Digi TV Film: Program TV: 24-08-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


Digi Film 1
06:00 The tale of Despereaux
07:30 Out of Africa
10:30 Changeling
13:00 The unborn
14:30 Frost Nixon
16:30 The tale of Despereaux
18:00 Far and away
20:30 The border
22:30 Bird on a whire
00:30 Troy
03:31 Fear and loathing in Las Vegas
05:30 Changeling

Digi Film 2

06:30 The unborn
08:01 Frost Nixon
10:00 The tale of Despereaux
11:30 Shout
13:00 Something is gotta give
15:30 Changeling
18:00 The unborn
19:30 Fear and loathing in Las Vegas
21:30 Frost Nixon
23:30 The last samurai
02:00 Out of Africa
05:00 Frost Nixon

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 8)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.)
09:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 15) (AP)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 23/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 12) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 16) (AP)
13:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., episodul 14) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 15) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 8)
16:55 Zoom
17:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 16) (AP)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 17) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
20:55 Zoom
21:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., episodul 14) (12)
22:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 2) (AP)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 21)
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 11) (12)
02:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 2)
02:50 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 16) (AP)
03:35 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 11) (12)
04:25 Promo

Cinemax

06:30 Cafeaneaua vedetelor
Brett Ratner
07:00 O poveste americana
(sua, 2009, drama) (12)
08:30 Ceva nou
(sua, 2006, com.) (12)
10:10 Cafeneaua vedetelor
Rin Meyer , J. Drake , J. King
10:35 De azi pe maine
(fra., 2006, com.) (AP)
12:05 Momente vesnice
(dan.-fin.-nor., 2008, drama) (15)
14:15 Intalnire cu Joe Black
(sua, 1998, dr. romantic.) (AP)
17:10 Ceva nou
(sua, 2006, com.) (12)
18:50 La asfintit
(sua, 1996, drama) (12)
21:00 Inotand spre Cambodgia
(sua, 1987, drama) (AP)
22:25 Copiii tatalui
(engl.-sua, 2006, S.F.) (15)
00:20 Rebelul
(viet., 2006, actiune) (AP)
02:05 Gabriel
( aus., 2007, actiune) (12)
03:55 Adevarul de pe campul de lupta
(sua, 2006, f. doc.) (12)
05:15 Animalul
(fra.-por.-engl., 2005, thrill.) (15)

HBO

06:00 Numarul 2
(nz., 2006, com.) (12)
07:35 In rand cu lumea
(fra., 2008, com.) (12)
09:05 Regasirea
(sua, 2005, drama) (AP)
10:55 Permis de casatorie
(sua, 2007, com. rom.) (12)
12:30 Nunti, muzici si casete video
(rom., 2008, f. doc.) (12)
13:30 Abisul
(sua, 1989, s. avent. fant.) (12)
15:50 Comoara Nationala 2:
Cartea secretelor
17:55 Flicka
(sua-engl., 2006, avent.) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Tantalai in salbaticie
(sua, 2008, com.) (15)
21:25 Doi trubaduri la New York
(sua, 2007, s, episodul 9) (12)
21:55 Little Britain USA
(engl.-sua, 2008, s. com., episodul 6)(15)
22:25 Scrisori din Iwo Jima
(sua, 2006, dr. razb.) (15)
00:45 Motelul groazei
(sua, 2007, horror) (15)
02:10 Pescuit sportiv
(rom.-fra., 2007, drama) (15)
03:35 Tantalai in salbaticie
(sua, 2008, com.) (15)
05:00 Doi trubaduri la New York
(sua, 2007, s, episodul 9) (12)
05:30 Little Britain USA
(engl.-sua, 2008, s. com., episodul 6)(15)

National Geographic

06:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Mormantul lui Iisus
07:00 Aventurile lui Cousteau
(s. doc.) - Fantomele marii
08:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Inamicul negru
09:00 Arcul japonez
(doc.)
10:00 Sabia samuraiului
(f. doc.)
11:00 Ascunzis pentru rechini
(f. doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Atacul rechinilor
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Drumul condimentelor
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Italia
14:00 Arcul japonez
(doc.)
15:00 Sabia samuraiului
(f. doc.)
16:00 Ziua sacalului
(doc.)
17:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Pericol in Delta
18:00 Long Way Down
(engl., 2007, s. doc.) - Din Kenya in Rwanda
19:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Marele Canion
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Traditii
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Fast food special
21:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Viata de dupa...
22:00 Culise: Legiunea Straina
23:00 Interpol
(s. doc.) - Veriga lipsa
00:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Viata de dupa...
01:00 Culise: Legiunea Straina
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Traditii
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Fast food special
03:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Viata de dupa...
04:00 Culise: Legiunea Straina
05:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Marele Canion

ProCinema

08:00 Tom si Jerry:Aventuri buclucase
(sua, 2006, s. anim., episodul 13) (reluare)
08:30 Nunta cu cantec
(sua, 1998, com.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 13)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 20)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:30 Teo
(reluare)
13:30 Teleshopping (recl.)
13:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
14:15 Teleshopping (recl.)
14:45 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 20)(reluare)
15:45 Cine este seful? (AP)
Episodul 25
16:15 Cine este seful? (AP)
Episodul 26
16:45 Crimele din Midsomer
(engl., 1997, s. politist) (AP)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 13) (AP)
19:00 Serii fara limite:Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 45) (AP)
19:30 Serii fara limite:Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 45) (AP)
20:00 Serii fara limite:Cititorii de oase
(sua, 2005, s. politist, episodul 16) (12)
21:00 Comedia in esenta tare:
Aceeasi Christine, alte aventuri
21:30 Comedia in esenta tare:
Aceeasi Christine, alte aventuri
22:00 Filmul de 10:
New York-ul sub teroare
23:45 Calendarul sexy (18)
01:00 New York-ul sub teroare
(sua, 1996, actiune) (12) (reluare)
02:30 Calendarul sexy (18)
(reluare)
04:00 Cititorii de oase
(sua, 2005, s. politist, episodul 16)(reluare)
04:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:15 Apropo TV
(divertisment)

Eurosport

09:30 Sporturi cu motor:
Weekendul sporturilor cu motor
09:45 Atletism:
Campionatul Mondial IAAF Berlin
11:30 Fotbal:
Finlanda - Danemarca
13:15 Fotbal:
Ucraina - Olanda
15:00 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Zakopane
16:45 Fotbal:
Germania - Norvegia
19:00 Fotbal:
Eurogoluri
19:45 Fotbal:
Eurogoluri unu la unu
20:00 Fotbal:
Islanda - Franta
22:00 Omnisport:
Momentul luptei
22:05 Lupte pro:
Saptamana aceasta, la WWE
22:30 Lupte pro:
E. Eddie Guererro - R. Rey Mysterio
23:25 Omnisport:
Momentul luptei
23:30 Sporturi de contact:
Total KO
00:30 Omnisport:
WATTS
00:45 Fotbal:
Eurogoluri (reluare)
01:30 Fotbal:
Germania - Norvegia
02:30


ELVIS