Digi TV Film: Program TV: 23-08-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


06:31 Frost Nixon
08:30 The tale of Despereaux
10:00 Unforgiven
12:30 Changeling
15:00 The unborn
16:30 Frost Nixon
18:30 The tale of Despereaux
20:00 Shout
21:30 Something is gotta give
00:00 Changeling
02:30 The unborn
04:00 Frost Nixon

Digi Film 2

07:30 Changeling
10:00 The unborn
11:30 Frost Nixon
13:30 The tale of Despereaux
15:00 Bird on a whire
17:00 Changeling
19:30 The unborn
21:00 Troy
00:00 The tale of Despereaux
01:30 Unforgiven
04:00 Changeling

AXN

07:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 14)
07:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 15)
08:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 16)
08:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 17)
09:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 11)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 12) (AP)
11:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 11)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 15)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 16) (AP)
14:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 10) (12)
15:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 11) (12)
16:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 12) (12)
17:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 6)
18:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 11)
19:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 12)
20:00 Barbatii �n negru 2
(sua, 2002, act. com.) (AP)
21:45 Frica
(sua-can., 2008, s. horror) (16)
22:45 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 4)
23:45 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 23)
01:15 Barbatii in negru 2
(sua, 2002, act. com.) (AP)
03:00 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 4)
03:50 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 23)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Vacanta
(sua, 2006, com. rom.) (12)
09:15 Pentru Roseanna
(sua, 1997, com.) (AP)
10:50 Ultimul vals
(sua, 1978, f. doc.) (AP)
12:45 Novicele
(sua, 2006, drama)
14:15 De azi pe maine
(fra., 2006, com.) (AP)
15:45 O poveste americana
(sua, 2009, drama) (12)
17:15 Intarziati la cina
(sua, 1991, f. SF) (12)
18:45 Vacanta
(sua, 2006, com. rom.) (12)
21:00 Vivere
(ger.-hol., 2007, dr. romantic.) (12)
22:45 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 8) (15)
23:35 Transfer de captivi
(sua-sud afr., 2007, drama) (12)
01:35 Cum sa scapi de ceilalti
(dan., 2007, com.)
03:15 Timecode
(sua, 2000, drama)
04:50 Canibal! The Musical!
(sua, 1996, com. muz.) (15)

HBO

06:00 Vedetele mele
(fra., 2008) (12)
07:30 Pe platourile de filmare
08:00 Cainele cu diamante
(sua, 2008, com.)
09:45 Ultimele dorinte
(sua, 2007, drama) (12)
11:25 Fosta mea super gagica
(sua, 2006, com.) (12)
13:00 Numarul 2
(nz., 2006, com.)
14:35 In rand cu lumea
(fra., 2008, com.) (12)
16:10 Regasirea
(sua, 2005, drama)
18:00 Permis de casatorie
(sua, 2007, com. rom.) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 Aurul nebunilor
(sua, 2008, f. rom. avent.)
21:50 United States of Tara
(sua, 2009, s, episodul 7)
22:22 United States of Tara
(sua, 2009, s, episodul 8) (15)
22:50 United States of Tara
(sua, 2009, s, episodul 9) (15)
23:25 Misterele Berlinului
(sua, 2006, thrill., a-n) (15)
01:10 Dupa 28 de saptamani
(engl., 2007, horror)
02:50 Maradona
(spa.-fra., 2008, f. doc.) (12)
04:25 Vantul groazei
(engl.-sua, 2007, horror) (15)

National Geographic

06:00 Real? (s. doc.)
Primitivul din Sumatra
07:00 Real? (s. doc.) - Ultimul preistoric
08:00 Stonehenge (f. doc.)
09:00 Real? (s. doc.) - Atlantida
10:00 Real? (s. doc.)
Efectul Nostradamus
11:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Loch Ness
12:00 Enigmele Bibliei (f. s. doc.)
Pergamentele de la Marea Moarta
16:00 Misterele crestinatatii (f. s. doc.)
Maria Magdalena
17:00 Misterele crestinatatii (f. s. doc.)
Templierii
18:00 Misterele crestinatatii (f. s. doc.)
Mormantul lui Iisus
19:00 Misterele crestinatatii (f. s. doc.)
Pilat din Pont
20:00 Dezastre in aer (f. s. doc.)
Pericol ascuns
21:00 Arcul japonez
22:00 Sabia samuraiului (f. doc.)
Sabia samuraiului
23:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Marile Lacuri
00:00 Arcul japonez
01:00 Sabia samuraiului (f. doc.)
02:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Marile Lacuri
03:00 Enigmele Bibliei (f. s. doc.)
Pergamentele de la Marea Moarta
04:00 Arcul japonez
(doc.)
05:00 Sabia samuraiului
(f. doc.)

ProCinema

06:45 Kung Fu: Legenda continua
(sua-can., 1992, s, episodul 19)
07:30 Icstrim TiVi (actiune-reality)
08:00 Tom si Jerry: Aventuri buclucase
(sua, 2006, s. anim., episodul 13)
08:30 Teleshopping (recl.)
09:00 Pro Motor (2007, emis. sport)
Emisiune auto
09:45 Hollywood Buzz
Episodul 21
10:15 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
10:30 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 19) (AP)
11:30 Anturaj (reluare)
(sua, 2004, s, episodul 14) (AP)
12:00 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 1) (AP)
12:30 Spectacol de circ
Festivalul International de Circ de la Verona
13:30 Saltimbancii(reluare)
(rom.-sov., 1981, drama) (AP)
15:30 Lumea PRO CINEMA
16:00 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 20) (AP)
17:00 Nunta cu cantec
(sua, 1998, com.) (AP)
19:00 Kung Fu: Legenda continua
(sua-can., 1992, s, episodul 20) (12)
20:00 Cu un pas inainte
(rom., s, episodul 9) (AP)
21:00 Triunghiul mortii
(rom., 1999) (AP)Partea a doua
22:45 Salem's Lot: Taramul vampirilor
(sua, 2004, horror) (15)Prima parte
00:30 Salem s Lot:Taramul vampirilor
(sua, 2004, horror)(15)Partea a doua
02:15 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, episodul 10) (15)
03:00 Salem s Lot: Taramul vampirilor
(sua, 2004, horror) (15) (reluare)
04:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:00 Apropo TV
(divertisment)

Eurosport

09:30 Tenis: Circuitul feminin
WTA - Turneul de la Toronto, Canada
10:30 Formula 1: Fabrica
(reluare)
11:00 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (reluare)
12:15 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (live)
14:45 Fotbal:
Ucraina - Olanda (live)
16:45 Raliuri:
International Rally Challenge (live)
17:15 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (live)
19:30 Fotbal:
Finlanda - Danemarca (live) Faza grupelor
21:30 Atletism: Berlin fotofinis
(live)
22:30 Tenis: Circuitul feminin
WTA - Turneul de la Toronto, Canada
23:45 Sporturi cu motor:
Weekendul sporturilor cu motor
00:00 Curse de masini:
Circuitul de anduranta Le Mans N�rburgring
00:30 Curse de masini:
Super Cupa Porsche Valencia in Spania
01:00 Ciclism: Turul Irlandei
ziua a treia
01:30 Atletism: Berlin fotofinis
(reluare)
02:30


ELVIS