Digi TV Film: Program TV: 22-08-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


06:30 The unborn
08:00 Frost Nixon
10:00 The tale of Despereaux
11:30 Troy
14:30 Changeling
17:00 The unborn
18:30 Frost Nixon
20:31 The tale of Despereaux
22:01 Fear and loathing in Las Vegas
00:00 The last samurai
02:30 Changeling
05:00 The unborn

Digi Film 2

07:00 Something is gotta give
09:30 Changeling
12:00 The unborn
13:30 Frost Nixon
15:31 The tale of Despereaux
17:00 The border
19:00 Changeling
21:30 The unborn
23:00 Unforgiven
01:30 Frost Nixon
03:31 The tale of Despereaux
05:00 Far and away

AXN

07:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 10)
07:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 11)
08:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 12)
08:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 13)
09:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 9)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 10) (AP)
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 16) (AP)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 13) (AP)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 14)
15:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 8) (12)
16:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 9) (12)
17:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality)
18:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 11)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 16) (AP)
21:00 CSI: New York
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 24)
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 21)
23:00 Return to the Blue
(sua, 1991, f. rom. avent.)
01:00 CSI: New York
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 24)
02:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 11)
03:35 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 16) (AP)
05:20 Promo

Cinemax

06:30 Cafeneaua vedetelor
Festivalul de film de la Karlovy Vary
07:00 Kamataki
(can.-jap., 2005, drama) (15)
08:55 Arthur
(sua, 1981, com. rom.) (AP)
10:30 Casatorie dorita
(fra., 1982, com. rom.) (AP)
12:05 O inima simpla
(fra., 2008, drama) (15)
13:45 Credinta gresita
(belg.-fra., 2006, com.) (AP)
15:10 Ultima noapte
(spa., 2007, f. de scurt m.) (AP)
15:30 Competitia
(sua, 1980, dr. romantic.) (AP)
17:35 Oleanna
(engl.-sua, 1994, drama)
19:05 Kamataki
(can.-jap., 2005, drama) (15)
21:00 Despartiti, dar impreuna
(sua, 2006, com. rom.)
23:00 Expresul de la miezul noptii
(engl.-sua, 1978, drama)
01:00 Lectii private
(belg.-fra., 2008, drama) (AP)
02:45 Dragonul rosu
(sua-ger., 2002, thrill.) (15)
04:50 Modernistii
(sua, 1988, drama) (12)

HBO

06:00 Stratagema
(engl.-can.-sua, 2007, com.) (15)
07:35 Micutul Dodo
(ger., 2008, f. doc.)
08:55 Cum sa mananci viermi prajiti
(sua, 2006, com.) (12)
10:20 Wall-E
(sua, 2008, f. doc.)
12:00 Titanic
(sua, 1997, dr. romantic.) (12)
15:10 Ducesa
(engl.-fra.-it., 2008, dr. ist.)
17:00 Imperiul magic al domnului Magorium
18:35 Cu totii la surf!
(sua, 2007, f. doc.)
20:00 Doi trubaduri la New York
(sua, 2007, s, episodul 9) (12) - Jaful
20:30 Little Britain USA
(engl.-sua, 2008, s. com., episodul 6)
21:00 In cautarea Amandei
(sua, 2008, com.) (15)
22:35 Invazia
(sua, 2007, thrill.)
00:15 Route 30
(sua, 2008, com.)
01:40 Femeile din umbra
(fra., 2008, dr. ist.) (15)
03:35 Diamantul sangeriu
(sua-ger., 2006, avent.) (15)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Drumul condimentelor
06:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Italia
07:00 Megastructuri (2004, s. doc.)
Canalul Panama
08:00 Alcatraz
Alcatraz in lumea ursilor polari (doc. nat.)
09:00 Omul-urs (doc.)
10:00 Planeta carnivorelor (s. doc.)
Ursul polar
11:00 Planeta carnivorelor (s. doc.)
Regele-urs
12:00 Secretele longevitatii
13:00 Puiul de mamut
Puiul de mamut: inghetat in timp (f. doc.)
14:00 Ucigasii de serpi
Bursucii din Kalahari (doc.)
15:00 Super Croc (doc.)
16:00 Megastructuri (2004, s. doc.)
Hawaii Superferry
17:00 Cel mai mare vas de croaziera
Cel mai mare vas de croaziera (f. doc.)
18:00 Printul piratilor (f. doc.)
19:00 Epava dinastiei Tang (f. doc.)
20:00 Calatorii periculoase (s. doc.)
Pe drumuri de gheata
21:00 Enigmele Bibliei (f. s. doc.)
Cartea Revelatiei
22:00 Enigmele Bibliei (f. s. doc.)
Pergamentele de la Marea Moarta
23:00 Procesul francmasonilor (f. doc.)
00:00 Real? (s. doc.)
Somnambuli criminali
01:00 Real? (s. doc.) - Chupacabra
02:00 Real? (s. doc.) - Stigmata
03:00 Procesul francmasonilor (f. doc.)
04:00 Real? (s. doc.) - Naluci
05:00 Real? (s. doc.)
Somnambuli criminali

ProCinema

07:45 Pro Motor (2007, emis. sport)
Emisiune auto(reluare)
08:30 Teleshopping (recl.)
09:00 Captain Planet(reluare)
(sua, 1990, s. anim., episodul 19)
09:30 Megastar(reluare)
(aus.,2003, episodul 9)Robert Downey Jr.
10:00 Dadaca(reluare)
(sua, 1993, s. com., episodul 12) (AP)
10:30 Sotul si sotia(reluare)
(sua, 1995, s. com., episodul 43)
11:00 Sotul si sotia(reluare)
(sua, 1995, s. com., episodul 4)
11:30 Descopera Romania
12:00 Bau, Bau
Greseli din lumea filmului
12:15 Entertainment News
incep Stirile PRO CINEMA
13:15 Spectacol de circ
Festivalul International de circ de la Verona
14:30 Anturaj (reluare)
(sua, 2004, s, episodul 12) (AP)
15:00 Anturaj (reluare)
(sua, 2004, s, episodul 13) (AP)
15:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 32)
16:00 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 19) (AP)
17:00 Saltimbancii
(rom.-sov., 1981, drama) (AP)
19:00 Kung Fu: Legenda continua
(sua-can., 1992, s, episodul 19) (12)
20:00 Cu un pas inainte
(rom., s, episodul 8) (AP)
21:00 Comedia in esenta tare
Anturaj (sua, 2004, s, episodul 14) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare
Aceeasi Christine, alte aventuri
22:00 Pericol in Harlem
(sua, 1991, actiune) (15)
00:00 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 4) (12)
01:00 Cu un pas inainte(reluare)
(rom., s, episodul 8) (AP)
02:00 Pericol in Harlem(reluare)
(sua, 1991, actiune) (15)
03:30 Cobra 11 in alerta(reluare)
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 4) (12)
04:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)

Eurosport

09:30 Atletism: Berlin fotofinis
reluare
10:00 Formula 1: Fabrica
reluare
10:30 Tenis: Circuitul feminin
WTA - Turneul de la Toronto, Canada
11:30 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (reluare)
12:45 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (live)
15:00 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (reluare)
17:15 Calarie: Circuitul Campionilor
Global Valkensvaard in Olanda (live)
18:45 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (live)
22:00 Atletism: Berlin fotofinis
(live)
22:30 Tenis: Circuitul feminin
WTA - Turneul de la Toronto, Canada (live)
00:00 Raliuri:
International Rally Challenge (live)
00:30 Formula 1: Fabrica
reluare
01:00 Ciclism: Turul Irlandei
ziua a doua
01:30 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (reluare)
02:30 Atletism: Berlin fotofinis
reluare
03:00


ELVIS