VIP Member BIG BOBI's Avatar
  Join Date
  21-05-2006
  Location
  Treviso Italy
  Posts
  1,026
  Uploads
  64

  Re: Pyetje

  Quote Originally Posted by cicobelo View Post
  kush mund te na ndihmoje ???
  sa ben nje dream box 800 nje cmim i perafert ...... di gje njeri??
  cicobelo,ju lutem prezantohuni ketu:http://www.satsupreme.com/showthread...=67009&page=36

Page 1 of 91 1236112651 ... LastLast

Similar Threads

 1. Vetem shqip
  By shqiptar in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 18-01-2009, 23:54:45
 2. ore shikoni ca behet ketu
  By SkinArt in forum Albanian / Shqip
  Replies: 18
  Last Post: 07-09-2008, 20:14:48
 3. P..sat tu nowe posty na ten temat
  By iryt in forum Polish / Polski
  Replies: 6
  Last Post: 23-03-2006, 14:51:46

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •