Digi TV Film: Program TV: 20-08-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


07:30 Frost Nixon
09:30 The tale of Despereaux
11:00 The unborn
12:31 Changeling
15:00 Unforgiven
17:30 Frost Nixon
19:30 The tale of Despereaux
21:00 The unborn
22:30 Changeling
01:00 The border
03:00 Something is gotta give
05:30 Changeling

Digi Film 2

06:30 The unborn
08:00 Changeling
10:30 Bird on a whire
12:30 Frost Nixon
14:30 The tale of Despereaux
16:01 The unborn
17:30 Changeling
20:00 Fear and loathing in Las Vegas
22:01 Troy
01:01 Frost Nixon
03:01 The tale of Despereaux
04:31 Unforgiven

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 6)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 13)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 21/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 10) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 14) (AP)
13:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., episodul 12) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 11) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 12) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 6)
16:55 Zoom
17:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 14)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 15)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 13) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 14) (12)
20:55 Zoom
21:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., episodul 12) (12)
22:00 CSI: New York
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 24)
23:00 The Shield
Lege si faradelege
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 9) (12)
02:00 CSI: New York
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 24)
02:50 The Shield
Lege si faradelege
03:40 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 9)
04:40 Promo

Cinemax

06:25 Cafeneaua vedetelor
Virginia Madsen / Gil Kates / Dennis Hopper
07:00 Drumul spre casa
(chi.-hongk., 2007, com.) (12)
08:40 Intalnire cu Joe Black
(sua, 1998, dr. romantic.)
11:35 Un strop de ciocolata
(spa., 2008, drama) (12)
13:25 Moarte la Venetia
(it.-fra., 1971, drama) (12)
15:35 Raza verde
(fra., 1986, dr. romantic.) (AP)
17:10 Drumul spre casa
(chi.-hongk., 2007, com.) (12)
18:50 Momente vesnice
(dan.-fin.-nor., 2008, drama) (15)
21:00 Miami Vice
(sua, 2006, actiune) (12)
23:10 Ploaie de vara
(spa.-engl., 2006, dr. romantic.)
01:05 Orasul sperantei
(sua, 1991, drama) (AP)
03:15 Cursa de noapte
(it., 2007, com.) (12)
05:05 Melissa P.
(it.-spa.-sua, 2005, drama) (AP)

HBO

06:00 Henry Poole
(sua, 2008, com.) (12)
07:45 Nunti, muzici si casete video
(rom., 2008, f. doc.) (12)
08:45 P.S. I Love You
(sua, 2007, com.) (12)
10:50 Omul de serviciu
(sua, 2008, com.) (12)
12:15 Jiltul sirenei
(sua-can., 2006, dr. romantic.) (12)
13:45 Insula din vis
(sua, 2008, s. avent. fant.)
15:20 Un gentleman la New York
(sua, 1988, com.) (15)
16:55 De la capat
(it., 2008, com.) (12)
18:30 Cei patru fantastici:
Ascensiunea lui Silver Surfer
20:00 Foc incrucisat
(fra., 2008, thrill. act.) (15)
21:35 Apocalipsa androizilor
(sua-can., 2006, S.F.) (15)
23:10 Steaguri pline de glorie
(sua, 2006, actiune)
01:05 Adolescenti normali
(sua, 2007, drama) (15)
01:20 Pescuit sportiv
(rom.-fra., 2007, drama) (15)
02:45 Sarutul mortii
(sua, 1995, thrill. act.) (15)
04:20 Foc incrucisat
(fra., 2008, thrill. act.) (15)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Radacini spaniole
06:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Savoare high-tech
07:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Marele Canion
08:00 Vanatorul vanat (f. s. doc.)
Delfinii
09:00 Misterele crestinatatii (f. s. doc.)
Maria Magdalena
10:00 Real? (s. doc.)
Codul lui Da Vinci
11:00 Jurnal explorator
Pradatori in pericol
12:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Trasnetul
13:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Radacini spaniole
13:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Savoare high-tech
14:00 Misterele crestinatatii (f. s. doc.)
Maria Magdalena
15:00 Real? (s. doc.)
Codul lui Da Vinci
16:00 Forta paianjenilor (f. doc.)
17:00 Vanatorul vanat (f. s. doc.)
Pradatori in Paradis
18:00 Evolutie: Ursul (f. doc.)
Evolutie: Ursul
19:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Continente in coliziune
20:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Hawaii
20:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Gust de Chile
21:00 Aventurile lui Cousteau (s. doc.)
Fantomele marii-Aventurile lui Cousteau
22:00 Rechinul viitorului (doc.)
23:00 Interpol (s. doc.)
Urmele unui ucigas
00:00 Aventurile lui Cousteau (s. doc.)
Fantomele marii
01:00 Rechinul viitorului (doc.)
02:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Hawaii
02:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Gust de Chile
03:00 Aventurile lui Cousteau (s. doc.)
Fantomele marii
04:00 Rechinul viitorului (doc.)
05:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Continente in coliziune

ProCinema

06:00 Apropo TV (divertisment)
07:45 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 10) (reluare)
08:15 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 17)
08:45 Cine este seful? (AP) (reluare)
Comedie, Rusia, 2006
09:15 Cine este seful? (AP) (reluare)
Comedie, Rusia, 2006
09:45 Dadaca (reluare)
(sua, 1993, s. com., episodul 10)(AP)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 11)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 18)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:30 Teleshopping (recl.)
12:45 Teo (reluare)
Talkshow cu Teo Trandafir
13:45 Teleshopping (recl.)
14:15 Contact
(sua, 1997, thrill.) (AP) (reluare)
17:00 Aloha, Scooby-Doo!
(sua, 2005, f. doc.)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 11) (AP)
19:00 Serii fara limite: Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 41) (AP)
19:30 Serii fara limite: Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 42) (AP)
20:00 Serii fara limite: E-Ring
(sua, 2005, f.s. de act., episodul 17) (12)
21:00 Comedia in esenta tare: Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 10) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 11) (AP)
22:00 Filmul de 10: Minciuna si tradare
(sua, 2005, thrill.) (15)
00:00 Fetele de la Starbucks (18)
Erotic, SUA, 2003
01:00 Minciuna si tradare (reluare)
(sua, 2005, thrill.) (15)
02:30 Fetele de la Starbucks(18)(reluare)
Erotic, SUA, 2003
03:15 E-Ring (reluare)
(sua, 2005, f.s. de act., episodul 17) (12)
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:30 Apropo TV (divertisment)

Eurosport

09:30
09:35 Atletism: Berlin fotofinis
(reluare)
10:00 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (reluare)
11:00 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (live)
16:45 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (reluare)
18:00
18:45 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
19:00 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (live)
22:30 Atletism: Berlin fotofinis
(live)
23:00 Tenis: Circuitul feminin
WTA - Turneul de la Toronto, Canada
23:45 Tenis: Circuitul feminin
WTA - Turneul de la Toronto, Canada
00:45 Fotbal: Eurogoluri in weekend
(reluare)
01:00 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (reluare)
02:00 Atletism: Berlin fotofinis
(reluare)
02:30


ELVIS