Digi TV Film: Program TV: 21-08-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


08:00 The unborn
09:31 Frost Nixon
11:30 The tale of Despereaux
13:00 Out of Africa
16:00 Changeling
18:31 The unborn
20:00 Frost Nixon
22:00 The tale of Despereaux
23:30 Far and away
02:00 Bird on a whire
04:00 Changeling

Digi Film 2

07:00 Shout
08:30 Fear and loathing in Las Vegas
10:30 Changeling
13:00 The unborn
14:30 Frost Nixon
16:30 The tale of Despereaux
18:00 The last samurai
20:31 Changeling
23:00 The unborn
00:30 Frost Nixon
02:30 The tale of Despereaux
04:00 Out of Africa

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 7)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.)
09:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 14)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 22/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 11) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 15)
13:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., episodul 13)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 13) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 14) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 7)
16:55 Zoom
17:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 15)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 16)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 15) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16) (12)
20:55 Zoom
21:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., episodul 13)
22:00 Nu numai sex
(sua, 1998, com.) (15)
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.)
01:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 10) (12)
02:00 Nu numai sex
(sua, 1998, com.) (15)
03:40 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 10) (12)
05:20 Promo

Cinemax

07:00 Prietenul prietenei mele
(fra., 1987, com. rom.) (AP)
08:40 Momente vesnice
(dan.-fin.-nor., 2008, drama) (15)
10:45 Raza verde
(fra., 1986, dr. romantic.) (AP)
12:20 Presimtirea
(fra., 2006, drama) (AP)
14:05 53 de zile de iarna
(spa., 2006, drama) (12)
15:30 Interpreta
(elv.-rus., 2006, drama) (15)
17:05 Prietenul prietenei mele
(fra., 1987, com. rom.) (AP)
18:45 Cei doi Jake
(sua, 1990, drama) (15)
21:00 Antrenorii
(sua, 1986, drama) (AP)
23:00 O cauza arzatoare
fra.-engl.-sud afr., 2006, drama)
00:40 La colt
(sua, 2008, comedie-horror) (15)
02:15 O viata ?n puscarie
(sua, 2006, com.) (12)
03:45 Urasc filmele muzicale
(sua, 2007, f. de scurt m.) (AP)
04:15 Cei doi Jake
(sua, 1990, drama) (15)

HBO

06:00 Insula din vis
(sua, 2008, s. avent. fant.)
07:35 Un gentleman la New York
(sua, 1988, com.) (15)
09:10 De la capat
(it., 2008, com.)
10:45 Cei patru fantastici:
Ascensiunea lui Silver Surfer
12:15 Hannah Montana & Miley Cyrus:
Best of Both Worlds
13:30 La 25 de ani ma sinucid
(sua, 2005, com. rom.) (15)
15:00 Podul catre Terabithia
(sua, 2007, f. avent.fam.)
16:35 Soldatul din Lumea Nou
(fra., 2008, drama) (AP)
18:10 Supercaine
(sua, 2007, avent.)
19:30 Cinema, cinema, cinema
(s. doc.)
20:00 United States of Tara
(sua, 2009, s, episodul 7)
20:30 United States of Tara
(sua, 2009, s, episodul 8)
21:00 United States of Tara
(sua, 2009, s, episodul 9)
21:40 Australia
(rom., 2009, f. doc.)
22:50 Mici copii
(sua, 2006, dr. romantic.) (15)
01:05 Adolescenti normali
(sua, 2007, drama) (15)
02:40 Gorila
(it., 2006, com.) (15)
04:20 Placinta americana 3 - Nunta

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Hawaii
06:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Gust de Chile
07:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Atacul rechinilor
08:00 Vanatorul vanat (f. s. doc.)
Pradatori in Paradis
09:00 Aventurile lui Cousteau (s. doc.)
Fantomele marii
10:00 Rechinul viitorului (doc.)
11:00 Panda uriasi
Muntii pierduti din Qinling (jap., f. doc.)
12:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Continente in coliziune
13:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Hawaii
13:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Gust de Chile
14:00 Aventurile lui Cousteau (s. doc.)
Fantomele marii
15:00 Rechinul viitorului (doc.)
16:00 Paradisul serpilor
17:00 Vanatorul vanat (f. s. doc.)
Inamicul negru
18:00 Undeva in China (f. s. doc.)
Orasul de gheata-Undeva in China
19:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Atacul rechinilor
20:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Drumul condimentelor
20:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Italia
21:00 Calatorii periculoase (s. doc.)
Sani Pass
22:00 Drumul lui Iacob (s. doc.)
Aproape de sfant
22:30 Drumul lui Iacob (s. doc.)
Traversarea Pirineilor
23:00 Interpol (s. doc.)
Dublura
00:00 Calatorii periculoase (s. doc.)
Sani Pass-Calatorii periculoase
01:00 Drumul lui Iacob (s. doc.)
Aproape de sfant
01:30 Drumul lui Iacob (s. doc.)
Traversarea Pirineilor
02:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Drumul condimentelor
02:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Italia
03:00 Calatorii periculoase (s. doc.)
Sani Pass
04:00 Drumul lui Iacob (s. doc.)
Aproape de sfant
04:30 Drumul lui Iacob (s. doc.)
Traversarea Pirineilor
05:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Atacul rechinilor

ProCinema

07:45 Batman (reluare)
(sua, 2004, s. anim., episodul 11)
08:15 Captain Planet(reluare)
(sua, 1990, s. anim., episodul 18)
08:45 Dadaca(reluare)
(sua, 1993, s. com., episodul 11) (AP)
09:15 Anturaj (reluare)
(sua, 2004, s, episodul 10) (AP)
09:45 Anturaj (reluare)
(sua, 2004, s, episodul 11) (AP)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 12)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 19)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:30 Teo (reluare)
Talkshow cu Teo Trandafir
13:30 Teleshopping (recl.)
13:45 Sotul si sotia(reluare)
(sua, 1995, s. com., episodul 41) (AP)
14:15 Teleshopping (recl.)
14:45 Aloha, Scooby-Doo!
(sua, 2005, f. doc.)(reluare)
16:15 Megastar
( aus.,2003, episodul 9 -Robert Downey Jr.
16:45 Printesa si bobul de mazare
(sua-ung., 2002, f. doc.)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 12) (AP)
19:00 Serii fara limite: Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 43) (AP)
19:30 Serii fara limite: Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 44) (AP)
20:00 E-Ring
(sua, 2005, f.s. de act., episodul 18) (12)
21:00 Comedia in esenta tare: Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 12) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 13) (AP)
22:00 Filmul de 10:Hartuire sexuala
(sua, 1994, thrill.) (15)
00:30 Fetele de la Playboy TV
(sua, 2006, f. doc.) (18)
01:30 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 9) (15)
02:15 Elisabeta I Prima parte
(sua-engl., 2005, dr. ist.) (15)
04:00 Fetele de la Playboy TV
(sua, 2006, f. doc.) (18) (reluare)
04:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)

Eurosport

09:30
09:35 Atletism: Berlin fotofinis
(reluare)
10:00 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (live)
14:00 Tenis: Circuitul feminin
WTA - Turneul de la Toronto, Canada
15:30 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (reluare)
17:30
17:45 Fotbal: Eurogoluri in weekend
18:00 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (live)
22:30 Atletism: Berlin fotofinis
live
23:00 Tenis: Circuitul
feminin WTA - Turneul de la Toronto, Canada
23:45 Tenis: Circuitul feminin
WTA - Turneul de la Toronto, Canada
00:00 Raliuri:
International Rally Challenge (live)
00:45 Fotbal: Eurogoluri in weekend
reluare
01:00 Ciclism: Turul Irlandei
ziua intai
01:30 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (reluare)
02:30


ELVIS