Digi TV Film: Program TV: 25-08-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


08:00 The unborn
09:31 Frost Nixon
11:30 The tale of Despereaux
13:00 The last samurai
15:30 Changeling
18:00 The unborn
19:31 Frost Nixon
21:30 The tale of Despereaux
23:00 Unforgiven
01:30 Far and away
04:00 Changeling

Digi Film 2

07:00 The tale of Despereaux
08:30 Far and away
11:00 Changeling
13:30 The unborn
15:00 Frost Nixon
17:00 The tale of Despereaux
18:30 Shout
20:01 Changeling
22:30 The unborn
00:00 The border
02:00 Frost Nixon
04:01 The tale of Despereaux
05:31 Troy

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 9)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 16) (AP)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 24/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 13) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 17) (AP)
13:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., episodul 15) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 9)
16:55 Zoom
17:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 17) (AP)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 18) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 19) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 20) (12)
20:55 Zoom
21:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., episodul 15) (12)
22:00 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 3) (AP)
23:25 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
00:25 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 12) (12)
01:25 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 3) (AP)
02:50 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 12) (12)
04:45 Promo

Cinemax

07:00 O inima simpla
(fra., 2008, drama) (15)
08:45 La asfintit
(sua, 1996, drama) (12)
10:55 Intalnire cu Joe Black
(sua, 1998, dr. romantic.) (AP)
13:50 Presimtirea
(fra., 2006, drama) (AP)
15:35 Antrenorii
(sua, 1986, drama) (AP)
17:30 O inima simpla
(fra., 2008, drama) (15)
19:10 Despartiti, dar impreuna
(sua, 2006, com. rom.)
21:00 Asasinarea lui Jesse James
de catre lasul Robert Ford (sua, 2007)
23:35 Orasul lui Diggs
(sua, 1992, drama) (15)
01:10 Ana si Saul
(sua, 2007, polit.) (12)
02:50 Portocala mecanica
(engl., 1971, drama, col., a-n) (12)
05:05 Un exercitiu de disciplina
( aus., 1982, f. de scurt m.) (AP)
05:15 Pink Floyd: The Wall
(engl., 1982, dr. muz.) (15)

HBO

06:00 Nunti, muzici si casete video
(rom., 2008, f. doc.) (12)
07:05 Abisul
(sua, 1989, s. avent. fant.) (12)
09:25 Comoara Nationala 2:
Cartea secretelor
11:30 Flicka
(sua-engl., 2006, avent.) (12)
13:00 Doamna Doubtfire
(sua, 1993, com.) (12)
15:05 Povestea nasterii Domnului
(sua, 2006, drama)
16:45 Mincinosul mincinosilor
(sua, 1997, com.) (AP)
18:10 Diavolul se imbraca de la Prada
(sua, 2006, com.) (AP)
20:00 Salutari de la malul marii
(sua, 2007, com.) (15)
22:00 Generatia mortii
(sua, 2008, s, episodul 7) (15)
23:05 Freebird
(engl., 2008, com.) (15)
00:35 Joi (18)
Drama, Romania, 2008
01:10 Inima neinfricata
(sua, 1995, dr. ist.) (15)
04:00 Salutari de la malul marii
(sua, 2007, com.) (15)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Traditii
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Fast food special
07:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Dezghetul
08:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Pericol in Delta
09:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Prabusire in Amsterdam
10:00 Culise: Legiunea Straina
11:00 Forta paianjenilor
(f. doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Marele Canion
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Traditii
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Fast food special
14:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Prabusire in Amsterdam
15:00 Culise: Legiunea Straina
16:00 Andaluzia
(f. doc.)
17:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Moartea Omului-Urs
18:00 S.O.S.
(engl., 2007, s. doc.) - Avalanaa
19:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Pamant sub ape
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Oaxaca
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Dulciuri
21:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Angkor Wat
22:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Spargatorii de gheata
23:00 Interpol
(s. doc.) - Impuls fatal
00:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Angkor Wat
01:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Spargatorii de gheata
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Oaxaca
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Dulciuri
03:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Angkor Wat
04:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Spargatorii de gheata
05:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Pamant sub ape

ProCinema

07:45 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 13) (reluare)
08:15 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 20) (reluare)
08:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 13)(reluare)
09:15 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 2)(reluare)
09:45 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 3)(reluare)
10:00 Fetiţele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 1)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 1)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 21)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:30 Teo
(reluare)
13:30 Teleshopping (recl.)
13:45 Cine este şeful?
Episodul 25(reluare)
14:15 Teleshopping (recl.)
14:45 Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 45)(reluare)
15:15 Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 46)(reluare)
15:45 Cine este seful? (AP)
Episodul 27
16:15 Cine este seful? (AP)
Episodul 28
16:45 Spirit:Armasarul Vestului salbatic
(sua, 2002, f. doc.)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 14) (AP)
19:00 Festivalul International de
Circ de la Verona
20:00 Serii fara limite:
Disparuti fara urma
21:00 Comedia in esenta tare:
Aceeasi Christine, alte aventuri
21:30 Comedia in esenta tare:
Aceeasi Christine, alte aventuri
22:00 Filmul de 10:
Eu si Napoleon
00:00 Pamela Anderson:
Cele mai bune momente
01:00 Eu si Napoleon
(it.-spa.-fra., 2006, com. ist.)(reluare)
02:30 Pamela Anderson:
Cele mai bune momente
03:15 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, episodul 3)(reluare)
04:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:30 Apropo TV
(divertisment)

Eurosport

09:30 Atletism:
Berlin fotofinis
10:30 Fotbal:
Eurogoluri (reluare)
11:15 Fotbal:
Germania - Norvegia (reluare)
12:15 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Zakopane
14:00 Atletism:
Berlin fotofinis
15:00 Fotbal:
Eurogoluri (reluare)
15:45 Fotbal:
Germania - Norvegia (reluare)
17:15 Fotbal:
Egiptul intampina lumea
17:30 Fotbal:
Anglia - Italia (live)
19:30 Fotbal:
Eurogoluri pe scurt
19:45 Fotbal:
Suedia - Rusia (live)
22:00 Box:
M. Quintero- T. Harris
23:30 Raliuri
International Rally Challenge
00:00 Curse de masini:
Circuitul de anduranta
00:30 Barci cu motor:
Campionatul Mondial P1
01:00 Fotbal:
Anglia - Italia
01:30
02:30


ELVIS