Results 1 to 5 of 5

Thread: tring tst1000

 1. #1

  Wink tring tst1000

  kush mund te me ndihmoje me softin origjinal te tst1000 tst1000 2.4.7 eshte aparati tring ju lutem me ndihmoni

 2. #2
  Member
  Join Date
  03-03-2009
  Location
  prizren kosov
  Posts
  81
  Uploads
  0

 3. #3

  Re: tring tst1000

  i futa softin tst1000 2.4.7 por prape nuk po me ndizet aparati si tja bej

 4. #4
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: tring tst1000

  Quote Originally Posted by nesti111 View Post
  kush mund te me ndihmoje me softin origjinal te tst1000 tst1000 2.4.7 eshte aparati tring ju lutem me ndihmoni
  Cfar problemi ke?

  Thuaj me hollesi se cfar veprime ke bere qe eshte bllokuar dhe cfar soft ka aparati,qe te marresh zgjidhje.

 5. #5

  Re: tring tst1000

  Quote Originally Posted by nesti111 View Post
  i futa softin tst1000 2.4.7 por prape nuk po me ndizet aparati si tja bej
  Duhet vendos nji soft ma te vjeter qe te hapet

Similar Threads

 1. Replies: 0
  Last Post: 17-12-2009, 19:49:49
 2. New Tring tv (16e)
  By saifoor in forum Dreambox
  Replies: 0
  Last Post: 25-07-2009, 02:57:12
 3. tring and sexwiev
  By vatko in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 0
  Last Post: 10-07-2009, 13:00:20
 4. tring tv
  By jozdavid in forum Technomate
  Replies: 0
  Last Post: 17-02-2009, 20:51:02
 5. New Tring
  By miri01 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 40
  Last Post: 14-10-2008, 12:31:09

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •