Digi TV Film: Program TV: 19-08-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


15:30 Frost Nixon
17:31 The tale of Despereaux
19:01 The unborn
20:31 Changeling
23:00 The border
01:00 The last samurai
03:31 Shout
05:02 Far and away

Digi Film 2

14:00 The unborn
15:31 Changeling
18:00 Far and away
20:31 Frost Nixon
22:31 The tale of Despereaux
00:01 Out of Africa
03:00 Frost Nixon
05:00 The tale of Despereaux

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 5)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 12)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 20/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 9) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 13)
13:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., episodul 11)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 9) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 10) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 5)
16:55 Zoom
17:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 13)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 14)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 11) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 12) (12)
20:55 Zoom
21:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., episodul 11) (12)
22:00 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 3)
23:00 Frica
(sua-can., 2008, s. horror, episodul 9)
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul (12) Sezonul III
02:00 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 4)
02:50 Frica
(sua-can., 2008, s. horror, episodul 9)
03:35 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul
04:35 Promo

Cinemax

07:00 Flori de cires
(ger.-fra., 2008, dr. romantic.) (AP)
09:05 Scripcarul pe acoperis
(sua, 1971, f. muz.) (12)
12:00 Ultima noapte
(spa., 2007, f. de scurt m.) (AP)
12:20 O poveste americana
(sua, 2009, drama) (12)
13:50 Escapade
(isr.-ger.-fra., 2008, drama) (15)
15:30 Cafeneaua vedetelor
Kate Winslet
15:55 Intalnire cu Joe Black
(sua, 1998, dr. romantic.)
18:50 Moarte la Venetia
(it.-fra., 1971, drama) (12)
21:00 Ceva nou
(sua, 2006, com.) (12)
22:40 Zborul United 93
(engl.-sua, 2006, drama)
00:30 Frati de sange
(hol., 2008, thrill.) (15)
02:15 Podul spre nicaieri
(nz., 1986, drama) (AP)
03:40 Inimi pure
(dan., 2006, drama, col., a-n) (15)
05:00 Inviati
(can., 2007, horror) (15)

HBO

06:00 Matematica sufletului
(can., 2007, drama) (12)
07:40 Distractie americana
(sua, 2007, drama) (12)
09:25 Concert Rihanna
(2008, muz.)
10:45 Garfield 2
(engl.-sua, 2006, com. de fam.)
12:00 Cainele cu diamante
(sua, 2008, com.)
13:45 Henry Poole
(sua, 2008, com.) (12)
15:30 Nunti, muzici si casete video
(rom., 2008, f. doc.) (12)
16:30 P.S. I Love You
(sua, 2007, com.) (12)
18:35 Omul de serviciu
(sua, 2008, com.) (12)
20:00 10.000 i.Hr.
(sua-nz., 2008, avent.) (12)
21:50 Idiocratie
(sua, 2006, avent.) (15)
23:15 Maradona
(spa.-fra., 2008, f. doc.) (12)
00:50 Stiu cine m-a ucis
(sua, 2007, thrill.) (18)
02:35 Tenacious D - Pana destinului
(sua-ger., 2006, com. muz.) (15)
04:10 10.000 i.Hr.
(sua-nz., 2008, avent.) (12)

ProCinema

07:45 Batman(reluare)
(sua, 2004, s. anim., episodul 9)
08:15 Captain Planet(reluare)
(sua, 1990, s. anim., episodul 16)
08:45 Dadaca(reluare)
(sua, 1993, s. com., episodul 9) (AP)
09:15 Anturaj (reluare)
(sua, 2004, s, episodul (AP)
09:45 Anturaj (reluare)
(sua, 2004, s, episodul 9) (AP)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 10)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 17)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:30 Teo (reluare)
Talkshow cu Teo Trandafir
13:30 Teleshopping (recl.)
13:45 Descopera Romania
Descopera Romania (AP) (reluare)
14:15 Teleshopping (recl.)
14:45 Sotul si sotia (reluare)
(sua, 1995, s. com., episodul 39) (AP)
15:15 Cine este seful? (AP)
Comedie, Rusia, 2006 Episodul 23
15:45 Cine este seful? (AP)
Comedie, Rusia, 2006 Episodul 24
16:15 Bau, Bau
Greseli din lumea filmului
16:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 10) (AP)
17:00 Contact
(sua, 1997, thrill.) (AP)
20:00 Insula doctorului Moreau
(sua, 1996, thrill. SF) (12)
22:00 Filmul de 10
in casa vulturilor (sua, 1984, drama) (15)
00:00 Femeile de la Enron
(sua, 2002, f. doc.) (18)
01:00 Insula doctorului Moreau
(sua, 1996, thrill. SF) (12) (reluare)
02:30 Femeile de la Enron
(sua, 2002, f. doc.) (18) (reluare)
03:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
03:45 Apropo TV (divertisment)

Eurosport

09:30 Atletism: Berlin fotofinis
reluare
10:00 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (reluare)
11:00 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (live)
14:30 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (reluare)
16:00 Tenis: Circuitul feminin
WTA - Turneul de la Toronto, Canada
17:15
17:45 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (reluare)
18:45 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
19:00 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (live)
22:45 Atletism: Berlin fotofinis
(live)
23:15 Formula1: Fabrica
23:55 Omnisport: Alegerea de miercuri
00:00 Calarie: Clubul de echitatie
00:05 Golf: Clubul de Golf
00:10 Navigatie: Medcup Cagliari in Italia
00:40
00:45 Omnisport: Alegerea de miercuri
01:00 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (reluare)
02:00 Atletism: Berlin fotofinis
(reluare)
02:30


ELVIS