Results 1 to 9 of 9

Thread: SDR 2500c+

 1. #1

  SDR 2500c+

  Kam nje sdr 2500c+ dhe kam probleme ne flashimin e ketij receve pas ikjes se energjise per disa minutash . Kthehet ne CCCC .
  Mundet te me jepni ndonje spjegim si duhet bere qe te mos me dale prap ky problem?

 2. #2

  Kush ka kyes per sdr 2500c+

  Kush zoteron kyes per aparatin sdr 2500c+ mund te na ndihmoje.

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  23-04-2005
  Posts
  215
  Uploads
  0

  Re: Kush ka kyes per sdr 2500c+

  Quote Originally Posted by maksitodo View Post
  Kush zoteron kyes per aparatin sdr 2500c+ mund te na ndihmoje.
  ai aparat nuk hap asgje tashme,eshte vetem per free to air ,dikur ka qene nder me te miret,mirpo teknologjia perparon dita dites :)

 4. #4
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: SDR 2500c+

  Quote Originally Posted by maksitodo View Post
  Kam nje sdr 2500c+ dhe kam probleme ne flashimin e ketij receve pas ikjes se energjise per disa minutash . Kthehet ne CCCC .
  Mundet te me jepni ndonje spjegim si duhet bere qe te mos me dale prap ky problem?
  vendosi nje soft tjeter dhe rregullohet pa problem.

 5. #5
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: Kush ka kyes per sdr 2500c+

  Quote Originally Posted by maksitodo View Post
  Kush zoteron kyes per aparatin sdr 2500c+ mund te na ndihmoje.
  Vetem rai mund te shohesh.

 6. #6

  Re: ku ta gjej kete soft per SDR 2500c+?

  Me ndihmoni per kete softin per sdr-2500c+ ?
  Ju faleminderit....

 7. #7

  po te shtosh nje modul me te mire?

  Nqs do te shtohet nje modul i mire mund te bejme ndonje gje me te mire per te c'koduar kanale te tjera pervec atyre free....
  me respekt ...

 8. #8

  Re: po te shtosh nje modul me te mire?

  Quote Originally Posted by maksitodo View Post
  Nqs do te shtohet nje modul i mire mund te bejme ndonje gje me te mire per te c'koduar kanale te tjera pervec atyre free....
  me respekt ...

  modul i mire per momentin eshte diablo [por ky lloj dekoderi nuk e suporton ket paisje,ngecen bllokohet ,ka ardh koha me ndrru dekoder por kjo nvaret nga xhepi i secilit

 9. #9
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  Re: po te shtosh nje modul me te mire?

  eshte nje teme e hapur per kete receiver Tema Mbyllet

Similar Threads

 1. nextwave SDR 2500C PLUS
  By gonxhe in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 28-05-2009, 12:37:09
 2. Info nextwave suc 2500c
  By mimo1959 in forum Italian / Italiano
  Replies: 6
  Last Post: 21-07-2008, 09:26:28
 3. nextwave suc 2500c
  By petercarter50 in forum General Discussions: Satellite Receivers
  Replies: 0
  Last Post: 10-07-2006, 00:34:56
 4. help nextwave suc 2500C
  By berachid in forum Nextwave
  Replies: 1
  Last Post: 13-02-2006, 13:14:34
 5. NextWave SUC 2500C Help!!!!!!!!!!!
  By Esteves in forum Nextwave
  Replies: 3
  Last Post: 10-02-2006, 12:24:11

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •