Digi TV Film: Program TV: 27-08-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


06:30 Frost Nixon
08:30 The tale of Despereaux
10:00 The border
12:00 Changeling
14:30 The unborn
16:00 Frost Nixon
18:00 The tale of Despereaux
19:30 Troy
22:30 Shout

Digi Film 2

06:30 Changeling
09:00 The unborn
10:30 Frost Nixon
12:30 The tale of Despereaux
14:00 Fear and loathing in Las Vegas
16:00 Something is gotta give
18:30 The unborn
20:01 Changeling
22:31 Far and away

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 11)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 18) (AP)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 26/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 15) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 19) (AP)
13:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 1) (AP)
14:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 2) (AP)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 22) (12)
16:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 22) (12)
16:55 Zoom
17:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 19) (AP)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 20) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 1) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2) (12)
20:55 Zoom
21:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 1) (AP)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 25)
23:00 The Shield:Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 3) (AP)
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 1) (12)
02:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 25)
02:50 The Shield:Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 3) (AP)
03:40 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 1) (12)
04:40 Promo

Cinemax

07:00 Singuratatea alergatorului
de cursa lunga (engl., 1962, drama)
08:45 Cafeaneaua vedetelor
Brett Ratner
09:15 In cautarea leacului
(sua, 1995, dramă)
10:55 Bun venit la Farewell
Gutmann! (spa., 2008, com.) (AP)
12:40 Intarziati la cina
(sua, 1991, f. SF) (12)
14:10 Cafeneaua vedetelor
Virginia Madsen, Gil Kates, Dennis Hopper
14:35 O poveste americana
(sua, 2009, drama) (12)
16:05 Singuratatea alergatorului
de cursa lunga (engl., 1962, drama)
17:45 Casatorie dorita
(fra., 1982, com. rom.) (AP)
19:20 In cautarea leacului
(sua, 1995, drama)
21:00 Frati de sange
(hol., 2008, thrill.) (15)
22:40
00:15 Harta Barcelonei
(spa., 2007, drama) (AP)
01:50 La colt
(sua, 2008, comedie-horror) (15)
03:20 Lectii private
(belg.-fra., 2008, drama) (AP)
05:05

HBO

06:00 Noi suntem Marshall
(sua, 2006, drama) (12)
08:10 Megatron
(rom., 2008, f. de scurt m.) (12)
08:30 Titanic
(sua, 1997, dr. romantic.) (12)
11:40 Podul catre Terabithia
(sua, 2007, f. avent.fam.)
13:15 Micutul Dodo
(ger., 2008, f. doc.)
14:35 Filme si vedete
15:05 Vise americane
(sua, 2006, com.) (12)
16:50 Matematica sufletului
(can., 2007, drama) (12)
18:30 Vedetele mele
(fra., 2008) (12)
20:00 Greu de ucis 4
(sua, 2007, actiune) (12)
22:10 Totusi, unde e Osama bin Laden?
(fra.-sua, 2008, f. doc.) (12)
23:40 David McCullough:
Pictand in cuvinte
00:20 Vantul groazei
(engl.-sua, 2007, horror) (15)
01:50 Misterele Berlinului
(sua, 2006, thrill., a-n) (15)
03:40 Greu de ucis 4
(sua, 2007, actiune) (12)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Direct in farfurie
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Creatorii de arome
07:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Moartea Soarelui
08:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Atacul din padure
09:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Pilat din Pont
10:00 Romanovii: Cei ce lipsesc
(doc.)
11:00 Ziua sacalului
(doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Alunecari de teren
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Direct in farfurie
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Creatorii de arome
14:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Pilat din Pont
15:00 Romanovii: Cei ce lipsesc
(doc.)
16:00 Omul-lup
(f. doc.)
17:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Invazia rechinilor
18:00 Voiajul uitat al lui Darwin
(f. doc.)
19:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Tanc triumfator
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Coreea
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Gust de Vietnam
21:00 Aventurile lui Cousteau
(s. doc.) - Orca
22:00 Balena cu cocoasa
(f. doc.)
23:00 Interpol
(s. doc.) - Sarpele
00:00 Aventurile lui Cousteau
(s. doc.) - Orca
01:00 Balena cu cocoasa
(f. doc.)
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Coreea
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Gust de Vietnam
03:00 Aventurile lui Cousteau
(s. doc.) - Orca
04:00 Balena cu cocoasa
(f. doc.)
05:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Tanc triumfator

ProCinema

07:45 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 2)(reluare)
08:15 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 22)(reluare)
08:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 15)(reluare)
09:15 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 6)(reluare)
09:45 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 7)(reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 3)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 23)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:30 Teo
(reluare)
13:30 Teleshopping (recl.)
14:45 Cine este seful? (AP)
Episodul 29(reluare)
15:15 Festivalul International de
Circ de la Verona (reluare)
16:30 Megastar
( aus., 2003, episodul 10)
17:00 Tom si Jerry pe Marte
(sua, 2005, f. doc.)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 16) (AP)
19:00 Festivalul International de
Circ de la Verona
20:00 Serii fara limite:E-Ring
(sua, 2005, f.s. de act., episodul 19)(12)
21:00 Comedia in esenta tare:
Aceeasi Christine, alte aventuri
21:30 Comedia in esenta tare:
Aceeasi Christine, alte aventuri
22:00 Filmul de 10:
Zebra Lounge
00:00 Fete muncitoare
(sua, 1999, f. doc.) (18)
01:00 Zebra Lounge
can., 2001, thrill.) (15) (reluare)
02:30 Fete muncitoare
(sua, 1999, f. doc.) (18) (reluare)
03:15 E-Ring
(sua, 2005, f.s. de act., episodul 19)
04:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:30 Apropo TV
(divertisment)

Eurosport

09:30 Golf:
Circuitul European P.G.A.
10:00 Fotbal:
Germania - Norvegia (reluare)
11:30 Fotbal:
Ucraina - Danemarca (reluare)
13:00 Fotbal:
Olanda - Finlanda (reluare)
14:30 Canotaj
Campionatul Mondial Poznan
16:30 Fotbal:
Olanda - Finlanda (reluare)
17:30 Fotbal:
Franta - Germania (live)
19:30 Fotbal:
Eurogoluri pe scurt
19:45 Fotbal:
Islanda - Norvegia (live)
22:00 Sporturi de contact:
Fight Club
00:00 Lupte pro:
E. Eddie Guererro - R. Rey Mysterio
01:00 Lupte pro:
Saptamana aceasta, la WWE (reluare)
01:30 Skandenberg:
PAL/NAL (reluare)
02:00 Barci cu motor:
Campionatul Mondial P1
02:30


ELVIS