Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Recomandati un receiver cu 500 de RON disponibili???

Lightbulb Recomandati un receiver cu 500 de RON disponibili???

Salut iubitorilor de sat...

Va adresez o intrebare, la care astept multe raspunsuri, insa si argumente sa sustina aceste raspunsuri.
    Iata intrebarea:

- Ce receiver sa-mi iau cu 500 de RON max? De ce?

Cred ca este o intrebare care se afla pe buzele multor incepatori in ale satelitilor si decodarilor. Sper sa ii ajutam cumva cu rapsunsurile din partea voastra!!!

Senior Member genugeo85's Avatar
    Uploads
    1

Re: Recomandati un receiver cu 500 de RON disponibili???

Ia vezi pe-aici

RO-minatress Trinity's Avatar
    Uploads
    443

Quote Originally Posted by genugeo85 View Post
    Ia vezi pe-aici

... oferta si cu sharing 14 zile gratis, numai baieti de baieti in bransa- super meserie fratilor !!!

Senior Member genugeo85's Avatar
    Uploads
    1

Da, ma cam tenta si pe mine o asemenea varianta... N-am apucat sa vorbesc cu "baietii", sa vad exact conditiile, dar banuiesc ca se poate prelungi perioada, contra ceva "malai" in plus. Mai este unul care, la 499 lei, cica ar oferi 1 an linie... Oricum, trebuie discutate din capul locului conditiile, pentru a nu avea surprize induse de "neintelegeri"...

New Member
    Uploads
    0

Exclamation Re: Recomandati un receiver cu 500 de RON disponibili???

RUSINE-RUSINE-RUSINE-RUSINE-RUSINE Cunoscatorilor

Peturile is OK pe Ocazii....,da sa faceti piata cu cardsharing..e mare nesimtire,
    poate ca unii din nestiinta platesc ceea ce voi cunoscatorii primiti gratis.

Ba fratilor,cumparati dupa ocazii-aveti pret bun,luati de la magazin e ceva mai mult-insa garantia e asigurata 1-2 ani la aparat.
    Nu va bazati pe 10-20-30 zile de sharing incluse in pret sau nu-s ce promotii platite pe un an.
    Sharing vi-l obtineti singuri,trebuie doar sa intrebati si sa cautati informatii unde trebuie.
    Eu personal vad cam tot ce se poate decoda din Europa si Asia fara sa platesc altceva in afara de abonamentele mele.
    Si am 150 linii de share pentru care nu platesc nimik.Trebuie doar sa acordati putin timp la asta.

Rusine inca odata profitorilor de necunostinta acestor doritori de vise Tv-Satelit

NU platiti pentru share!!!

corect johnny29!!
    deci sa ma scuzati ..dar cine da bani pe sharing..ori e fraier ,ori are prea multi bani
    #############################
    Sharingul e gratis!!

PS:la elstar gasesti optibox 550s cu 340 ron,2 ani garantie..si face acelasi lucru ca si dreamul acela,sau alte dreamuri..
    si ca fapt divers..Dm500 nu se mai fabrica de peste 2 ani..tot ce e pe piata..sant clone dream

Arrow Re: Recomandati un receiver cu 500 de RON disponibili???

Ptr. Jonny - ce zici daca ma ajuti si pe mine cu unele info despre liniile tale. Sunt disponibil pe privat sau pe sorinu35mys. TKS!

Nu cred ca o sa iti dea cineva informati despre linile lui..cu cine face el share
    ..eventual poti incerca un schimb de linie

Ok...asa e... CE spuneti daca ma ajuta cineva sa incropesc si eu linie de share. Per ex. ce fac... totul cu inceputul... imi i-au abonament la focus (imi trebuie oare si receiverul lor Kaon? sau doar un smart card?) cum fac share-ul dupa ce am achizitionat asta. TKS

New Member
    Uploads
    0

Thumbs up Re: Recomandati un receiver cu 500 de RON disponibili???

Quote Originally Posted by sorinu35mys View Post
    Ok...asa e... CE spuneti daca ma ajuta cineva sa incropesc si eu linie de share. Per ex. ce fac... totul cu inceputul... imi i-au abonament la focus (imi trebuie oare si receiverul lor Kaon? sau doar un smart card?) cum fac share-ul dupa ce am achizitionat asta. TKS
    Nu-i obligatoriu sa faci abonament sa intri in sharing,insa este doar o chestie de fair-play si de bun simt.Faptul ca se pot viziona in share o multimede pachete europene ar fi bine sa fie tratata ca experiment-desi unii fac o afacere din asta.
    Sorinu35mis,ai accesptul meu;)
    Lucruri legate de share sau explicat si inca se explica clar pe multe forumuri de sateliti,imortant este sa selectezi informatia potrivita si corecta.
    Bafta

Page 1 of 2 12 LastLast