Results 1 to 4 of 4

Thread: ndihme ju lutem

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  03-05-2006
  Posts
  297
  Uploads
  12

  ndihme ju lutem

  kam instaluar cccam ne dreambox me duhet nje linje per dga,ose tringun ,,,dhe si behet konfigurimi ne cccam ,,, ju pershendes

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: ndihme ju lutem

  Quote Originally Posted by fatlum View Post
  kam instaluar cccam ne dreambox me duhet nje linje per dga,ose tringun ,,,dhe si behet konfigurimi ne cccam ,,, ju pershendes
  Fatlum si je? ka kohe qe ste kemi pare ne forum.

  Ketu ke konfigurimin si duhet ta besh CCcam.cfg postimi numer 8.


  ndersa per linjen e proves po te nis nje une tek mesazhi privat.

  ne fillim mund te te mundoje pak sa tja marresh doren por s'eshte fare e veshtire.

 3. #3

  Re: ndihme ju lutem

  Kam 1 aparat Golden Interstar satelitor qe ka dhe toksorin GI-TS870 CI-X nuk arij te shikoj Rai nese ka njeri ndonje soft per kete aparat qe mund te hapi Rai me softet qe gjeta hap vetem Digi TV i hodha kodet manualisht por RAI nuk hapet.

 4. #4
  VIP Member <<fredi111>>'s Avatar
  Join Date
  16-03-2009
  Location
  Sat-television forum
  Posts
  1,757
  Uploads
  0

  Re: ndihme ju lutem

  Quote Originally Posted by balaku View Post
  Kam 1 aparat Golden Interstar satelitor qe ka dhe toksorin GI-TS870 CI-X nuk arij te shikoj Rai nese ka njeri ndonje soft per kete aparat qe mund te hapi Rai me softet qe gjeta hap vetem Digi TV i hodha kodet manualisht por RAI nuk hapet.
  Te lutem mundesh ta besh ketu kerkesen tende spese ekziston tema per G.Interstar

  http://www.satsupreme.com/showthread...408#post444408

  Kjo eshte nje teme komplet tjeter

Similar Threads

 1. Ndihme, ju lutem!!
  By albaniansniper in forum Albanian / Shqip
  Replies: 13
  Last Post: 30-07-2009, 06:17:18
 2. Pak ndihme ju lutem
  By stv20088 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 10
  Last Post: 15-07-2009, 23:53:56
 3. ndihme ju lutem
  By nushi-73 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 13-09-2008, 22:51:11
 4. ndihmė ju lutem :)
  By CodeName_23 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 09-01-2007, 05:22:54

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •