Digi TV Film: Program TV: 26-08-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:30 The unborn
08:00 Frost Nixon
10:00 The tale of Despereaux
11:30 Something is gotta give
14:00 Changeling
16:30 The unborn
18:00 Frost Nixon
20:00 The tale of Despereaux
21:30 Out of Africa
00:30 Bird on a whire
02:30 Changeling
05:00 The unborn

Digi Film 2

08:30 Changeling
11:00 The unborn
12:30 Frost Nixon
14:30 The tale of Despereaux
16:00 Bird on a whire
18:00 Changeling
20:30 The unborn
22:00 The last samurai
00:30 Frost Nixon
02:30 The tale of Despereaux
04:00 Unforgiven

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 10)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 17) (AP)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 25/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 14) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 18) (AP)
13:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., episodul 16)(12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 19) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 20) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 10)
16:55 Zoom
17:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 18) (AP)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 19) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 21) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 22) (12)
20:55 Zoom
21:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., episodul 16)(12)
22:00 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 5) (AP)
23:00 Frica
(sua-can., 2008, s. horror, episodul 10)(16)
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 13) (12)
02:00 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 5) (AP)
02:50 Frica
(sua-can., 2008, s. horror, episodul 10)16)
03:35 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 13) (12)
04:35 Promo

Cinemax

07:00 Curiosul George
(sua, 2006, f. doc.)
08:25 Antrenorii
(sua, 1986, drama) (AP)
10:20 Oleanna
(engl.-sua, 1994, drama)
11:50 Despartiti, dar impreuna
(sua, 2006, com. rom.)
13:45 Bun venit la Farewell
Gutmann! (spa., 2008, com.) (AP)
15:30 Asasinarea lui Jesse James
de catre lasul Robert Ford (sua, 2007)
18:05 Curiosul George
(sua, 2006, f. doc.)
19:30 Oleanna
(engl.-sua, 1994, drama)
21:00 Nascut pe 4 iulie
(sua, 1989, dr. razb.) (12)
23:20 Viata mea in Idlewild
(sua, 2006, dr. muz.) (15)
01:20 Drumul spre nicaieri
(sua-engl.- aus., 2006, thrill.) (15)
02:55 Suflete ratacite
(sua, 1992, polit.) (12)
05:00 Joe nebunul
(it.-sua, 1974, drama) (12)

HBO

06:00 Doamna Doubtfire
(sua, 1993, com.) (12)
08:05 Povestea nasterii Domnului
(sua, 2006, drama)
09:50 Mincinosul mincinosilor
(sua, 1997, com.) (AP)
11:15 Diavolul se imbraca de la Prada
(sua, 2006, com.) (AP)
13:05 Noi suntem Marshall
(sua, 2006, drama) (12)
15:15 Titanic
(sua, 1997, dr. romantic.) (12)
18:25 Podul catre Terabithia
(sua, 2007, f. avent.fam.)
20:00 Aurul nebunilor
(sua, 2008, f. rom. avent.)
21:50 Adolescenti normali
(sua, 2007, drama) (15)
23:25 Sporturi extreme
(can., 2008, com.) (15)
01:05 Sporturi extreme 2
(can., 2008, com.) (15)
02:40 O lupta personala
(sua, 2006, actiune) (15)
04:10 Aurul nebunilor
(sua, 2008, f. rom. avent.) (12)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Oaxaca
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Dulciuri
07:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Lumi extraterestre
08:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Moartea Omului-Urs
09:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Angkor Wat
10:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Spargatorii de gheata
11:00 Paradisul serpilor
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Pamant sub ape
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Oaxaca
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Dulciuri
14:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Angkor Wat
15:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Spargatorii de gheata
16:00 Traind printre lei
17:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Atacul din padure
18:00 Epava dinastiei Tang
(f. doc.)
19:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Alunecari de teren
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Direct in farfurie
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Creatorii de arome
21:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Pilat din Pont
22:00 Romanovii: Cei ce lipsesc
(doc.)
23:00 Interpol
(s. doc., episodul 2) - Teroare in aer
00:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Pilat din Pont
01:00 Romanovii: Cei ce lipsesc
(doc.)
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Direct in farfurie
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Creatorii de arome
03:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Pilat din Pont
04:00 Romanovii: Cei ce lipsesc
(doc.)
05:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Alunecari de teren

ProCinema

07:45 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 1)(reluare)
08:15 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 21) (reluare)
08:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 14)(reluare)
09:15 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 4)(reluare)
09:45 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 5)(reluare)
10:30 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 2)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:30 Teo
(reluare)
13:30 Teleshopping (recl.)
13:45 Cine este seful? (AP)
Episodul 27(reluare)
14:15 Teleshopping (recl.)
14:45 Festivalul International de
Circ de la Verona(reluare)
15:45 Cine este seful? (AP)
Episodul 29
16:45 Cine este seful? (AP)
Episodul 30
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 15) (AP)
19:00 Festivalul International de
Circ de la Verona
20:00 Serii fara limite:
Disparuti fara urma
21:00 Comedia in esenta tare:
Aceeasi Christine, alte aventuri
21:30 Comedia in esenta tare:
Aceeasi Christine, alte aventuri
22:00 Filmul de 10:
Razboi �n viitor
00:00 Curbe apetisante
(sua, 2000, f. doc.) (18)
01:00 Razboi in viitor
(engl., 1990, S.F.) (15) (reluare)
02:30 Curbe apetisante
(sua, 2000, f. doc.) (18) (reluare)
03:15 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, episodul 4)(reluare)
04:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:30 Apropo TV
(divertisment)

Eurosport

09:30 Fotbal:
Egiptul intampina lumea (reluare)
09:45 Fotbal:
Anglia - Italia
11:15 Fotbal de plaja:
Euroliga Vila Real in Portugalia
12:15 Fotbal:
Suedia - Rusia (reluare)
13:45 Fotbal:
Eurogoluri (reluare)
14:30 Fotbal:
Anglia - Italia (reluare)
16:00 Fotbal:
Suedia - Rusia (reluare)
17:30 Fotbal:
Ucraina - Danemarca (live)
19:30 Fotbal:
Eurogoluri pe scurt
19:45 Fotbal:
Olanda - Finlanda (live)
22:05
22:10 Omnisport:
Alegerea de miercuri
22:15 Polo pe iarba
Openul american
22:25
23:15 Calarie:
Clubul de echitatie
23:20 Golf:
Familia Coroanei
23:25
23:30 Golf:
Circuitul American P.G.A.
23:55
00:00
00:05
00:25 Golf:
Circuitul European P.G.A.
00:55 Golf:
Clubul de Golf
01:00 Navigatie:
Clubul de iahting
01:15 Fotbal:
Ucraina - Danemarca (reluare)
01:30
02:30


ELVIS