Results 1 to 6 of 6

Thread: digi tv!!

 1. #1

  digi tv!!

  a mund te me ndimoni ju lutem per te pasur drit ne digi tv.kam golden intersar ts 870. kam perdorur celsin usb per te hedhur k...sw.me pak fial a ka mundsi te kem drit me kete dekoder si mund te veproi.falem....

 2. #2

  Re: digi tv!!

  Quote Originally Posted by alba-69 View Post
  a mund te me ndimoni ju lutem per te pasur drit ne digi tv.kam golden intersar ts 870. kam perdorur celsin usb per te hedhur k...sw.me pak fial a ka mundsi te kem drit me kete dekoder si mund te veproi.falem....

  G.I -870 nuk eshte se kam pasur ndonje here kete lloj aparati por besoj se eshte i barabarte me G.I -770 shtyp butonin 0 dhe aty do keshe KEY Editor
  pastaj aparati te tregon gjithe proceduren per te futur Celsa manual

 3. #3

  Re: digi tv!!

  e kam ber ate veprim po nuk ndryshon asgje te pakt sa kam kuptuar.te falenderoi per pergji....

 4. #4

  Re: digi tv!!

  Quote Originally Posted by hallowinside View Post


  G.I -870 nuk eshte se kam pasur ndonje here kete lloj aparati por besoj se eshte i barabarte me G.I -770 shtyp butonin 0 dhe aty do keshe KEY Editor
  pastaj aparati te tregon gjithe proceduren per te futur Celsa manual
  cdo gje ne rregull.faleminderit

 5. #5

  Re: digi tv!!


  me vjen mire qe e paske zgjidhur problemin

 6. #6
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: digi tv!!

  Ok atehere tema mund te mbyllet pra.

Similar Threads

 1. Info Digi tv (n*gra 3)
  By uȠiӃ ζ in forum Nagravision
  Replies: 25
  Last Post: 04-03-2010, 22:29:44
 2. 2 servers Focus sat full + digi, sky germany +digi
  By buleus in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 0
  Last Post: 06-10-2009, 10:19:25
 3. Digi Sports Plus - a new sports channel for Digi TV
  By sofien72tu in forum Daily Satellite TV News
  Replies: 0
  Last Post: 21-08-2009, 00:17:37
 4. Digi tv
  By gio22 in forum Italian / Italiano
  Replies: 8
  Last Post: 27-05-2009, 11:31:06

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •