Results 1 to 2 of 2

Thread: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ

Καινουργιος στο site ανοιγω αυτο το θεματακι για να βοηθηθουμε μεταξυ μας.Αρκετοι εδω μεσα ασχολουνται με τα δορυφορικα συστηματα.Αλλοι επαγγελματικα και αλλοι ειναι χομπιστες.Εγω απο την μερια μου ασχολουμε με τα ηλεκτρικα εγκαταστασεων.Εαν καποιος θεληση τηλεβοηθεια απλωνω χερι βοηθειας.Εαν κανουμε μια αναφορα οι περισσοτεροι στην δυσκολη θα παρουμε μια απαντηση.(δεν το ανοιγω για να οικονομισω-να εξηγουμαστε)
    Η παρενθεση για τους καχυποπτους

Φιλικα παντα

VIP Member AMPELIOTIS's Avatar
    Uploads
    1

Re: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ

Quote Originally Posted by rospi View Post
    Καινουργιος στο site ανοιγω αυτο το θεματακι για να βοηθηθουμε μεταξυ μας.Αρκετοι εδω μεσα ασχολουνται με τα δορυφορικα συστηματα.Αλλοι επαγγελματικα και αλλοι ειναι χομπιστες.Εγω απο την μερια μου ασχολουμε με τα ηλεκτρικα εγκαταστασεων.Εαν καποιος θεληση τηλεβοηθεια απλωνω χερι βοηθειας.Εαν κανουμε μια αναφορα οι περισσοτεροι στην δυσκολη θα παρουμε μια απαντηση.(δεν το ανοιγω για να οικονομισω-να εξηγουμαστε)
    Η παρενθεση για τους καχυποπτους

Φιλικα παντα
    Den ine asximi i protasi sou kai stin prospathia pou kanoume teleftea gia oso pio xrisima kenouria themata tha itan kalitera na to evases san protasi sto themata pou teriazi oste na vroume prota ton pio sosto titlo pou tha teriazi perisotero kai fisika me ton dialogo pou tha prokipsi tha doume an tha proxorisoume stin dimiourgiou enos thematos pano stin protasi sou min dinis sinexia edo alo ego to metafero to minima sou eki pou prepi kai o dialogos tha diksi ama mpori na aporofithi ena thema vasizmeno stin protasi sou apantisa giati thelo na episimano pos i kathe paratisi mpori na apotharini osa meloi skeftonte na kanoun kapies protaseis kai na ine pio prosektikoi osoi skeftonte na aniksoun kenourio thema.

Protino lipon prin to anigma opioudipote thematos na grafete tin protasi sas sto thema http://www.sat-<br /> <br /> telev...ad.php?t=86707

Finito