Digi TV Film: Program TV: 18-08-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


not available yet


Digi Film 2

not available yet


AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 4)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 11)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 19/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 8) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 12)
13:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., episodul 10)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 7) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 8) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 4)
16:55 Zoom
17:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 12)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 13)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 9) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 10) (12)
20:55 Zoom
21:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., episodul 10)
22:00 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 2) (AP)
23:25 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
00:25 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 7)
01:25 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 1) (AP)
02:50 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 2) (12)
04:45 Promo

Cinemax

07:00 Novicele
(sua, 2006, drama)
08:30 Bun venit la Farewell
Gutmann!
10:15 Copilul de pe Marte
(sua, 2007, drama) (AP)
12:05 Magicianul
(tur., 2006, com.) (12)
14:05 Intarziati a cina
(sua, 1991, f. SF) (12)
15:40 Bun venit la Farewell
Gutmann!
17:25 Ultimul vals
(sua, 1978, f. doc.) (AP)
19:20 Ana si Saul
(sua, 2007, polit.) (12)
21:00 Flori de cires
(ger.-fra., 2008, dr. romantic.) (AP)
23:05 Joe nebunul
(it.-sua, 1974, drama) (12)
00:55 Nascut pe 4 iulie
(sua, 1989, dr. razb.) (12)
03:15 Ultima noapte
(spa., 2007, f. de scurt m.) (AP)
03:35 Harta Barcelonei
(spa., 2007, drama) (AP)
05:10 Virusul
(sua, 2008, S.F.) (15)

HBO

06:00 Cum sa mananci viermi prajiti
(sua, 2006, com.) (12)
07:25 Ducesa
(engl.-fra.-it., 2008, dr. ist.)
09:10 Supercaine
(sua, 2007, avent.)
10:30 Mumble, cel mai tare dansator
( aus.-sua, 2006, f. doc.)
12:15 Matematica sufletului
(can., 2007, dramă) (12)
13:55 Distractie americana
(sua, 2007, drama) (12)
15:40 Concert Rihanna
(2008, muz.)
16:55 Garfield 2
(engl.-sua, 2006, com. de fam.)
18:15 Cainele cu diamante
(sua, 2008, com.)
20:00 Beowulf
(sua, 2007, avent.) (12)
22:00 Generatia mortii
(sua, 2008, s, episodul 5) (15) - Podul
23:05 Generatia mortii
(sua, 2008, s, episodul 6) (15) - Civilii
00:10 Scrisori din Iwo Jima
(sua, 2006, dr. razb.) (15)
02:25 Rasarit de soare
(sua, 1993, thrill. act.) (15)
04:35 Hank si Mike
(can.-sua, 2008, com.) (15)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Lumea ardeilor
06:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
O noua revolutie franceza
07:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Trasnetul
08:00 Animale feroce (f. s. doc.)
Sub ape
09:00 Clipe de cosmar (s. doc.)
Infernul din tunel
10:00 Culise: Legiunea Straina
Culise: Legiunea Straina
11:00 Uriasii din Denali (doc.)
Uriasii din Denali (doc.)
12:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Sonde spatiale
13:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Lumea ardeilor
13:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
O noua revolutie franceza
14:00 Clipe de cosmar (s. doc.)
Infernul din tunel
15:00 Culise: Legiunea Straina
Culise: Legiunea Straina
16:00 Panda uriasi
Muntii pierduti din Qinling (jap., f. doc.)
17:00 Animale feroce (f. s. doc.)
Jungla urbana
18:00 Buni la rele (s. doc.) - Avalansa
Buni la rele
19:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Contact extraterestru
20:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Montreal
20:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Pestele zilei
21:00 Megastructuri antice (f. s. doc.)
Machu Picchu-Megastructuri antice
22:00 Megastructuri (2004, s. doc.)
Canalul Panama
23:00 Interpol (s. doc.) - Tradare
00:00 Megastructuri antice (f. s. doc.)
Machu Picchu
01:00 Megastructuri (2004, s. doc.
Canalul Panama
02:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Montreal
02:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Pestele zilei
03:00 Megastructuri antice (f. s. doc.)
Machu Picchu
04:00 Megastructuri (2004, s. doc.)
Canalul Panama
05:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Contact extraterestru

ProCinema

06:00 Apropo TV (divertisment)
07:45 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 8)
08:15 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 15)
09:15 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 6) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 9)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 16)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:30 Teo (reluare)
Talkshow cu Teo Trandafir
13:30 Teleshopping (recl.)
13:45 Cine este seful? (AP) (reluare)
Comedie, Rusia, 2006
14:15 Teleshopping (recl.) (AP)
14:45 Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 37)
15:15 Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 38)
15:45 Cine este seful? (AP)
Comedie, Rusia, 2006
16:15 Cine este seful? (AP)
Comedie, Rusia, 2006
16:45 (1957, thrill.) (AP)
Raiul s-a prabusit intr-o singura noapte
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 9) (AP)
19:00 Serii fara limite: Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 39) (AP)
19:30 Serii fara limite: Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 40)
20:00 Serii fara limite
Disparuti fara urma politist, episodul 2
21:00 Comedia in esenta tare
Anturaj (sua, 2004, s, episodul 8)
21:30 Comedia in esenta tare
Anturaj (sua, 2004, s, episodul 9)
22:00 Filmul de 10
O strada nebuna (sua, 1981, com.)(15)
00:00 Femei care nu cunosc frica
(sua, 2005, f. doc.) (18)
01:00 Inima de piatra
(sua, 1997, polit.) (15)
02:30 Femei care nu cunosc frica
(sua, 2005, f. doc.) (18) (reluare)
03:15 Disparuti fara urma (sua, 2002)
(s. politist, episodul 2) (AP) (reluare)
04:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:30 Apropo TV (divertisment)

Eurosport

09:30 Atletism: Berlin fotofinis
reluare
10:00 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (reluare)
11:00 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (live)
13:30 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (reluare)
15:15
15:30 Sarituri cu schiurile
Marele Premiu de vara reluare
17:00 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (reluare)
18:45 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
19:00 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (live)
22:00 Atletism: Berlin fotofinis
(live)
22:30 Box:
T. Adamek-B. Gunn
23:30
00:00 Calarie: Clubul de echitatie
00:30 FIA Formula2
Cursa de la Donington, Regatul Unit
01:00 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (reluare)
02:00 Atletism: Berlin fotofinis
reluare
02:30


ELVIS