Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 30

Thread: Thor_amos

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  09-08-2008
  Posts
  114
  Uploads
  0

  Thor_amos

  A mund te me ndihmoj njeri se si
  mund te gjej keto satelit.poz.aktual i parables eshte
  tek hotbird.sh.faleminderit

 2. #2
  VIP Member supervisor91's Avatar
  Join Date
  06-12-2008
  Location
  Everywhere
  Posts
  2,877
  Uploads
  4

  Re: Thor_amos

  Quote Originally Posted by interabi2 View Post
  A mund te me ndihmoj njeri se si
  mund te gjej keto satelit.poz.aktual i parables eshte
  tek hotbird.sh.faleminderit
  shiko figuren. Thor 1W ---Amos 4W
  bej krahasimin me 13E ku eshte Hotbird


 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  09-08-2008
  Posts
  114
  Uploads
  0

  Re: Thor_amos

  rrofsh plako po e provoj njehere,ishalla
  me ecen

 4. #4
  VIP Member supervisor91's Avatar
  Join Date
  06-12-2008
  Location
  Everywhere
  Posts
  2,877
  Uploads
  4

  Re: Thor_amos

  Quote Originally Posted by interabi2 View Post
  rrofsh plako po e provoj njehere,ishalla
  me ecen
  vetem ki parasysh dicka, sepse ndryshon kendi i paraboles, kendi eshte pak me i ulet se hotbird.

 5. #5
  VIP Member BIG BOBI's Avatar
  Join Date
  21-05-2006
  Location
  Treviso Italy
  Posts
  1,043
  Uploads
  70

  Re: Thor_amos

  Quote Originally Posted by interabi2 View Post
  rrofsh plako po e provoj njehere,ishalla
  me ecen
  interalbi2,ju lutem prezantohuni ketu:http://www.satsupreme.com/showthread...=67009&page=35

 6. #6

  Re: Thor_amos

  Quote Originally Posted by interabi2 View Post
  A mund te me ndihmoj njeri se si
  mund te gjej keto satelit.poz.aktual i parables eshte
  tek hotbird.sh.faleminderit
  Duhet me pas parsysh nji frekuenc te sakte dhe me pak sinjal te fort me kap sa me parre

 7. #7
  Contributing Member
  Join Date
  10-03-2007
  Posts
  840
  Uploads
  1

  Thumbs up Re: Thor_amos

  Eshte shume i lehte per tu kap si satelit,ka sinjal te fuqishem,dhe kanale shume te mire,eshte nje sportiv qe jep kampionatin italian ne seca 1 me frekuece 11258 H 27500 3/4,sport 2,ka dhe kanale franceze 2,3,5 dhe MCM belg ne viaces.

 8. #8
  Senior Member
  Join Date
  09-08-2008
  Posts
  114
  Uploads
  0

  Re: Thor_amos

  ej po a ta kthej majtas apo djathtas hotbirdit?Po e jep
  nje kanal cek mediatech ne seca 1.

 9. #9
  VIP Member supervisor91's Avatar
  Join Date
  06-12-2008
  Location
  Everywhere
  Posts
  2,877
  Uploads
  4

  Re: Thor_amos

  Quote Originally Posted by interabi2 View Post
  ej po a ta kthej majtas apo djathtas hotbirdit?Po e jep
  nje kanal cek mediatech ne seca 1.
  sigurisht qe djathtas hotbirdit, nga perendimi...

 10. #10

  Re: Thor_amos

  Quote Originally Posted by interabi2 View Post
  ej po a ta kthej majtas apo djathtas hotbirdit?Po e jep
  nje kanal cek mediatech ne seca 1.

  Hotbird 13E Djathtas rreth 8cm ke
  Digi TV on Thor 5 & Intelsat 10-02 at 0.8W

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •