Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 41

Thread: Γιατι κοβονται και ποιος τα κοβει;;;

Γιατι κοβονται και ποιος τα κοβει;;;

Αγαπητοι φιλοι αυτου του φορουμ,

Αν μπορει καποιος ας δωσει μια απαντηση

Ποιοι ειναι αυτοι που σταματουν καθε φορα το νιαουρισμα των γατιων;;;

Ειναι της ακατανομαστης η παιζωνται αλλα συμφεροντα διαφορων εμπορων που προμηθευουν τα γατακια;;;;;;;;;;;;;;

Φιλικα
    Αποστολος

Junior Member
    Uploads
    0

Re: Γιατι κοβονται και ποιος τα κοβει;;;

ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΓΝΩΣΤΗΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΜΕ ΟΡΙΣΜΕΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΑΝ demo soy aresei ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ? ΔΕΣ ΤΟ ΚΑΙ ΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥΔΩΣΩ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΚΑΛΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ. ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ. ΕΜΕΙΣ ΚΡΕΜΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΑ demo ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΕΞΑΜΗΝΟ Η' ΤΟ ΧΡΟΝΟ.ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ.

Quote Originally Posted by nikaramo View Post
    ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΓΝΩΣΤΗΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΜΕ ΟΡΙΣΜΕΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΑΝ demo soy aresei ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ? ΔΕΣ ΤΟ ΚΑΙ ΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥΔΩΣΩ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΚΑΛΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ. ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ. ΕΜΕΙΣ ΚΡΕΜΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΑ demo ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΕΞΑΜΗΝΟ Η' ΤΟ ΧΡΟΝΟ.ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ.

Κατι τετοιο αρχιζω και εγω να πυστευω!!!

Senior Member iliastsi's Avatar
    Uploads
    0

ego ksero pos olo afto to kanei i akatanomasti

Quote Originally Posted by megalos1974 View Post
    Κατι τετοιο αρχιζω και εγω να πυστευω!!!
    Kata tin dimiourgeia enos filetou mporeis na kathoriseis hmerominia lixeis. Aftoi pou ta kanoun vazoun tin hmerominia lixis.

Senior Member iliastsi's Avatar
    Uploads
    0

Quote Originally Posted by specoms View Post
    Kata tin dimiourgeia enos filetou mporeis na kathoriseis hmerominia lixeis. Aftoi pou ta kanoun vazoun tin hmerominia lixis.
    alitheia re paidia ta arxeiakia pos ta dimiourgoune?den ginete na ksefitronoun apo to pouthena

Quote Originally Posted by specoms View Post
    kata tin dimiourgeia enos filetou mporeis na kathoriseis hmerominia lixeis. Aftoi pou ta kanoun vazoun tin hmerominia lixis.
    καπου το εχω διαβασει και εγω αυτο!!!

Μεχρι τωρα δεν ειχα χρονο να το ψαξω αλλα συντομα θα ασχοληθω...

Μπορει σε αυτο το φορουμ να ειμαι νεος αλλα αλλου ομως ειμαι πολυ παλιος και πυστευω οτι καποιος θα με βοηθησει να βρω ακρη

Μεχρι τωρα οτι εχω αναζητησει στο διαδυκτιο εχω βρει τα παντα δεν ειμαι και ασχετος ετσι και πανω στα γατακια...

Φιλικα
    Αποστολος

Senior Member
    Uploads
    0

Re: ;;;

Hrthe to telos, parte to xampari!
    Poulithikan polles, ta piran xontra, mexri kai i nova tha ta pire apo kei, ...alla ipologise na ta ksanaparei kai kanonika, apo aurio tha energopoiei sindromes oli mera!

p.s. krima se auton poy pernousa piato simera, an teleiona misi ora pio noris tha prolavene na dei kai na xarei gia ligo, tora emeine me to gati sto xeri
    krima sto filo mou ton ari, agorase 2 programmer xthes, kai simera den iparxoun arxeia
    ...kai krima se olous mas pou pistepsame oti to tzampa tha itan gia poli, toulaxiston gia fetos!

Vangelis Larisa!

Junior Member
    Uploads
    0

KALISPERA SE OLOUS egw phsteyw oti tha bgalh kapoios arxeio.den mpwrei tha thelh k ton xrono tou.den nomizw na eirthe to telos.

re pedes exw oli tin kali dia8esi kai olo ton xrono katexw ta vasika (nomizw) kai arketes gnwseis se proggraming kapios na mou dwsei mia arxi kai an ta kataferw 8a anevazw egw arxeia opios exei otidipote as stilei pm estw kai kommati kommati 8a ta syndesw ...
    Na voi8isw 8elw ok...me tin ofeleia na vlepw kai gw exw vare8ei na psaxnw ka8e fora as vgaloume ta dika mas...
    Thanks se opio voi8isei1!!!

Page 1 of 5 123 ... LastLast